Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zeldzaam wortelnoten kabinet, 18e eeuw 4000
Zeldzaam wortelnoten kabinet, 18e eeuw

Resultaat:

5.000 EUR

Verkocht
Barok vitrinekast 4001
Barok vitrinekast

Resultaat:

1.200 EUR

Biedermeier vitrine, 1820 4002
Biedermeier vitrine, 1820
Startprijs 1.000 EUR
Hollands schrijfkabinet 4003
Hollands schrijfkabinet
Startprijs 1.000 EUR
Wortelnoten vitrinekast 4004
Wortelnoten vitrinekast
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Engelse boekenkast 4005
Engelse boekenkast

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Mahonie kabinet, 1780 4006
Mahonie kabinet, 1780

Resultaat:

1.300 EUR

Jugendstil buffet 4007
Jugendstil buffet
Startprijs 800 EUR
Mahonie pronkkast 4008
Mahonie pronkkast
Startprijs 250 EUR
Verkocht
17e Eeuwse Renaissance kast 4009
17e Eeuwse Renaissance kast

Resultaat:

2.250 EUR

Drents kabinet, 1820 4010
Drents kabinet, 1820
Startprijs 600 EUR
19e Eeuwse Hollandse Friesse keeftkast 4011
19e Eeuwse Hollandse Friesse keeftkast
Startprijs 1.100 EUR
18e Eeuwse Franse opzetkast 4012
18e Eeuwse Franse opzetkast
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Sideboard met glazen deuren 4013
Sideboard met glazen deuren

Resultaat:

350 EUR

Amelander? hoekkast 4014
Amelander? hoekkast
Startprijs 350 EUR
Mahoniehouten kabinet, 18e eeuw 4015
Mahoniehouten kabinet, 18e eeuw
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Empire tafel met marmeren blad 4016
Empire tafel met marmeren blad

Resultaat:

3.250 EUR

Hollandse pander schouwopbouw 4017
Hollandse pander schouwopbouw
Startprijs 900 EUR
Wortelnoten vitrine opzetkast 4018
Wortelnoten vitrine opzetkast
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Antiek Frans ladenkastje, 1880 4019
Antiek Frans ladenkastje, 1880

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Hollandse toogkast (Zeeuws) 4020
Hollandse toogkast (Zeeuws)

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Schrijfbureau, 1920 4021
Schrijfbureau, 1920

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Louis Seize-stijl hoekkast, 1880 4022
Louis Seize-stijl hoekkast, 1880

Resultaat:

300 EUR

18e Eeuwse Luikse secretaire 4023
18e Eeuwse Luikse secretaire
Startprijs 350 EUR