Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Schrijfkist met inleg
Resultaat: 80 EUR

Prachtige 19e eeuwse schrijf-reiskist met intarsia en annotatie 1886. Met binnenin lades en vakverdeling. Afmeting: 16 x 25 x 38 cm. In goede staat.

Boek, Picasso
Resultaat: 40 EUR

Boek. Picasso. Le rayon interrompu Edition's Cercle D'Art Rafael Alberti. Boek met vele kleurplaten. Afmeting: 33 x 27,5 x 3 cm. In goede staat.

Boheemse hanglamp
Resultaat: 1.200 EUR

19e Eeuwse Boheemse kristalglazen hanglamp met brons, glazen schakels. Twee maal glas gelijmd. Afmeting: 58 x Ø 50 cm. In redelijke staat.

Antieke messing hanglamp, 1900
Startprijs 100 EUR

Antieke vier-lichts messing hanglamp met glazen kappen. Circa 1900. Afmeting: 90 x Ø 70 cm. In goede staat.

Messing hanglamp
Resultaat: 40 EUR

Messing vergulde hal hanglamp met geëtst glas. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 16 x 16 cm. In goede staat.

Art Deco plafondlamp
Resultaat: 60 EUR

30-er Jaren albast Art Deco plafondlamp. Afmeting: 50 x Ø 40 cm. In goede staat.

Christoph Palme plafondlamp
Resultaat: 150 EUR

Vergulde Duitse messing Christoph Palme plafondlamp met kristalglazen pegels. 80-er Jaren. Afmeting: 50 x Ø 45 cm. In goede staat.

Franse tafel petroleumlamp, 1900
Resultaat: 90 EUR

Antieke Franse tafel petroleumlamp. Circa 1900. Zeeman. Compositie metaal met handbeschilderd glazen reservoir. Geplaatst op rood-marmeren basement. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.

Beschilderd dienblad
Startprijs 60 EUR

Groot 19e eeuws Hollands beschilderd blikken dienblad met floraal/goud decor. Afmeting: 55 x 74 cm. In goede staat.

2x Antieke Franse siervazen
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Franse compositie metalen siervazen met zwart marmeren basement. Historisme. Circa 1890. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

2x Antiek koperwerk
Startprijs 50 EUR

Twee maal antiek koperwerk. Bestaande uit: Jugendstil schaal met floraal decor, circa 1910. En een Art Deco fotolijst met marmeren basement en koperen vogel, circa 1930. Afmeting: 34 - 35 cm. In goede...

2x Bronzen schalen
Resultaat: 50 EUR

Twee antiek bronzen schalen. Een Chinese schaal op houten console. Twee antieke perzische schaal met swastika/Florale decors. Afmeting: Ø 22,5 - Ø 30 cm. In goede staat.

2x Bronzen kwispedoor
Startprijs 60 EUR

Twee antieke bronzen kwispedoren. 19e Eeuw. Oosters. Afmeting: 16 - 28 cm. In goede staat.

Lot koperwerk op dienblad
Startprijs 100 EUR

Lot antiek koperwerk op eikenhouten dienblad. Onder andere: Blakers, mokka kan, suikerpot, roomkan, kaarsendovers. Afmeting: 6 - 42 cm. In goede staat.

2x Wandspiegel met kandelaar
Resultaat: 35 EUR

Twee messing wandblakers met spiegels. Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29 x 20 x 12 cm. In goede staat.

Art Deco lampenvoet, 1925
Resultaat: 60 EUR

Koperen Art Deco lampenvoet. Arts & Crafts-stijl. Was ooit olielamp. Circa 1925. Afmeting: H 44 cm. In redelijke staat.

2x Antieke Franse vazen
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Franze vazen. Circa 1880. Compositie metaal met onyx basement. Bacchus decor. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

2x Smeedijzeren hek
Startprijs 325 EUR

Twee smeedijzeren hekken met pauw. Rood gelakt. 20e Eeuw. Afmeting: 207 x 181 cm. In goede staat.

Witte smeedijzeren poort
Startprijs 150 EUR

60er-Jaren smeedijzeren witte poort. Afmeting: 183 x 116 cm. In goede staat.

Petroleum lamp
Resultaat: 100 EUR

Grote lichtblauwe porseleinen petroleumlamp met gematteerde kristalglazen kap. Circa 1900. Afmeting: 78 x 17 cm. In goede staat.

4x Tinnen schotels
Resultaat: 80 EUR

Vier grote antieke tinnen schotels. 18e - 19e Eeuw. Stempels. Afmeting: Ø 38 - Ø 41 cm. In goede staat.

Lot tin (9x)
Resultaat: 60 EUR

Lot tin (9x), divers. Onder andere: maten, trechter, kannen en bestek. Afmeting: 15 - 37 cm. In goede staat.

4x Tinnen kannen
Resultaat: 130 EUR

Vier antieke tinnen klepkannen. Diverse bodemstempels. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 27 - 29 cm. In goede staat.

Zware tinnen humpen dekselpul
Resultaat: 40 EUR

Zware tinnen humpen dekselpul. Gemerkt J.L.H. Svenski Tenn. 1937. Putti op deksel, leeuw duimrust. Naar 17e - 18e eeuws voorbeeld. Afmeting: H 21 x Ø 18 cm. In goede staat.

