Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Kapitale Franse kandelaren, 1820
Resultaat: 1.300 EUR

Twee kapitale Franse bronzen Empire kaarskandelaren met engelen. Twee-kleurig gepatineerd. Circa 1820. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.

17e Eeuwse geldkist
Resultaat: 1.300 EUR

17e Eeuwse Duitse ijzeren geldkist met veel banden en polychromie. Met groot origineel slot. Slotafdekplaat mogelijk later. Sleutel mist, maar kist is open. Slotvergrendeling geblokkeerd (verbogen), z...

Boheemse hanglamp
Resultaat: 1.200 EUR

19e Eeuwse Boheemse kristalglazen hanglamp met brons, glazen schakels. Twee maal glas gelijmd. Afmeting: 58 x Ø 50 cm. In redelijke staat.

Franse likeurkist met glaswerk
Resultaat: 1.100 EUR

19e Eeuwse Franse boulle likeurkist met origineel glaswerk met goud decor. Met vijftien glaasjes, vier likeurkaraffen. Lichte beschadiging aan boulle inleg. Afmeting: 26 x33 x 28 cm. In goede staat.

Dubbele smeedijzeren poort
Resultaat: 850 EUR

Grote dubbele smeedijzeren poort. Rood gelakt met rozenranken. Afmeting: 170 x 285 cm. In goede staat.

18e Eeuwse smeedijzeren geldkist
Resultaat: 700 EUR

Grote Duitse 18e eeuwse smeedijzeren geldkist met groot slot met vergrendelingen. Werkend. Afmeting: 51 x 80 x 53 cm. In goede staat.

Reis ikoon
Resultaat: 600 EUR

18de Eeuwse, op eikenhout beschilderde Tryptichow ikoon, met 5 Heiligen voorstellingen. In originele ongerestaureerde staat. Afmeting: 35x49x4 cm. In goede staat

Antiek draaiorgel + muziekrollen, 1900
Resultaat: 500 EUR

Antiek houten draaiorgel van Orchestra Organette, met twee blaasbalgen (lek) en originele polychromie. Met papieren muziekrollen. Circa 1900. Afmeting: 27 x 40 x 31 cm. In goede staat.

Grote Italiaanse kroonluchter
Resultaat: 450 EUR

Grote Italiaanse messing kroonluchter met kristal-glazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Eén arm licht verbogen. Afmeting: 105 x Ø 53 cm. In redelijk/goede staat.

Kapitale schildpad dekseldoos
Resultaat: 450 EUR

Kapitale 19e schildpad belijmde dekseldoos met benen versieringen en klauwpoten. Met slot + sleutel. Afmeting: 13 x 16 x 33 cm. In goede staat.

Venetiaanse Moor-lamp
Resultaat: 425 EUR

Grote zeven-lichts houten gepolychromeerde Venetiaanse Moor-lamp met vergulde metalen lamp. 20e Eeuw. Afmeting: H 197 cm. In goede staat.

Houtsnijwerk, 18e eeuw
Resultaat: 400 EUR

Groot 18e eeuws gepolychromeerd houtgestoken reliëf met leeuwenkop en guirlande snijwerk. Afmeting: 80 x 32 x 19 cm. In goede staat.

Speeldoos + platen, 1880
Resultaat: 400 EUR

Antieke Duitse symphonion speeldoos met dertig koperen speelplaten. Voor kinderen. Moet handmatig worden bedreven. Circa 1880. Afmeting: 9 x 16 x 17 cm. In goede staat.

Antiek tafelstuk, 1910
Resultaat: 375 EUR

Groot antiek Jugendstil tafelstuk met mondgeblazen glas. Vrouw met emmers. Circa 1910. Eén chip bij glas. Afmeting: 37 x 16 x 64 cm. In goede staat.

2x Metalen uithangborden
Resultaat: 375 EUR

Twee grote metalen gepolychromeerde uithangborden (boegbeeldenvorm). Oud/antiek? Afmeting: 61 x 66 cm. In goede staat.

Joodse olielamp
Resultaat: 375 EUR

Handgedreven antieke koperen Joodse olielamp voor negen olielonten. Met Davidster. Judaica. Afmeting: 32 x 25 x 8 cm. In goede staat.

Bronzen hanglamp
Resultaat: 350 EUR

Grote vergulde bronzen Empire-stijl hanglamp. Elektrisch, zes-lichts. Met kristalglas. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 70 x Ø 90 cm. In goede staat.

