Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Engelse bureaustoel
Resultaat: 275 EUR

Groen lederen Engelse bureaustoel op zwenkwielen. Eind 20e eeuw. Afmeting: 110 x 60 x 60 cm. In goede staat.

Bibliotheektrapje
Resultaat: 170 EUR

Mahoniehouten bibliotheektrap met leder beklede treden. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 125 x 46 x 55 cm. In goede staat.

Gründerzeit spiegel, 1880
Resultaat: 90 EUR

Duitse notenhouten Gründerzeit spiegel met volle Korinthische zuilen. Circa 1880. Afmeting: H 161 x B 80 cm. In goede staat.

Antieke eethoek, 1840
Resultaat: 210 EUR

Antieke Hollandse vroeg Biedermeier mahonie eethoek met kolomtafel. Circa 1840. Afmeting: 88 x 52 x 43 cm. / 75 x Ø 91 cm. In zeer goede staat.

19e Eeuwse armleunstoel
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten armleunstoel met velours bekleding. Afmeting: 120 x 70 x 66 cm. In goede staat.

Antieke schaarstoel, 1900
Resultaat: 90 EUR

Antieke kerfsnede schaarstoel. Friesland. Circa 1900. Afmeting: 63 x 61 x 36 cm. In goede staat.

Gestoken schaaktafel + spel
Resultaat: 130 EUR

Oosterse houtgestoken schaaktafel met houtgestoken gepolychromeerde schaakstukken + afneembaar omkeerbaar blad. Poten zijn met olifantenkoppen gedecoreerd. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 68 x 68 cm. In goed...

Antieke eethoek, tafel + 6 stoelen
Resultaat: 300 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten eethoek met ovale gecontourneerde tafel en zes stoelen met rode velours bekleding. Circa 1860. Afmeting: 75 x 142 x 102 cm. / 95 x 50 x 40 cm. In uitstekende staat.

Gestoken schaaktafel + spel
Resultaat: 160 EUR

Oosterse houtgestoken schaaktafel met houtgestoken gepolychromeerde schaakstukken + afneembaar omkeerbaar blad. Poten zijn met olifantenkoppen gedecoreerd. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 68 x 68 cm. In goed...

2x Antieke Engelse meubelen
Resultaat: 425 EUR

Twee antieke Engelse 19e eeuwse meubelen. Eén maal een mahoniehouten Davenport bureau met schrijfklep, lades en vakverdeling. En een draaibare mahoniehouten muzikantenstoel met messing beslagen lyra. ...

Engelse boekenkast
Resultaat: 950 EUR

Grote antieke Engelse mahoniehouten boekenkast. 9-Delig. Circa 1870. Minimale fineerschade. Verder in goede staat. Afmeting: 218 x 240 x 60 cm. In goede staat.

Antiek dressoir, 1870
Resultaat: 100 EUR

Antiek mahoniehouten Louis Philippe dressoir. Schellak. Circa 1870. Afmeting: 85 x 137 x 53 cm. In goede staat.

Zeldzaam schrijfsecretaire, 1880
Resultaat: 300 EUR

Zeldzaam mahoniehouten Louis Philippe schrijfsecretaire met uittrekbare schrijflade, nest en compartimenten. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 168 x 103 x 52 cm. In zeer g...

Bijzettafel, 1860
Resultaat: 100 EUR

Hollandse notenhouten Willem III bijzettafel met 4-spant poot en gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 76 x 59 x74 cm. In goede staat.

Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm.
Resultaat: 150 EUR

Hoge teakhouten één-deurs vitrinekast met schappen en facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 224 x 77 x 75 cm. In goede staat.

Antieke Engelse hangoor tafel
Resultaat: 100 EUR

Antieke eikenhouten Engelse hangoortafel. Circa 1900. Afmeting: 73 x 61 x 70 cm. In goede staat.

2x Engelse nachtkastjes
Resultaat: 50 EUR

Twee Engelse stijlmeubels. Mahoniehouten nachtkastjes met leder op blad + lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 44 x 60 cm. In goede staat.

Wortelnoten Gründerzeit commode
Resultaat: 160 EUR

Prachtige Duitse wortelnoten Gründerzeit commode. Circa 1880. Historisme. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 87 x 97 x 55 cm. In goede staat.

Antieke voltaire + voetenbank
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Louis Philippe notenhouten voltaire met goede velours bekleding. Met voetenbankje. Afmeting: 117 x 75 x 75 cm. In goede staat.

Mahonie gestoken spiegel
Resultaat: 110 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe-stijl spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 109 x B 80 cm. In goede staat.

Antieke wijntafel, 1870
Resultaat: 120 EUR

Antieke wortelnoten Louis Philippe wijntafel. Circa 1870. Handgepolitoerd. Afmeting: 85 x Ø 51 cm. In goede staat.

Gründerzeit hoekstoel
Resultaat: 120 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit hoekstoel met snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 86 x 75 x 60 cm. In goede staat.

Antieke spiegel
Resultaat: 210 EUR

Oude/antieke spiegel gemaakt van verguld stucwerk en bakeliet/schildpad imitatie. Circa 1930. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 94 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke bijzettafels
Resultaat: 120 EUR

Twee antieke mahoniehouten bijzettafels. Eén maal tonvormig blad met twee klepdeksels. Eén maal wijntafel op drie-spant poot. Afmeting: 56 - 67 cm. Ø 38 cm. In goede staat.