Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Perzisch tapijt, 272 x 430 cm.
Resultaat: 425 EUR

Groot blauw-creme kleuring Perzisch/Oosters kleed met floraal decor. Lichte slijtage. Afmeting: 272 x 430 cm. In redelijke staat.

Groot Perzisch kleed, 297 x 403 cm.
Resultaat: 500 EUR

Zeer groot handgeknoopt Perzisch tapijt. Geheel rijkelijk versierd met dieren en floraal decor. Onder andere: Olifanten met figuren met pijl en boog, leeuwen, herten, apen, vogels etcetera. Afmeting: ...

Groot tapijt, 215 x 360 cm.
Resultaat: 80 EUR

Groot handgeknoopt tapijt. Blauw met oker van kleur, met diverse medaillons in vakken. Rand mist één hoekje. Afmeting: 215 x 360 cm. In redelijk/goede staat.

Groot kleed, 277 x 350 cm.
Resultaat: 100 EUR

Zeer groot rood handgeknoopt tapijt met in het midden allemaal kleine medaillons. Afmeting: 277 x 350 cm. In goede staat.

Groot tapijt, 345 x 250 cm.
Resultaat: 110 EUR

Groot handgeknoopt tapijt. Geheel gedecoreerd met floraal decor. Afmeting: 345 x 250 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 298 x 388 cm.
Resultaat: 300 EUR

Groot rood Perzisch kleed. Kirman. Met prachtig floraal decor. Eén hoek met oude reparatie. Afmeting: 298 x 388 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 260 x 342 cm.
Resultaat: 150 EUR

Groot blauw met rood Perzisch kleed met mooie patronen. Afmeting: 260 x 342 cm. In goede staat.

Meshkin kleed, 343 x 245 cm.
Resultaat: 150 EUR

Groot handgeknoopt tapijt. Meshkin. Mooie patronen met groot medaillon. Afmeting: 343 x 245 cm. In goede staat.

Mir Sarouk kleed, 276 x 380 cm.
Resultaat: 275 EUR

Groot handgeknoopt Mir Sarouk tapijt. Geheel blauw omrand met diverse verschillende patronen. In het midden allemaal verschillende ruitvormige patronen. Afmeting: 276 x 380 cm. In goede staat.

Mir Sarouk kleed, 230 x 327 cm.
Resultaat: 150 EUR

Groot handgeknoopt Mir Sarouk kleed met in het midden een groot blauw vlak met een medaillon. Geheel met diverse omrandingen. Afmeting: 230 x 327 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 240 x 240 cm.
Resultaat: 140 EUR

Groot fijngeknoopt Perzisch vierkant kleed met floraal decor. Afmeting: 240 x 240 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 101 x 220 cm.
Resultaat: 50 EUR

Handgeknoopte Perzische loper. Rood van kleur. Rond gerafeld. Afmeting: 101 x 220 cm. In redelijk/goede staat.

Perzisch kleed, 120 x 166 cm.
Resultaat: 50 EUR

Handgeknoopt Perzisch kleed, karde, rood van kleur met een drie-vaks medaillon. Afmeting: 120 x 166 cm. In goede staat.

Perzische loper, 311x110 cm.
Resultaat: 60 EUR

Handgeknoopte Perzische loper. Geheel met ruit motief. In diverse kleuren. Rand iets gerafeld en kleed beetje sleets. Afmeting: 311 x 110 cm. In redelijk/goede staat.

Perzisch kleed, 201 x 131 cm.
Resultaat: 50 EUR

Perzisch handgeknoopt kleed. Rood met diverse kleuren blauw. Afmeting: 201 x 131 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 127 x 177 cm.
Resultaat: 50 EUR

Handgeknoopt Perzisch kleed. Kasak. Met diverse kleuren, vooral rood/blauw. Afmeting: 127 x 177 cm. In goede staat.

Handgeknoopt tapijt, 214 x 138 cm.
Resultaat: 50 EUR

Handgeknoopt tapijt in de kleuren rood/blauw met in het midden een groot medaillon. Afmeting: 214 x 138 cm. In goede staat.

Antieke Perzische loper, 118 x 345 cm.
Resultaat: 120 EUR

Antieke handgeknoopte Perzische loper in de kleuren rood/bruin. Zijkanten kapot/gerafeld, in het middel sleets. Afmeting: 118 x 345 cm. In redelijke staat.

Perzische loper, 68 x 265 cm.
Resultaat: 50 EUR

Handgeknoopte Perzische loper in de kleuren rood/blauw. Afmeting: 68 x 265 cm. In goede staat.

Diverse kleden (4x)
Resultaat: 120 EUR

Vier diverse kleden. Vier handgeknoopte Perzische kleden, onder andere antieke. Eén maal rood van kleur met medaillon, afmeting: 105 x 86 cm. Eén maal rood van kleur met medaillon, afmeting: 104 x 75 ...

2x Handgeknoopte kleden
Resultaat: 50 EUR

Twee handgeknoopte kleden. Eén maal met medaillons, 183 x 71 cm. Eén maal kleed met drie medaillons, 124 x 72 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 136 x 106 cm.
Resultaat: 225 EUR

Handgeknoopt Perzisch kleed. Rood van kleur. Aan rand lichte beschadigingen. Afmeting: 136 x 106 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Meshkin loper, 103 x 442 cm.
Resultaat: 180 EUR

Grote Meshkin loper. Handgeknoopt. Mooie loper van dikke kwaliteit. Afmeting: 103 x 442 cm. In goede staat.

Groot Perzisch kleed, 345 x 247 cm.
Resultaat: 300 EUR

Zeer groot oud Perzisch kleed. In de kleuren rood, oker, blauw etc. met floraal decor. Afmeting: 345 x 247 cm. In goede staat.