Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Art Deco-stijl vazen
Resultaat: 45 EUR

Twee Hollandse keramieken vazen in Art Deco-stijl. Waarvan één gemerkt KV246. Circa 1930 - 1950. Met groen glazuur en groen/geel glazuur. Afmeting: Ø 18 - Ø 20 cm. In goede staat.

3x Portugese Fayence
Resultaat: 100 EUR

Drie maal Portugese Fayence. Parapluhouder + twee kaarskandelaren. Tweede helft 20e eeuw. Ceramica Conimbriga. Met floraal/dieren decor. Afmeting: 27 - 55 cm. In goede staat.

2x Grote vazen
Resultaat: 600 EUR

Twee grote Roemeense keramieken handbeschilderde vazen. 1x Troita Bugaresti en 1x Jozsa Lajos Rorowd. Afmeting 40- 43 cm.

Uitgebreid Herend servies
Resultaat: 3.500 EUR

Zeer uitgebreid porseleinen Herend servies. 20e Eeuw. Groen, floraal met goudrand. Bestaande uit: 6x kop + schotels, theepot, theelicht, melk/suiker set, 4x grote schalen, 2x dekselterrines, botervloo...

18e Eeuwse Delftse schotel
Resultaat: 60 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met floraal decor. Lichte randschades. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.

Lot antiek Petrus Regout serviesgoed
Resultaat: 60 EUR

Lot antiek Petrus Regout Maastricht serviesgoed. Decor Tea Drinker. Circa 1890. Enkele beschadigingen. Afmeting: 6 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Engels keramiek (4x)
Resultaat: 15 EUR

Vier delen antiek Engels keramiek met bladgoud. Circa 1900. S.J.B. No. 17. Bestaande uit: Klepkan met tin, onderschaal, roomkan + suikerpot. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.

3x Porceleyne Fles borden
Resultaat: 80 EUR

Drie antieke Delftse Fayence Porceleyne Fles borden met wandbevestiging. Decor met ambachten. 1928 - 1935 - 1939. Afmeting: Ø 25,4 cm .In goede staat.

Chinees Familie Rose waterpotje
Resultaat: 300 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose waterpot met floraal decor, zes tekens bodemmerk en Christies-sticker 1982. Afmeting: 8 x 8 cm ø. In goede staat.

2x Villeroy & Boch bloempotten, 1910
Resultaat: 50 EUR

Twee grote antieke Duitse keramieken Jugendstil Villeroy & Boch bloempotten. Circa 1910. Afmeting: H 22 x Ø 24 cm. In goede staat.

2x Hummel
Resultaat: 50 EUR

Twee Duitse Hummel figuren. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Meisje met paraplu + plaquette jongen bang voor kikker. Afmeting: 12 x 13 x 11 cm. / 2 x 12,5 x 12,5 cm. In goede staat.

Jardiniere
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse keramieken jardiniere met messing monturen en floraal decor. Ongemerkt. Afmeting: 25 x 32 x 20 cm. In goede staat.

Lot Delfts (4x)
Resultaat: 70 EUR

Vier maal antiek Fayence Holland. Bestaande uit: 19e eeuws vaasje met chinoiserie decor, goed. Polychrome bordje, 18e eeuw. Schevenings bordje. 18e Eeuws polychrome bord met portretten decor. Verlijmi...

Grote tabakspot
Resultaat: 80 EUR

Grote Hollandse Fayence oud Delft tabakspot met koperen deksel. Havana + floraal decor. Afmeting: 36 x Ø 22 cm. In goede staat.

11x Paarden/éénhoorns
Resultaat: 110 EUR

Elf diverse paarden/éénhoorns. Diverse materialen; brons, porselein, aardewerk. Tweede helft 20e eeuw. Diverse makelij, onder andere: Herend, Red Mill, Rinconada et cetera. Afmeting: 5 - 17 cm. In goe...

Verzameling Franklin Mint éénhoorns
Resultaat: 110 EUR

Verzameling éénhoorns van porselein. Franklin Mint collectie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.

Delfts paard, 18e eeuw
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuws Delfts wit Fayence paard. Restauraties. Afmeting: 22 x 22 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse wijwaterbak
Resultaat: 70 EUR

18e Eeuwse Fayence wandwijwaterbak met cherubijnkopjes, heilig kruis en Inri. Afmeting: 16 x 9,5 x 4,5 cm. In goede staat.

Vaas Hanau
Resultaat: 225 EUR

18e - 19e Eeuwse Fayence vaas Hanau met chinoiserie decor. Onduidelijk blauw bodemmerk. Afmeting: 28 x Ø 21 cm. Bovenrand professioneel gerestaureerd verder in goede staat.

4x M.O.L. Loosdrecht porselein
Resultaat: 325 EUR

Vier delen 18e eeuws Loosdrechts' porselein M.O.L. Bestaande uit: Twee schotels (goed), suikerpot (gelijmd), kopje (haarscheur). Met floraal/goud decor. Afmeting: 8 - 13 cm. In redelijke staat.

Antiek Majolica tafelstuk
Resultaat: 150 EUR

Prachtig antiek Majolica Jugendstil tafelstuk. Circa 1910. Genummerd 1328/3. Dame bij waterplanten. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

3 Delen Delfts blauw
Resultaat: 20 EUR

Drie delen Hollands Delfts blauwe Fayence. Bestaande uit: Dekseldoos, Porceleyne Fles. Bord, Porceleyne Fles. Bord, Royal Sphinx Maastricht met jacht decor. Afmeting: 15 - 20 ø cm. In goede staat.

Lot Engels keramiek (8x)
Resultaat: 25 EUR

Acht delen antiek Engels keramiek. Circa 1900. Gemerkt Adderley. Decor New Lily Waa & Co. Eén Amfora hengsel gelijmd, verder goed. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.

3x Antiek Duits/Engels aardewerk
Resultaat: 20 EUR

Drie maal antiek Duits/Engels aardewerk. Bestaande uit: Diep keramieken bord met spreuk, 19e eeuw. Mosterdpotje met plated montuur. Historisme schenkkan, Royal Doulton. Afmeting: 10 - 24 cm. In goede ...