Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-  

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
59 Resultaten
Kavel: 5500

Groot Swarowski figuur

Resultaat: 350 EUR

Groot gelimiteerd kristallen Swarowski figuur. Geelbuik Rosella 2007. Op houten standaard. In originele verpakking. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.


Kavel: 5501

2x Jugendstil wijnglazen, 1910

Startprijs 120 EUR

Twee Duitse Jugendstil mondgeblazen witte wijnglazen met druivenranken decor. Theresienthal? Circa 1910. Afmeting: 21 x Ø 8 cm. In goede staat.


Kavel: 5502

Antieke Loetz vaas, 1910

Resultaat: 220 EUR

Antieke mondgeblazen Jugendstil vaas met iriserend glas. Loetz, Oostenrijk. Circa 1910. Afmeting: 19 x Ø 18 cm. In goede staat.


Kavel: 5503

19e Eeuwse glazen dekseldoos

Resultaat: 425 EUR

19e Eeuwse blauw glazen dekseldoos met goudkleurige florale decors. Mogelijk Moser. Haarlijn in bodem. Afmeting: 10 x 12,5 x 8,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5504

Lalique vogel

Startprijs 80 EUR

Lalique France glazen vogel. 20e Eeuw. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5505

Lalique uil

Resultaat: 80 EUR

Lalique France glazen uil. 20e Eeuw. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5506

Mondgeblazen vaas, 1910

Startprijs 80 EUR

Antieke gesigneerde mondgeblazen glazen vaas met berglandschap decor. Circa 1910. Gesigneerd Jem. Chip binnenrand. Afmeting: 23 x Ø 10 cm. In goede staat.


Kavel: 5507

Moderne glazen sculptuur

Startprijs 60 EUR

Moderne glazen sculptuur. Gesigneerd Blommers 2004. Glasfusing. Afmeting: 25 cm. In goede staat.


Kavel: 5508

2x Kristalglazen tafellampen

Resultaat: 75 EUR

Twee grote moderne kristalglazen tafellampen met chroom. 21e Eeuw. Afmeting: 63 x Ø 33 cm. In goede staat.


Kavel: 5509

Kunstglazen eend in Murano-stijl

Startprijs 50 EUR

Grote kunstglazen Murano-stijl eend. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.


Kavel: 5510

Annagroen vaas

Startprijs 80 EUR

Grote oude Annagroen glazen vaas. Uraniumglas. Mogelijk Copier Leerdam. Circa 1940. Afmeting: H 25 x Ø 16 cm. In goede staat.


Kavel: 5511

Vrijmetselaars bokaal

Startprijs 170 EUR

Antieke twee-kleurige kristallen vrijmetselaars bokaal met gegraveerde vrijmetselaars tekens. Afmeting: 15,5 x Ø 11 cm. In goede staat.


Kavel: 5512

Antiek geëtst bokaalglas

Startprijs 150 EUR

Groot antiek geëtst bokaalglas. Met floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.


Kavel: 5513

Murano-stijl visarend

Resultaat: 40 EUR

Murano-stijl glazen visarend. 21e Eeuw. Afmeting: 23 x 18 x 16 cm. In goede staat.


Kavel: 5514

Kristalglazen fruitschaal

Startprijs 50 EUR

Grote kristalglazen fruitschaal in schuitvorm. Afmeting: 30 x 28 x 17 cm. In goede staat.


Kavel: 5515

Vaas met gezicht, Murano-stijl

Resultaat: 60 EUR

Grote moderne glazen vaas met gezicht. Opgewerkt, diverse technieken. 21e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.


Kavel: 5516

2x Kunstglazen katten

Startprijs 50 EUR

Twee moderne kunstglazen katten. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 24 - 26 cm. In goede staat.


Kavel: 5517

2x Kunstglazen vissen

Resultaat: 60 EUR

Twee moderne kunstglazen vissen. Diverse technieken. 21e Eeuw. Afmeting: 31 - 32 cm. In goede staat.


Kavel: 5518

7x Swarowski figuren

Startprijs 80 EUR

Zeven kristallen Swarowski dieren figuren. Bij één muis mist oor, is er los bij. Verder alles goed. Afmeting: 3 - 6 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5519

5x Boheems kristal

Resultaat: 130 EUR

Vijf diverse boheems kristallen glazen gekleurd, ca. 1900, Rood glas gemerkt Wilhelmshöhe Auerbach, rood glas andenken aus Warmbrunn, blauw glas andenken aus Cephty?
Een glas heeft chips aan voet. ...


Kavel: 5520

Groot Swarowski figuur

Resultaat: 35 EUR

Groot gelimiteerd kristallen Swarowski figuur. Masquerade Harlequin. In originele verpakking. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5521

Moderne glazen vaas

Resultaat: 60 EUR

Grote moderne glazen vaas. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.


Kavel: 5522

4x Kunstglas

Startprijs 50 EUR

Vier maal glaswerk. Bestaande uit drie vazen en één Art Deco schaaltje. Eerste helft 20e eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 16 - 29 cm. In goede staat.


Kavel: 5523

2x Kristalglazen wijnkaraffen

Resultaat: 80 EUR

Twee grote zware kristalglazen facet geslepen wijnkaraffen. Polen. 21e Eeuw. Afmeting: 29 cm. In goede staat.