Hollandse barometer
Resultaat: 350 EUR

Hollandse mahoniehouten bakbarometer met tinnen wijzerplaat. Naar 18e eeuws voorbeeld. Afmeting: 130 cm. In goede staat.

Statenbijbel 1643
Resultaat: 350 EUR

17e Eeuwse Hollandse statenbijbel (staten generaal) met originele lederen band. Gebroeders Stam, 1643, Amsterdam. Afmeting: 11 x 28 x 43 cm. Deels gerestaureerd.

Tinnen Jugendstil bowlpot, 1910
Resultaat: 325 EUR

Prachtige antieke tinnen Jugenstil bowlpot met floraal decor en facet geslepen glas. Circa 1910. Afmeting: 43 x Ø 25 cm. In goede staat.

Antiek Frans perkament document
Resultaat: 325 EUR

Antiek Frans lams-perkament document. Handgeschreven met extra opschrift Breuet d'Assurance de 15000 pour le chareau sur la chargeur marechat de logis et cetera. ondertekend door koning lodewijk de 14...

Antieke Zwitserse speeldoos
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Zwitserse palissander houten speeldoos met zeven melodieën. Intarsia jachthoorn. Opdraaiveer goed. Afmeting: 43 x 20 x 15 cm. In redelijke staat.

Statenbijbel 1662, Helmich van Cappel
Resultaat: 300 EUR

17e Eeuwse Hollandse statenbijbel met originele lederen band en koperen beslag. Helmich van Cappel in compagnie met Jan Barentsen Smient, 1662, Dordrecht. Afmeting: 11 x 24 x 36 cm. Randen pagina's ge...

2x Bronzen bloempotten
Resultaat: 300 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse bronzen bloempotten met vogels/bessenranken decors. Afmeting: H 40 x Ø 20 cm. In goede staat.

Ovaal portret miniatuur, witte jurk
Resultaat: 280 EUR

Antiek miniatuurschilderij met bewerkte messing lijst. Dame met zijden kleed en bloemen in het haar. Gesigneerd. V. Haler. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 7,5 x B 5,5 cm. In goede staat.

2x Staande lampen
Resultaat: 275 EUR

Twee decoratieve blikken beschilderde tafellampen met Florale/gouddecors, met blikken lampenkappen. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x Ø 40 cm. In goede staat.

2x Petroleum lamp
Resultaat: 275 EUR

Twee 19e eeuwse Franse handbeschilderde porseleinen lampenvoeten met floraal decor en kristalglazen reservoirs. Afmeting: 63 x Ø 12 cm. In goede staat.

Art Deco-stijl tafelschaal
Resultaat: 250 EUR

Art Deco-stijl tafelschaal met marmeren basement, bronzen stam en kraanvogels. Handbeschilderde porseleinen schaal met floraal/goud decor. Lichte glazuurschade aan rand schaal. Afmeting: 25 x 38 x 22 ...

2x Bronzen wandlampen
Resultaat: 250 EUR

Twee grote 19e eeuwse vergulde bronzen twee-lichts wandlampen met glazen lampenkappen. Historisme. Afmeting: 52 x 45 x 35 cm. In goede staat.

Bronzen hanglamp
Resultaat: 250 EUR

Grote antieke bronzen Rococo-stijl kroonluchter met porseleinen fittingen. 16-Lichts. Circa 1900. Eventueel nieuwe bedrading nodig. In goede staat. Afmeting: 75 x Ø 100 cm. In goede staat.

19e Eeuwse vergulde lijst
Resultaat: 225 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde ornamentlijst. Doekmaat H 64 x B 82,5 cm. Kleine beschadigingen. In redelijk/goede staat.

Miniatuur portret met jonge man
Resultaat: 200 EUR

Antiek miniatuurschilderij met bewerkte messing lijst. Portret jonge man met krullen. Signatuur bij sponning. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 5,5 x B 4,5 cm. In goede staat.

Venetiaanse lamp
Resultaat: 200 EUR

Grote Venetiaanse messing lamp met ranken en kristalglazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x Ø 75 cm. In goede staat.

2x Penkandelaren
Resultaat: 190 EUR

Twee antieke messing penkandelaren. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 24 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Portret miniatuur in opengewerkte lijst met monogram
Resultaat: 190 EUR

Antiek miniatuurschilderij. Dame met krullend haar. Monogram voor en achter in messing lijst. Afmeting: Ø 6,7 cm. In goede staat.

