Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-  

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
31 Resultaten
Kavel: 5503

19e Eeuwse glazen dekseldoos

Resultaat: 425 EUR

19e Eeuwse blauw glazen dekseldoos met goudkleurige florale decors. Mogelijk Moser. Haarlijn in bodem. Afmeting: 10 x 12,5 x 8,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5500

Groot Swarowski figuur

Resultaat: 350 EUR

Groot gelimiteerd kristallen Swarowski figuur. Geelbuik Rosella 2007. Op houten standaard. In originele verpakking. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.


Kavel: 5502

Antieke Loetz vaas, 1910

Resultaat: 220 EUR

Antieke mondgeblazen Jugendstil vaas met iriserend glas. Loetz, Oostenrijk. Circa 1910. Afmeting: 19 x Ø 18 cm. In goede staat.


Kavel: 5519

5x Boheems kristal

Resultaat: 130 EUR

Vijf diverse boheems kristallen glazen gekleurd, ca. 1900, Rood glas gemerkt Wilhelmshöhe Auerbach, rood glas andenken aus Warmbrunn, blauw glas andenken aus Cephty?
Een glas heeft chips aan voet. ...


Kavel: 5539

Piece de milieu, 1900

Resultaat: 110 EUR

Grote antieke cassis-kleurige mondgeblazen glazen vijf-delige piece de milieu tafelstuk. Circa 1900. Afmeting: 54 x ø 27 cm. In goede staat.


Kavel: 5555

Groot lot oud/antiek kristal

Resultaat: 100 EUR

Groot lot oud/antiek kristal. Circa 1900. Bestaande uit twaalf delen. Onder andere: Bowlpot + onderschaal. Negen karaffen. Comfoor. Asbak, gelijmd. Enkele chips mogelijk. Afmeting: 14 - 34 cm. In rede...


Kavel: 5533

2x Kristalglazen kandelaren

Resultaat: 90 EUR

Twee grote moderne kristalglazen vierkante kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.


Kavel: 5505

Lalique uil

Resultaat: 80 EUR

Lalique France glazen uil. 20e Eeuw. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5523

2x Kristalglazen wijnkaraffen

Resultaat: 80 EUR

Twee grote zware kristalglazen facet geslepen wijnkaraffen. Polen. 21e Eeuw. Afmeting: 29 cm. In goede staat.


Kavel: 5508

2x Kristalglazen tafellampen

Resultaat: 75 EUR

Twee grote moderne kristalglazen tafellampen met chroom. 21e Eeuw. Afmeting: 63 x Ø 33 cm. In goede staat.


Kavel: 5540

Antiek kristallen bokaal

Resultaat: 75 EUR

Duitse antieke kristallen bokaal met plaatsen en kastelenvoorstelling. Twee chips. Afmeting: H 19 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5515

Vaas met gezicht, Murano-stijl

Resultaat: 60 EUR

Grote moderne glazen vaas met gezicht. Opgewerkt, diverse technieken. 21e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.


Kavel: 5517

2x Kunstglazen vissen

Resultaat: 60 EUR

Twee moderne kunstglazen vissen. Diverse technieken. 21e Eeuw. Afmeting: 31 - 32 cm. In goede staat.


Kavel: 5521

Moderne glazen vaas

Resultaat: 60 EUR

Grote moderne glazen vaas. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.


Kavel: 5550

Swarovski jaarstuk 1990 "Lead me"

Resultaat: 55 EUR

Swarovski jaarstuk 1990 "Lead me" (153850). Voorstellend moeder en kind-dolfijn op golf. 12cm. In redelijke staat en met originele doos een vin mist.


Kavel: 5531

Murano-stijl vaas

Resultaat: 50 EUR

Grote Murano-stijl vaas met floraal decor. Bloemvorm. Afmeting: 41 cm. 21e Eeuw. In goede staat.


Kavel: 5534

Moderne vaas

Resultaat: 50 EUR

Grote moderne glazen vaas met metaal effect in de kleuren blauw-zwart. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 51 x 35 cm. In goede staat.


Kavel: 5559

4 Delen antiek glas, divers

Resultaat: 45 EUR

Vier delen antiek glas, divers. Met goud en emaille decors. Bestaande uit: Parfum flacon met zilveren dop. Stop flacon. Pijpvaas. Grote vaas. Afmeting: 10 - 34 cm. In goede staat.


Kavel: 5513

Murano-stijl visarend

Resultaat: 40 EUR

Murano-stijl glazen visarend. 21e Eeuw. Afmeting: 23 x 18 x 16 cm. In goede staat.


Kavel: 5542

Glazen vaas

Resultaat: 40 EUR

Zeer grote mondgeblazen 60er jaren glazen vaas met gebogen hals. In de kleuren blauw/wit/groen. Afmeting: H 79 cm. In goede staat.


Kavel: 5520

Groot Swarowski figuur

Resultaat: 35 EUR

Groot gelimiteerd kristallen Swarowski figuur. Masquerade Harlequin. In originele verpakking. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5535

Set geslepen kannen

Resultaat: 35 EUR

Twee grote glazen geslepen limonade kannen met deksel. 21e Eeuw. Afmeting: 26 cm. In goede staat.


Kavel: 5536

Kristaglazen diamant op standaard

Resultaat: 35 EUR

Grote moderne kristalglazen diamant op kristallen sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: 15 x Ø 15 cm. In goede staat.


Kavel: 5527

2x Boheemse glazen bokalen

Resultaat: 30 EUR

Twee antieke Boheemse kristalglazen bokalen. Diverse decors; floraal, figuren. Eén gesigneerd Walter. Afmeting: 15 -16 cm. In goede staat.