Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-  

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
21 Resultaten
Kavel: 3000

3x Sonneberg poppen

Startprijs 100 EUR

Drie grote Duitse Sonneberg poppen. Circa 1930. Slaapogen, mohair + kleding. Afmeting: 55 - 70 cm. In goede staat.


Kavel: 3001

2x Schildpad poppen

Startprijs 100 EUR

Twee grote Duitse schildpad poppen. Meisje 53/56, oog los in hoofd. Meisje 50/56. Afmeting: 54 - 55 cm. Beide in goede staat.


Kavel: 3002

4x Negroïde poppen

Resultaat: 110 EUR

Vier Duitse negroïde poppen. Circa 1930 - 1940. Bestaande uit: Armand Marseille, jongen. Schildpad meisjespop met lang haar. Sonneberg pop met kroeshaar. En eenmaal ongemerkt. Afmeting: 40 - 50 cm. In...


Kavel: 3003

4x Celluloid schildpad poppen

Startprijs 100 EUR

Vier Duitse schildpad poppen. Bestaande uit: Meisje T44. Meisje 35. Meisje bruin haar 36. Meisje bruin haar 46/1981, auflage 5000. Afmeting: 34 - 41 cm. Allemaal in goede staat.


Kavel: 3004

Stoomwals

Resultaat: 80 EUR

Messing speelgoed stoomwals op spiritus. Schoorsteen mist. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 31 x 16 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3005

Duitse porseleinen pop (kopie)

Startprijs 70 EUR

Kopie Duitse porseleinen pop van Kammer + Rheinhardt. Hilda. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 cm. In goede staat.


Kavel: 3006

Zeldzame speelgoed poppenkoets

Startprijs 450 EUR

Zeldzame 19e eeuwse speelgoed poppenkoets met lederen verdek, origineel beschilderd chassis en spaakwielen. Afmeting: 66 x 33 x 85 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 3007

Oud Hollands knikkerspel, 1930

Resultaat: 25 EUR

Oud Hollands knikkerspel. De Speeltuin. Circa 1930. Afmeting: 50 x 30 x 4 cm. In goede staat.


Kavel: 3008

4x Oud blikken speelgoed

Startprijs 40 EUR

Vier delen oud blikken speelgoed. Bestaande uit: brandweer US Zone Germany. Old Timer, circa 1950, Germany. Greyhound bus en opdraaivogel, China. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.


Kavel: 3009

Lot Matador speelgoed

Startprijs 150 EUR

Doos vol met oude Matador houten constructie speelgoed. Met gebruiksaanwijzing. Twee etages. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 x 53 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 3010

Lot speelgoed (4x)

Resultaat: 50 EUR

Lot oud speelgoed (4x). Bestaande uit: negroïde celluloid schildpad popje, celluloid schildpad jongens popje, blikken mechanisch speelgoed (China), blikken mechanische clown, ongemerkt. Afmeting: 15 -...


Kavel: 3011

Diverse loks

Resultaat: 140 EUR

Kavel met 8 diverse loks van verschillende merken. Allen ongetest en zonder originele verpakking.


Kavel: 3012

20 Schaalmodellen tanks

Resultaat: 50 EUR

Kavel met 20 (metalen) schaalmodellen van legervoertuigen (voornamelijk tanks), veelal schaal 1:72. Allen nog in originele verpakking.


Kavel: 3013

Oosters schaakspel (speksteen)

Resultaat: 80 EUR

Oosters spekstenen schaakspel met intarsia schaakbord. Marokko/Turkije. Afmeting: 16 x 50 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 3014

2x Draken set schaakspel

Startprijs 60 EUR

Twee schaakspelen. Drakensets met schaakbord van plexiglas en metaalkleurige kunststof schaakstukken. Afmeting: 11 x 42 x 42 cm. In goede staat.


Kavel: 3015

Chinees schaakspel

Resultaat: 120 EUR

Chinees schaakspel met aardewerk figuren en schaakbord welke voorzien is van leder. Afmeting: 15 x 43 x 43 cm. In goede staat.


Kavel: 3016

Natuurstenen schaakspel

Startprijs 35 EUR

Natuurstenen schaakspel met keramieken schaakbord. Zuid Afrika. Afmeting: 10 x 35 x 35 cm. In goede staat.


Kavel: 3017

Amerikaans schaakspel

Resultaat: 80 EUR

Amerikaans schaakspel met middeleeuwse figuren, kunststof, metaalkleurig + wortelnoten schaakbord. Afmeting: 38 x 64 x 64 cm. In goede staat.


Kavel: 3018

Royal Dux porseleinen schaakspel

Resultaat: 450 EUR

Royal Dux porseleinen schaakspel met gekleurde porseleinen schaakstukken en houten schaakbord. Afmeting: 13 x 50 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 3019

2x Zuid Afrika schaakspelen

Startprijs 60 EUR

Twee Zuid Afrikaanse schaakspelen. Eén maal Bush + Kangarus. Eén maal Masai + dieren. Kunststof beschilderde figuren + houten schaakbord. Afmeting: 13 x 44 x 44 cm / 12 x 38,5 x 38,5 cm. In goede staa...


Kavel: 3020

2x Schaakspellen

Resultaat: 130 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal Musici set, Studio Anne Carlton, terracotta + houten schaakbord. Eén maal Lord of the Rings (Fellowship), polystone, handbeschilderd + houten schaakbord. Afmeting: 15 x 50...