16x Zilveren gulden, divers
Resultaat: 190 EUR

16x Zilveren gulden. 1904, 1912, 1914, 1915 en 1922 t/m 1944. Compleet. In goede staat.

Grote vogelkooi
Resultaat: 180 EUR

Prachtige 19e eeuwse houten gepolichromeerde grote vogelkooi met opschrift Vogel-Vreugd. Afmeting: 70 x 52 x 29 cm. In goede staat.

Bronzen kandelaar
Resultaat: 180 EUR

19e Eeuwse bronzen vergulde kaarskandelaar met putti. Circa 1850. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Schrijfkist met intarsia
Resultaat: 180 EUR

Prachtige 19e eeuwse wortelnoten schrijfkist met zilver inleg, ebbenhout en parelmoer inleg. Afmeting: 15 x 38 x 20 cm. In goede staat.

Portret miniatuur in dubbele lijst
Resultaat: 180 EUR

Antiek miniatuurschilderij. Adelijke Spaanse? dame met hoge kraag. Opengewerkte messing lijst. Gesigneerd Reftek. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.

2 Bronzen kandelaars
Resultaat: 180 EUR

Twee bronzen empirestijl kaarskandelaren met kariatiden op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.

Frans gobelin wandkleed, 145 x 108 cm.
Resultaat: 170 EUR

Antiek Frans gobelin wandkleed Gemerkt J.L. Jean Laurent. Dame a la Licorne L'ouje. Middeleeuwse stijl. Circa 1920. Afmeting: 145 x 108 cm. In goede staat.

Portret miniatuur in dubbele lijst
Resultaat: 170 EUR

Antiek miniatuurschilderij in vergulde messing lijst. Damesportret. Gesigneerd Salli of Nalli. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.

Miniatuur/kinder kabinetje
Resultaat: 160 EUR

18e - 19e Eeuws Hollands vurenhouten miniatuur/kinderkabinetje met originele bierverf. Afmeting: 44 x 33 x14 cm. In goede staat.

Oud edelhert gewei
Resultaat: 160 EUR

Oud edelhert op houten tablet. 20e Eeuw. Afmeting: 97 x 70 x 40 cm. In goede staat.

Franse bokaal
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse Franse bokaal met Bisquit porselein, verguld messing en cloisonne. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Empire stoof
Resultaat: 150 EUR

Antieke mahoniehouten Empire-stijl theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 57 x 35 cm. In goede staat.

Bronzen vijzel
Resultaat: 150 EUR

Zeer vroege bronzen vijzel, mogelijk Romeins. Bodemvondst. Oxydatie + scheur. Afmeting: H 12,5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Antieke bronzen hang gaslamp, 1900
Resultaat: 150 EUR

Antieke bronzen hang gaslamp met ramskoppen en kristal glazen lampenkap. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 85 x Ø 25 cm. In goede staat.

2x Koperen wandborden
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke vergulde koperen wandborden met graveringen en parelmoer portretten. Duitsland. Gesigneerd J.F. Kaiser und Sohn Crefeld. Afmeting: Ø 29,5 cm. In goede staat.

Oosterse kist
Resultaat: 150 EUR

Grote Oosterse belijmde kist met mozaïek en been inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 29 x 11 cm. In goede staat.

Christoph Palme plafondlamp
Resultaat: 150 EUR

Vergulde Duitse messing Christoph Palme plafondlamp met kristalglazen pegels. 80-er Jaren. Afmeting: 50 x Ø 45 cm. In goede staat.

Wandelstok met kijker
Resultaat: 150 EUR

Oude wandelstok met ingebouwde verrekijker. Bahlmann Nijmegen. 20e Eeuw. Afmeting: 100 cm. In goede staat.

Mahonie theestoof
Resultaat: 150 EUR

18e Eeuwse Hollandse mahoniehouten theestoof met koperen binnenbak. Louis Quinze. Circa 1760. Afmeting: 49 x Ø 31 cm. In goede staat.

2x Empire wandkandelaren, 1880
Resultaat: 140 EUR

Twee twee-kleurige bronzen Empire-stijl wandkandelaren met putti. Circa 1880. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

4x Tinnen kannen
Resultaat: 130 EUR

Vier antieke tinnen klepkannen. Diverse bodemstempels. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 27 - 29 cm. In goede staat.

