Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

6 Zilveren munten NL
Resultaat: 80 EUR

Kavel met 6 zilveren munten van 2,5 Gulden Nederland: 1859, 1871, 1930, 1931, 1973(2x) in diverse condities.

Antieke ventilator
Resultaat: 110 EUR

Antieke Duitse Siemens-Schukert verstelbare ventilator. Circa 1920. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

2,5 Gulden 1843
Resultaat: 50 EUR

Zilveren munt van 2,5 Gulden 1843, Willem III.

Wandelstok met kijker
Resultaat: 150 EUR

Oude wandelstok met ingebouwde verrekijker. Bahlmann Nijmegen. 20e Eeuw. Afmeting: 100 cm. In goede staat.

2x Metalen uithangborden
Resultaat: 375 EUR

Twee grote metalen gepolychromeerde uithangborden (boegbeeldenvorm). Oud/antiek? Afmeting: 61 x 66 cm. In goede staat.

10x Tin (divers)
Resultaat: 80 EUR

Tien delen tin. Divers. 19e Eeuw. Bestaande uit: Kannen, dekseldoos, kandelaar, klepkan. Afmeting: 16 - 30 cm. In goede staat.

Aziatisch houtsnijwerk, H 118 x B 98 cm.
Resultaat: 70 EUR

Groot Aziatisch houtsnijwerk in lijst. Indische olifant met menner in bos. Drie dimensionaal. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 118 x B 98 cm. In goede staat.

6-Delig Eissenloeffel-stijl theeservies van messing
Resultaat: 50 EUR

Zes-delig Eissenloeffel-stijl theeservies van messing. Circa 1915. Afmeting: 7 - 38 cm. In goede staat.

Antieke dokterstas
Resultaat: 110 EUR

Voor-oorlogse grote lederen dokterstas. Afmeting: 35 x 60 x 25 cm. In zeer goede staat.

Documenten kist
Resultaat: 80 EUR

Koloniale met messing beslagen documentenkist. Circa 1900. Afmeting: 16 x 39 x 28 cm. In goede staat.

Art Deco lampenvoet, 1925
Resultaat: 60 EUR

Koperen Art Deco lampenvoet. Arts & Crafts-stijl. Was ooit olielamp. Circa 1925. Afmeting: H 44 cm. In redelijke staat.

Antieke globe
Resultaat: 120 EUR

Antieke globe ca.1920, Reliefglobe naar Kuhnerts Ard-globe Räth Leipzig, met Hollands opschrift. Afmeting: H. 60x ø28cm. In goede staat

Reis ikoon
Resultaat: 600 EUR

18de Eeuwse, op eikenhout beschilderde Tryptichow ikoon, met 5 Heiligen voorstellingen. In originele ongerestaureerde staat. Afmeting: 35x49x4 cm. In goede staat

3x Gietijzeren laarzen-schrapers
Resultaat: 35 EUR

Drie antieke gietijzeren laarzen-schrapers. 19e Eeuw. Afmeting: 25 - 36 cm. In goede staat.

2x Antieke kraantjeskannen
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke handbeschilderde tinnen kraantjeskannen. 19e Eeuw. Afmeting: H 46 - 48 cm. In goede staat.

Italiaanse tafellamp
Resultaat: 70 EUR

Italiaanse tafellamp met onyx en messing. Circa 1980. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Antieke hoedendoos
Resultaat: 35 EUR

Antieke spaanhouten hoedendoos met antiek dames ondergoed en twee poppenhoeden. Afmeting: 49 x 25 x 23 cm. In goede staat.

3x Vogelkooien
Resultaat: 70 EUR

Drie ijzeren messing-kleurige vogelkooien. 21e Eeuw. Afmeting: 28 - 42 cm. In goede staat.

Notenhouten lampenvoet
Resultaat: 70 EUR

Antieke notenhouten lampenvoet. Houtgestoken. Circa 1920. Afmeting: H 167 cm. In goede staat.

Miniatuur/kinder kabinetje
Resultaat: 160 EUR

18e - 19e Eeuws Hollands vurenhouten miniatuur/kinderkabinetje met originele bierverf. Afmeting: 44 x 33 x14 cm. In goede staat.

Hollandse barometer
Resultaat: 350 EUR

Hollandse mahoniehouten bakbarometer met tinnen wijzerplaat. Naar 18e eeuws voorbeeld. Afmeting: 130 cm. In goede staat.

Tuinvaas
Resultaat: 60 EUR

Grote cement gegoten tuinvaas met fruit en ringen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 72 x Ø 64 cm. In goede staat.

Gietijzeren paashaas met stok en mand
Resultaat: 60 EUR

Oude gietijzeren beschilderde paashaas met stok en mand. 20e Eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Grote Zwitserse koebel
Resultaat: 35 EUR

Zeer grote antieke Zwitserse bronzen koebel. 19e Eeuw. Met originele lederen band en wandbevestiging. Afmeting: 62 x 25 x 16 cm. In goede staat.