Twee antieke Hollandse graanmaatbekers. Tin met eik merk. 0,5 Liter H.v.G en 1,0 Liter J.K. Afmeting 10 - 12 cm. In goede staat.
Lot tin (9x), divers. Onder andere: maten, trechter, kannen en bestek. Afmeting: 15 - 37 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten lepelrek met tinnen lepels. Gemerkt. Afmeting: 51 x 35 x 9 cm. In goede staat.
Vier-delig 19e eeuws zilver-tin servies met monogram. Afmeting: 9 -22 cm. In goede staat.
Vier grote antieke tinnen schotels. 18e - 19e Eeuw. Stempels. Afmeting: Ø 38 - Ø 41 cm. In goede staat.
Twee grote oude Franse opaline glazen petroleumlampen met Napoleon en vrouwenportret. 20e Eeuw. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse handbeschilderde porseleinen lampenvoeten met floraal decor en kristalglazen reservoirs. Afmeting: 63 x Ø 12 cm. In goede staat.
Grote lichtblauwe porseleinen petroleumlamp met gematteerde kristalglazen kap. Circa 1900. Afmeting: 78 x 17 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen. Eén maal Jugendstil glazen blaker, circa 1900. Eén maal tafelpetroleumlamp met zeldzaam mondgeblazen reservoir met glazen rozetten. Circa 1890. Afmeting: 35 - 43 cm. In g...
60er-Jaren smeedijzeren witte poort. Afmeting: 183 x 116 cm. In goede staat.
Grote dubbele smeedijzeren poort. Rood gelakt met rozenranken. Afmeting: 170 x 285 cm. In goede staat.
Groot smeedijzeren hek met pauw. Rood gelakt. 20e Eeuw. Afmeting: 207 x 181 cm. In goede staat.
Twee smeedijzeren hekken met pauw. Rood gelakt. 20e Eeuw. Afmeting: 207 x 181 cm. In goede staat.
Antiek houten draaiorgel van Orchestra Organette, met twee blaasbalgen (lek) en originele polychromie. Met papieren muziekrollen. Circa 1900. Afmeting: 27 x 40 x 31 cm. In goede staat.
Grote antieke messing hanglamp met guirlandes en ranken. Circa 1900. Glasstukjes af van grote lampenkamp. Afmeting: 72 x Ø 70 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Franze vazen. Circa 1880. Compositie metaal met onyx basement. Bacchus decor. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil tafellamp. Dame met bloem, op marmeren basement. Circa 1910. Compositie metaal. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse bronzen kookpot met hengsel. Scheur in bodemrand. Afmeting: 13 x Ø 27 cm. In goede staat.
Koperen Art Deco lampenvoet. Arts & Crafts-stijl. Was ooit olielamp. Circa 1925. Afmeting: H 44 cm. In redelijke staat.
Drie delen koperwerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Kolenkit met figuren voorstelling. Parapluhouder met figuren voorstelling. Spiegelkastje + borstelset in Renaissance-stijl. Afmeting: 49 - 70 cm. In goed...
Drie maal divers metaalwerk. Bestaande uit: Antieke gietijzeren Buderus plaquettte. Grote antieke kopergeslagen Perzische schaal met floraal decor. Antieke Perzische schenkkan met tekens en floraal de...
Twee messing wandblakers met spiegels. Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29 x 20 x 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing theekan op origineel comfoor met leeuwenpootjes. Afmeting: 38 x 30 x 14 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Friese kopergeslagen mellkan met Florale/figuren/landschapdecor. Afmeting: 48 x Ø 23. In goede staat.