Antieke Chinese dekseldoos
Resultaat: 130 EUR

Antieke Chinese lakwerk dekseldoos met rondom landschap/pagode/figuur en goud decor. Afmeting: 11 x 20 x 13 cm. In goede staat.

Hanglamp
Resultaat: 130 EUR

Vergulde vier-lichts messing hanglamp met originele glazen lampenkappen. Tweede helft 20e eeuw. Louis Seize-stijl. Afmeting: 65 x ø 45 cm. In goede staat.

Engelse barometer
Resultaat: 125 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten barometer. Gesigneerd Martinelli & Son 2. Kingboro. Afmeting: 97 cm. In goede staat.

Antieke globe
Resultaat: 120 EUR

Antieke globe ca.1920, Reliefglobe naar Kuhnerts Ard-globe Räth Leipzig, met Hollands opschrift. Afmeting: H. 60x ø28cm. In goede staat

Art Deco tafellamp
Resultaat: 120 EUR

Metalen Art Deco tafellamp. Circa 1920. Licht brandt in huisje. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

2x Franse opaline lamp
Resultaat: 120 EUR

Twee grote oude Franse opaline glazen petroleumlampen met Napoleon en vrouwenportret. 20e Eeuw. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.

Compagnon viool
Resultaat: 120 EUR

Oude viool. Gemerkt met etiket Compagnon. Inclusief vioolkist van imitatie slangenleer. Circa 1900. Frankrijk, Mirecourt. Afmeting: 77 cm. In goede staat.

Ovaal miniatuur portret met roos
Resultaat: 120 EUR

Antiek miniatuurschilderij met bewerkte messing lijst. Gegraveerd D.V.4 met kroon. Damesportret met vogel en bloemen. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 5 x B 3,5 cm. In goede staat.

Antieke dirigentstok, 1897
Resultaat: 120 EUR

Antieke dirigentstok in foedraal. Fraaie dirigentstok met ivoor en ebbenhout, voorzien van een zilveren applique met gravure: Souvenir A.D.V.E.N.D.O. Bloemendaal, 1897. Voorzien van witmetalen uiteind...

Antieke ventilator
Resultaat: 110 EUR

Antieke Duitse Siemens-Schukert verstelbare ventilator. Circa 1920. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Rek met 12 tinnen lepels
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuws eikenhouten lepelrek met tinnen lepels. Gemerkt. Afmeting: 51 x 35 x 9 cm. In goede staat.

Likeurkelder met inhoud
Resultaat: 110 EUR

Antieke 19e eeuwse mahoniehouten likeurkelder met twee glazen + twee karaffen, divers, heel. Lichte fineerschade. Afmeting: 24 x 20 x 18 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke dokterstas
Resultaat: 110 EUR

Voor-oorlogse grote lederen dokterstas. Afmeting: 35 x 60 x 25 cm. In zeer goede staat.

Vroeg 20e eeuw wasbekken
Resultaat: 110 EUR

Antieke groene porseleinen wasbekken in oestervorm. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Lot tin (10x)
Resultaat: 110 EUR

Tien delen antiek tin. Divers. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Drie kruiken, inktpot, carbidlamp, tinnen borden en warmhouder. Afmeting: 17 - 34 cm. In goede staat.

Blikken tabaks voorraadblik
Resultaat: 100 EUR

Antieke blikken kruideniers tabaks voorraadblik. Sigarenfabriek Albatros. Circa 1910. Afmeting 44 x 31 x 47 cm. In goede staat.

Antieke marmeren vijzel
Resultaat: 100 EUR

Antieke marmeren apotheker vijzel met notenhouten stamper. 19e Eeuw. Afmeting: H 15 x Ø 31 cm. In goede staat.

2x Italiaanse pronkkandelaren
Resultaat: 100 EUR

Twee grote zware bronzen Italiaanse pronkkandelaren met putti en ramskoppen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Hang etagiere
Resultaat: 100 EUR

Leuke 19e eeuwse kleine notenhouten spiegel-etagere met ivoor en zilverkleurige plaquette. Afmeting: 53 x 50 x 22 cm In goede staat.

Petroleum lamp
Resultaat: 100 EUR

Grote lichtblauwe porseleinen petroleumlamp met gematteerde kristalglazen kap. Circa 1900. Afmeting: 78 x 17 cm. In goede staat.

