Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verzameling kannen/bierpullen
Resultaat: 40 EUR

Diverse Duitse steengoed kannen/bierpullen. Waarvan één met speeldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 27 cm. In goede staat.

8-Delig theeservies
Resultaat: 40 EUR

Tsjechisch Art Deco koffieservies. Circa 1930. Theepot tuit beschadigd, los erbij. Melk + suiker en zes kop + schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

7x Fayence borden
Resultaat: 40 EUR

Zeven 19e eeuwse polychrome Fayence borden. Enkele chips. Afmeting: ø 22 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

2x Staffordshire honden
Resultaat: 35 EUR

Twee antiek porseleinen Engelse Staffordshire honden met bodemmerk (3 boombladeren). Circa 1900. Afmeting: 20-21cm. In goede staat.

3x Hollandse borden
Resultaat: 35 EUR

Drie Hollandse Fayence borden. Makkum, Delft. 20e Eeuw. Bestaande uit: Kleine Maukkumer schotel, polychrome. Delft, Porceleyne Fles, floraal/tekst verso. En een grote Makkumer polychrome sierschotel m...

6x Porseleinen vazen (divers)
Resultaat: 35 EUR

Zes oude porseleinen vazen, Duitsland et cetera. Twee maal kobalt blauwe vazen, onder andere Hutschenreuther. Herend. Rosenthal. Geierstal. K.P.M. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.

Royal Copenhagen figuur
Resultaat: 35 EUR

Deens porseleinen Royal Copenhagen figuur. Naaistertje, Nr. 1314. 20e Eeuw. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

3-Delig Petrus Regout kaststel
Resultaat: 35 EUR

3-Delig antiek Petrus Regout Maastricht kaststel met floraal decor. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: 30 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

6x Divers
Resultaat: 30 EUR

Vier 18/19de eeuwse Hollandse tegels, beschadigd, 1x art deco dekselpot v.v. Velsen Holland, gelijmd, 1x Herend porseleinen lampenvoet. Afmeting: 13-23 cm. Matig tot redelijke staat.

Figurengroep 'Valsspelers'
Resultaat: 30 EUR

Aardewerken figurengroep. Tweede helft 20e eeuw. Vals spelende kaartspelers. Afmeting: 18 x 24 x 14 cm. In goede staat.

2x Engelse keramieken figuren
Resultaat: 30 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse keramieken figuren. Heer en dame met vogel. Stukje boom gelijmd. Afmeting: 1 9 -20 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antiek porselein
Resultaat: 30 EUR

Twee delen antiek handbeschilderd porselein met floraal decor. Eén maal Ampfora vaas, Frankrijk. Eén maal tazza, Silezia. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.

5x Antiek Duits porselein
Resultaat: 30 EUR

Vijf delen antiek Duits porselein. Bestaande uit: Vrouw met bloempot, Volkstedt, 19e eeuw, bloem weg. Porseleinen kewpie, Höchst. 'Scherts' flessendop. Sarotti Mohr Austria. Kat wast hond. Afmeting: 4...

Lot porselein (6x)
Resultaat: 30 EUR

Zes delen antiek porselein. Bestaande uit: Twee maal China vissen decor + bodemmerk, 18e - 19e eeuw en Kang Xi. Vier maal Japan, circa 1900, kraanvogels + waterpartij + bodemmerk. Afmeting: 12 - ø 18 ...

2x Porseleinen figuren
Resultaat: 30 EUR

Twee Duitse porseleinen figuren. Gemerkt Gräfental met adelaar en kroon. Circa 1930. Jongen en meisje met schooltas. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.

3x Duits keramiek
Resultaat: 25 EUR

Drie delen oud Duits keramiek. Bestaande uit: Goebel waxinelichthouder met kerstengel. Goebel Afrikaanse springbok (porselein). Hutschenreuther konijn. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.

Lot Duits sierporselein
Resultaat: 25 EUR

Groot lot oud/antiek Duits (sier) porselein. Onder andere: Herdenkingsborden, handbeschilderd Rosenthal, Studio Line et cetera. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.

Lot Engels keramiek (8x)
Resultaat: 25 EUR

Acht delen antiek Engels keramiek. Circa 1900. Gemerkt Adderley. Decor New Lily Waa & Co. Eén Amfora hengsel gelijmd, verder goed. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.

3 Delen keramiek
Resultaat: 25 EUR

Drie delen keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Bolvaas, Judith Rigter, Velsen. Schaal, Judith Rigter, Velsen. Polychroom schaal, Ceramijn. Afmeting: 21 - Ø 38 cm. In goede staat.

3x Antiek Duits/Engels aardewerk
Resultaat: 20 EUR

Drie maal antiek Duits/Engels aardewerk. Bestaande uit: Diep keramieken bord met spreuk, 19e eeuw. Mosterdpotje met plated montuur. Historisme schenkkan, Royal Doulton. Afmeting: 10 - 24 cm. In goede ...

3 Delen Delfts blauw
Resultaat: 20 EUR

Drie delen Hollands Delfts blauwe Fayence. Bestaande uit: Dekseldoos, Porceleyne Fles. Bord, Porceleyne Fles. Bord, Royal Sphinx Maastricht met jacht decor. Afmeting: 15 - 20 ø cm. In goede staat.

Lot Engels keramiek (4x)
Resultaat: 15 EUR

Vier delen antiek Engels keramiek met bladgoud. Circa 1900. S.J.B. No. 17. Bestaande uit: Klepkan met tin, onderschaal, roomkan + suikerpot. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.