2x Kaarskandelaren
Startprijs 60 EUR

Twee antieke koperen kaarskandelaren met geëtste glazen kappen en voorzien van een veer die de kaars omhoog drukt. Ca. 1900. Kandelaren hebben enkele deukjes H. 48 cm. In redelijke staat.

Bronzen kandelaar
Resultaat: 180 EUR

19e Eeuwse bronzen vergulde kaarskandelaar met putti. Circa 1850. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

2x Empire wandkandelaren, 1880
Resultaat: 140 EUR

Twee twee-kleurige bronzen Empire-stijl wandkandelaren met putti. Circa 1880. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Hang etagiere
Resultaat: 100 EUR

Leuke 19e eeuwse kleine notenhouten spiegel-etagere met ivoor en zilverkleurige plaquette. Afmeting: 53 x 50 x 22 cm In goede staat.

2x Kraagkandelaren
Startprijs 100 EUR

Twee 18e eeuwse bronzen kraagkandelaren. Afmeting: 21 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

2x Italiaanse pronkkandelaren
Resultaat: 100 EUR

Twee grote zware bronzen Italiaanse pronkkandelaren met putti en ramskoppen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Antiek draaiorgel, 1900
Startprijs 325 EUR

Antiek draaiorgel met koperen speelplaat. Gemerkt Amourette, Douglas & Co. London. Circa 1900. Afmeting: 20 x 43 x 40 cm. In goede staat.

Spaans diorama van zeilschip
Resultaat: 80 EUR

Spaans diorama van een zeilschip + Spaanse tekst betreffende het schip en jaargetallen 1868 - 1901. Afmeting: 38 x 50 x 7 cm. In goede staat.

18e Eeuwse stoof
Startprijs 200 EUR

18e Eeuwse mahoniehouten theestoof met messing beslag en lades met koperen binnenbak. Afmeting: 48 x 32 x 32 cm. In goede staat.

Venetiaanse Moor-lamp
Resultaat: 425 EUR

Grote zeven-lichts houten gepolychromeerde Venetiaanse Moor-lamp met vergulde metalen lamp. 20e Eeuw. Afmeting: H 197 cm. In goede staat.

2x Fotolijsten
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke bronzen historisme fotolijsten met cherubijn/vogelkoppen. Circa 1880. Afmeting: H 35 x B 22 x D 2 cm. In goede staat.

Antieke marmeren vijzel
Resultaat: 100 EUR

Antieke marmeren apotheker vijzel met notenhouten stamper. 19e Eeuw. Afmeting: H 15 x Ø 31 cm. In goede staat.

Antiek sigaren comfort
Startprijs 150 EUR

Antieke curiose sigaren comfort. Circa 1900. Compositiemetaal met houten basement voor sigaren, om rechtop in te zetten. Regenton voor lucifer + emmer voor sigarentoppen, met bovenin sigarensnijder. ...

Mignion AEG typemachine
Resultaat: 70 EUR

Antieke AEG Mignion typemachine. Afmeting: 19 x 33 x 24 cm. In goede staat.

Antiek tafelstuk, 1910
Resultaat: 375 EUR

Groot antiek Jugendstil tafelstuk met mondgeblazen glas. Vrouw met emmers. Circa 1910. Eén chip bij glas. Afmeting: 37 x 16 x 64 cm. In goede staat.

Antiek Frans perkament document
Resultaat: 325 EUR

Antiek Frans lams-perkament document. Handgeschreven met extra opschrift Breuet d'Assurance de 15000 pour le chareau sur la chargeur marechat de logis et cetera. ondertekend door koning lodewijk de 14...

Koperen tabaksdoos
Startprijs 50 EUR

18e Eeuwse koperen gegraveerde tabaksdoos met paardenvoorstelling en spreuken. Afmeting: 2,5 x 14 x 7,5 cm. In goede staat.

2x Staande lampen
Resultaat: 275 EUR

Twee decoratieve blikken beschilderde tafellampen met Florale/gouddecors, met blikken lampenkappen. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x Ø 40 cm. In goede staat.

Gnoe buste
Startprijs 600 EUR

Buste opgezet van een Zuid-Afrikaanse gnoe. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 70 x 48 cm. In goede staat.

Art Deco-stijl tafelschaal
Resultaat: 250 EUR

Art Deco-stijl tafelschaal met marmeren basement, bronzen stam en kraanvogels. Handbeschilderde porseleinen schaal met floraal/goud decor. Lichte glazuurschade aan rand schaal. Afmeting: 25 x 38 x 22 ...

Frans gobelin wandkleed, 145 x 108 cm.
Resultaat: 170 EUR

Antiek Frans gobelin wandkleed Gemerkt J.L. Jean Laurent. Dame a la Licorne L'ouje. Middeleeuwse stijl. Circa 1920. Afmeting: 145 x 108 cm. In goede staat.

Bronzen vijzel
Resultaat: 150 EUR

Zeer vroege bronzen vijzel, mogelijk Romeins. Bodemvondst. Oxydatie + scheur. Afmeting: H 12,5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Miniatuur portret met jachtpartij
Startprijs 725 EUR

Vroeg 19e eeuws miniatuurschilderij met adelijke figuren/lanzen/jachthonden decor. Messing bewerkte lijst met adelijk familiewapen. Verso gegraveerd. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.

2x Vuurvergulde kaarskandelaren
Startprijs 800 EUR

Twee grote vuurvergulde bronzen Empire kaarskandelaren met Venetiaanse figuren. Circa 1820. Afmeting: 55 cm. In goede staat.