Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-  

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
569 Resultaten
Kavel: 7000

3-Delig Chinees kaststel

Resultaat: 375 EUR

Drie-delig 19e eeuws Chinees porseleinen kaststel in octagonale vorm met Lange Lijs decor + vier tekens bodemmerk. Eén deksel chip onderkant. Afmeting: H 26 - 27 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7001

17e - 18e Eeuws Chinees Kang Xi schotel Ø 27,5 cm.

Resultaat: 350 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met figuren in landschap decor + zes tekens bodemmerk. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijk staat.


Kavel: 7002

2x Chinese vazen

Resultaat: 450 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met vlinder/vogel/floraal en goud decor. Beide vazen bovenrand beschadigd. Afmeting: H 30,5 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7003

4x 18e Eeuwse Chinese borden

Resultaat: 275 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Octagonale borden met tuin decor. Eén goed, één met haarlijn, twee met minimale chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7004

17e Eeuwse Chinese vaas

Resultaat: 650 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen flesvormige vaas met floraal decor en craquele glazuur. Haarlijnen in hals. Afmeting: H 24 x Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7005

18e Eeuwse Chinese theebus

Resultaat: 325 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi zeskantige theebus met Foo-honden decor. Afmeting: 14 x 9 x 10,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7006

Antieke wierookbrander

Resultaat: 200 EUR

Antieke bronzen Chinese wierookbrander met gegraveerde symbolen en wortelnoten gesneden console. Antieke reparatieplek. Circa 1500 of ouder? Afmeting: 9,8 x Ø 15,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7007

Zeldzame antieke Chinese schotel Ø 34,1 cm.

Startprijs 1.000 EUR

Grote zeldzame antieke Chinees porseleinen schotel met bodemmerk en Chinees nieuwjaarfeest decor met draken, figuren, lampionnen et cetera. Haarlijn 3 cm. Afmeting: Ø 34,1 cm. In goede staat.


Kavel: 7008

5-Delig Chinees kaststel

Resultaat: 900 EUR

Vijf-delig Chinees 19e eeuws Kang Xi-stijl kaststel met vier tekens bodemmerk en paradijsvogel decor. Eén deksel zit vast, twee vazen haarlijn hals, minimale chips. Afmeting: 25 - 28 cm. In redelijk/g...


Kavel: 7009

Grote Chinese vaas

Resultaat: 7.500 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 55 x Ø 35 cm. In goede staat.


Kavel: 7010

2x Chinese vazen

Resultaat: 700 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Trompetvormig en met Hocker decors. Afmeting: 25.5 x Ø12.2 cm. In goede staat.


Kavel: 7011

Chinese boeddha

Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen lachende Boedha met Familie Rose decor en bodemmerk. Afmeting: 26 x 26 x 16 cm.


Kavel: 7012

Chinese boeddha

Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen lachende Boedha met bodemmerk. Afmeting: 21 cm. In goede staat.


Kavel: 7013

2x Chinese stoelen

Startprijs 500 EUR

Twee Chinese houtgestoken stoelen met paradijsvogel/floraal snijwerk + parelmoer inlegwerk. Afmeting: 110 x 74 x 65 cm. In goede staat.


Kavel: 7014

Antieke Chinese gemberpot

Startprijs 300 EUR

Antieke 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rondom figuren in tuin decor en vier tekens bodemmerk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.


Kavel: 7015

2x Chinese kommen

Startprijs 200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met zotjes decor. Haarlijnen. Afmeting: 7 x Ø 14,3 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7016

6x Chinese kop en schotels

Resultaat: 375 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Drie kopjes goed, drie kopjes chip, vijf schotes goed, één haarlijn. Met landschap/bamboe decor. Afmeting: 4 - 13 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7017

4x Chinese kop en schotels

Resultaat: 225 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen kop en schotels met karper/floraal decor. Eén schotel beschadigd. Afmeting: 6,5 x Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7018

Grote Chinese Mei Ping-stijl vaas

Resultaat: 3.000 EUR

Grote Chinees porseleinen Mei Ping-stijl vaas met draken decor. Balustervormig. Bovenrand mogelijk gerestaureerd. Afmeting: 42 x Ø 29 cm. In goede staat.


Kavel: 7019

4x Chinese kop + schotels

Resultaat: 600 EUR

Vier Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met chicken decors. Afmeting: 4 x Ø 11,4 cm. In goede staat.


Kavel: 7020

Chinese dekselvaas

Startprijs 200 EUR

Chinees poseleinen dekselvaas met Familie Rose decors chicken gerestaureerd. Afmeting: 23 x Ø 9 cm. In goede staat.


Kavel: 7021

Chinese schotel Ø 28,4 cm., 18e eeuw

Startprijs 150 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuin decor. Kang Xi. Afmeting: Ø 28,4 cm. In goede staat.


Kavel: 7022

Chinese Wanli schotel Ø 20,3 cm., 17e eeuw

Resultaat: 190 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli schotel met coulissen/sprinkhanen decor. Chip en haarlijn. Afmeting: Ø 20,3 cm. In goede staat.


Kavel: 7023

Zeldzame 17e Eeuwse Chinese Wanli chocoladebeker

Resultaat: 200 EUR

Zeldzame 17e eeuwse Chinees kraakporseleinen Wanli hoge chocolade kop met bamboe/vogel decor. Haarlijn. Afmeting: H 7,6 x Ø 9,7 cm. In redelijk/goede staat.