Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Kapitale Franse kandelaren, 1820 2036
2x Kapitale Franse kandelaren, 1820

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
17e Eeuwse geldkist 2321
17e Eeuwse geldkist

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Boheemse hanglamp 2123
Boheemse hanglamp

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Franse likeurkist met glaswerk 2002
Franse likeurkist met glaswerk

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Dubbele smeedijzeren poort 2081
Dubbele smeedijzeren poort

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
18e Eeuwse smeedijzeren geldkist 2001
18e Eeuwse smeedijzeren geldkist

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Reis ikoon 2010
Reis ikoon

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Antiek draaiorgel + muziekrollen, 1900 2084
Antiek draaiorgel + muziekrollen, 1900

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Grote Italiaanse kroonluchter 2119
Grote Italiaanse kroonluchter

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Kapitale schildpad dekseldoos 2318
Kapitale schildpad dekseldoos

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Venetiaanse Moor-lamp 2040
Venetiaanse Moor-lamp

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Houtsnijwerk, 18e eeuw 2022
Houtsnijwerk, 18e eeuw

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Speeldoos + platen, 1880 2157
Speeldoos + platen, 1880

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antiek tafelstuk, 1910 2029
Antiek tafelstuk, 1910

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
2x Metalen uithangborden 2042
2x Metalen uithangborden

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Joodse olielamp 2147
Joodse olielamp

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Bronzen hanglamp 2048
Bronzen hanglamp

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Hollandse barometer 2208
Hollandse barometer

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Statenbijbel 1643 2214
Statenbijbel 1643

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Tinnen Jugendstil bowlpot, 1910 2014
Tinnen Jugendstil bowlpot, 1910

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Antiek Frans perkament document 2026
Antiek Frans perkament document

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Antieke Zwitserse speeldoos 2034
Antieke Zwitserse speeldoos

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Statenbijbel 1662, Helmich van Cappel 2216
Statenbijbel 1662, Helmich van Cappel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x Bronzen bloempotten 2320
2x Bronzen bloempotten

Resultaat:

300 EUR