Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-  

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
218 Resultaten
Kavel: 2036

2x Kapitale Franse kandelaren, 1820

Resultaat: 1.300 EUR

Twee kapitale Franse bronzen Empire kaarskandelaren met engelen. Twee-kleurig gepatineerd. Circa 1820. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.


Kavel: 2321

17e Eeuwse geldkist

Resultaat: 1.300 EUR

17e Eeuwse Duitse ijzeren geldkist met veel banden en polychromie. Met groot origineel slot. Slotafdekplaat mogelijk later. Sleutel mist, maar kist is open. Slotvergrendeling geblokkeerd (verbogen), z...


Kavel: 2123

Boheemse hanglamp

Resultaat: 1.200 EUR

19e Eeuwse Boheemse kristalglazen hanglamp met brons, glazen schakels. Twee maal glas gelijmd. Afmeting: 58 x Ø 50 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2002

Franse likeurkist met glaswerk

Resultaat: 1.100 EUR

19e Eeuwse Franse boulle likeurkist met origineel glaswerk met goud decor. Met vijftien glaasjes, vier likeurkaraffen. Lichte beschadiging aan boulle inleg. Afmeting: 26 x33 x 28 cm. In goede staat.


Kavel: 2081

Dubbele smeedijzeren poort

Resultaat: 850 EUR

Grote dubbele smeedijzeren poort. Rood gelakt met rozenranken. Afmeting: 170 x 285 cm. In goede staat.


Kavel: 2001

18e Eeuwse smeedijzeren geldkist

Resultaat: 700 EUR

Grote Duitse 18e eeuwse smeedijzeren geldkist met groot slot met vergrendelingen. Werkend. Afmeting: 51 x 80 x 53 cm. In goede staat.


Kavel: 2010

Reis ikoon

Resultaat: 600 EUR

18de Eeuwse, op eikenhout beschilderde Tryptichow ikoon, met 5 Heiligen voorstellingen. In originele ongerestaureerde staat. Afmeting: 35x49x4 cm. In goede staat


Kavel: 2084

Antiek draaiorgel + muziekrollen, 1900

Resultaat: 500 EUR

Antiek houten draaiorgel van Orchestra Organette, met twee blaasbalgen (lek) en originele polychromie. Met papieren muziekrollen. Circa 1900. Afmeting: 27 x 40 x 31 cm. In goede staat.


Kavel: 2119

Grote Italiaanse kroonluchter

Resultaat: 450 EUR

Grote Italiaanse messing kroonluchter met kristal-glazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Eén arm licht verbogen. Afmeting: 105 x Ø 53 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2318

Kapitale schildpad dekseldoos

Resultaat: 450 EUR

Kapitale 19e schildpad belijmde dekseldoos met benen versieringen en klauwpoten. Met slot + sleutel. Afmeting: 13 x 16 x 33 cm. In goede staat.


Kavel: 2040

Venetiaanse Moor-lamp

Resultaat: 425 EUR

Grote zeven-lichts houten gepolychromeerde Venetiaanse Moor-lamp met vergulde metalen lamp. 20e Eeuw. Afmeting: H 197 cm. In goede staat.


Kavel: 2022

Houtsnijwerk, 18e eeuw

Resultaat: 400 EUR

Groot 18e eeuws gepolychromeerd houtgestoken reliëf met leeuwenkop en guirlande snijwerk. Afmeting: 80 x 32 x 19 cm. In goede staat.


Kavel: 2157

Speeldoos + platen, 1880

Resultaat: 400 EUR

Antieke Duitse symphonion speeldoos met dertig koperen speelplaten. Voor kinderen. Moet handmatig worden bedreven. Circa 1880. Afmeting: 9 x 16 x 17 cm. In goede staat.


Kavel: 2029

Antiek tafelstuk, 1910

Resultaat: 375 EUR

Groot antiek Jugendstil tafelstuk met mondgeblazen glas. Vrouw met emmers. Circa 1910. Eén chip bij glas. Afmeting: 37 x 16 x 64 cm. In goede staat.


Kavel: 2042

2x Metalen uithangborden

Resultaat: 375 EUR

Twee grote metalen gepolychromeerde uithangborden (boegbeeldenvorm). Oud/antiek? Afmeting: 61 x 66 cm. In goede staat.


Kavel: 2147

Joodse olielamp

Resultaat: 375 EUR

Handgedreven antieke koperen Joodse olielamp voor negen olielonten. Met Davidster. Judaica. Afmeting: 32 x 25 x 8 cm. In goede staat.


Kavel: 2048

Bronzen hanglamp

Resultaat: 350 EUR

Grote vergulde bronzen Empire-stijl hanglamp. Elektrisch, zes-lichts. Met kristalglas. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 70 x Ø 90 cm. In goede staat.


Kavel: 2208

Hollandse barometer

Resultaat: 350 EUR

Hollandse mahoniehouten bakbarometer met tinnen wijzerplaat. Naar 18e eeuws voorbeeld. Afmeting: 130 cm. In goede staat.


Kavel: 2214

Statenbijbel 1643

Resultaat: 350 EUR

17e Eeuwse Hollandse statenbijbel (staten generaal) met originele lederen band. Gebroeders Stam, 1643, Amsterdam. Afmeting: 11 x 28 x 43 cm. Deels gerestaureerd.


Kavel: 2014

Tinnen Jugendstil bowlpot, 1910

Resultaat: 325 EUR

Prachtige antieke tinnen Jugenstil bowlpot met floraal decor en facet geslepen glas. Circa 1910. Afmeting: 43 x Ø 25 cm. In goede staat.


Kavel: 2026

Antiek Frans perkament document

Resultaat: 325 EUR

Antiek Frans lams-perkament document. Handgeschreven met extra opschrift Breuet d'Assurance de 15000 pour le chareau sur la chargeur marechat de logis et cetera. ondertekend door koning lodewijk de 14...


Kavel: 2034

Antieke Zwitserse speeldoos

Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Zwitserse palissander houten speeldoos met zeven melodieën. Intarsia jachthoorn. Opdraaiveer goed. Afmeting: 43 x 20 x 15 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2216

Statenbijbel 1662, Helmich van Cappel

Resultaat: 300 EUR

17e Eeuwse Hollandse statenbijbel met originele lederen band en koperen beslag. Helmich van Cappel in compagnie met Jan Barentsen Smient, 1662, Dordrecht. Afmeting: 11 x 24 x 36 cm. Randen pagina's ge...


Kavel: 2320

2x Bronzen bloempotten

Resultaat: 300 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse bronzen bloempotten met vogels/bessenranken decors. Afmeting: H 40 x Ø 20 cm. In goede staat.