Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Perzisch kleed, 156 x 107 cm.
Resultaat: 50 EUR

Oud Perzisch kleed in de kleuren rood, blauw, paars, oranje etc. Floraal. Afmeting: 156 x 107 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 156 x 111 cm.
Resultaat: 50 EUR

Oud Perzisch kleed in de kleuren oranje, rood, violet etc. Floraal. Afmeting: 156 x 111 cm. In goede staat.

Antiek Perzisch kleed, 150 x 190 cm.
Resultaat: 180 EUR

Antiek Perzisch kleed. Floraal/meerkleurig. Slijtage. Afmeting: 150 x 190 cm. In redelijke staat.

Perzisch kleed, 235 x 168 cm.
Resultaat: 25 EUR

Oud Perzisch kleed. Floraal, creme-bruin. 20e Eeuw. Afmeting: 235 x 168 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 138 x 74 cm.
Startprijs 25 EUR

Perzisch kleed. Creme-groen. Afmeting: 138 x 74 cm. In goede staat.

2x Perzische kleden
Startprijs 30 EUR

Twee Perzische kleden. Eén kameelzak. Eén Kelim kleed in zandkleuren. Afmeting: 90 x 71 cm. / 200 x 103 cm. In redelijk/goede staat.

Perzische loper, 237 x 95 cm.
Resultaat: 60 EUR

Oude Perzische loper in de kleurstelling bruin/zwart/creme. Afmeting: 237 x 95 cm. In redelijke staat.

Perzisch tapijt, 88 x 168 cm.
Resultaat: 25 EUR

Oud Perzisch kleed in de kleuren blauw/zwart/bruin. Floraal decor. Afmeting: 88 x 168 cm. In goede staat.