19e Eeuwse koperen Friese melkkan
Resultaat: 100 EUR

Grote 19e eeuwse Friese kopergeslagen mellkan met Florale/figuren/landschapdecor. Afmeting: 48 x Ø 23. In goede staat.

Moffenkruikje
Resultaat: 100 EUR

Klein 19e eeuws tinnen moffenkruikje. Afmeting: 6 x Ø 6,5 cm. In goede staat.

Collectie strijkijzers (10x)
Resultaat: 100 EUR

Collectie van tien 19e eeuwse strijkijzers. Vier van messing + zes van ijzer. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.

4x Zwavelstokhouders + boek
Resultaat: 100 EUR

Vier antieke zwavelstokhouders en een boek van 'Tondeldoos tot Turbo'. Bestaande uit: 1x Terracotta, 19e eeuw. 1x Kersenhout met monogram, 19e eeuw. 1x Porselein, Jules Rampin. 1x Messing kistje, circ...

5x Schilderij lampjes
Resultaat: 100 EUR

Vijf oude koperen schilderij belichtingslampjes. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 31 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese tinnen theebussen
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke tinnen theebussen met Chinese tekens. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14,5 - 16 cm. In goede staat.

Lot tin (7x)
Resultaat: 100 EUR

Zeven delen antiek tinnen serviesgoed. Circa 1900. Bestaande uit: Twee vaasjes en vijf theekannen. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.

Bronzen Jugendstil lamp
Resultaat: 100 EUR

Vijf-lichts bronzen Jugendstil/Art Nouveau hanglamp met floraal decor en originele glazen lampenkappen. Eén stukje ingelijmd. Circa 1915. Afmeting: 62 x ø 65 cm. In goede staat.

Antieke merklap in lijst
Resultaat: 100 EUR

Antieke Hollandse merklap met originele eiken lijst. Annotatie 1863. Afmeting: H 51 x B 50 cm. In goede staat.

2x Fotolijsten
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke bronzen historisme fotolijsten met cherubijn/vogelkoppen. Circa 1880. Afmeting: H 35 x B 22 x D 2 cm. In goede staat.

Franse tafel petroleumlamp, 1900
Resultaat: 90 EUR

Antieke Franse tafel petroleumlamp. Circa 1900. Zeeman. Compositie metaal met handbeschilderd glazen reservoir. Geplaatst op rood-marmeren basement. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.

Bronzen figuur met thermometer
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuws bronzen figuur met thermometer. Jongen met zeis. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Kandelaar in Barok-stijl
Resultaat: 90 EUR

Grote notenhouten gestoken kaarskandelaar in Barok-stijl. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 160 cm. In goede staat.

Koperen boulloir
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuws koperen boulloir met houten handgrepen. Afmeting: 40 x 30 x 30 cm. In goede staat.

2x Antieke Jugendstil wandplaquettes, 1910
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke Duitse bronzen Jugendstil wandplaquettes met figuren en florale zweepslag decor. Circa 1910. Afmeting: 33 x 24 cm. In goede staat.

2x Schildpaddoosjes
Resultaat: 90 EUR

Twee 19e eeuwse schildpad dekseldoosjes. Eén maal lepeldoosje. Eén maal theedoos (barst in deksel). Afmeting: 11 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Astalic Vintage microfoon
Resultaat: 85 EUR

Amerikaanse vintage Astatic vernikkelde microfoon. 50-er Jaren model, nr. 77 Cardoioid Ottio. In originele doos. Afmeting: 10 x 13 x 24 cm. In goede staat.

Albasten schaal, 1930
Resultaat: 80 EUR

Antieke albasten schaal met compositie metalen tijger. Circa 1930. Art Deco. Minimale chips. Afmeting: 15 x Ø 30,5 cm. In goede staat.

Spaans diorama van zeilschip
Resultaat: 80 EUR

Spaans diorama van een zeilschip + Spaanse tekst betreffende het schip en jaargetallen 1868 - 1901. Afmeting: 38 x 50 x 7 cm. In goede staat.

Antieke 5-armige kandelaar, 1880
Resultaat: 80 EUR

Antieke 19e eeuwse messing vijf-lichts kaarskandelaar met kariatiden, klauwpoten en geeboniseerd hout. Circa 1880. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.