Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

B. Johnson, Zeeman met wandelstok en kijker
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuws Frans aquarel uit de Barbara Johnson walvis collectie. Zeeman met wandelstok en kijker. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 12 cm. In goede staat.

A. Peczely, Figuren in kerk
Resultaat: 50 EUR

A. Peczely. 1891 - 1963. Tsjechoslowakije. Figuren in een kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Gezicht op dorp
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1934. Gezicht op Duits of Frans dorp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.

Hollandse School, Stadsgezicht met figuren
Resultaat: 50 EUR

Hollandse School. 19e Eeuw. Stadsgezicht met figuren. Afmeting: H 18 x B 15 cm. In goede staat.

F. Hoos, Oude haven Enkhuizen
Resultaat: 50 EUR

Frans Hoos. 1884 - 1966. Oude haven Enkhuizen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

G. von Meyen, Portret Kaiser Wilhelm
Resultaat: 50 EUR

Gert von Meyen, 1910. Portret Kaiser Wilhelm. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 10 cm. In goede staat.

Onduidelij, Mediterraans havengezicht
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk. 20e Eeuw. Mediterraanse kustplaats met boten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Portret jonge man
Resultaat: 45 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Portret jonge man. Pastel op papier. Afmeting: H 38 x B 28 cm. In redelijke staat.

H. Paskamp, Duits landschap
Resultaat: 40 EUR

H. Paskamp. 1981. Duits landschap met meanderende beek. Lichtenau. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

2x J. van Rijsewijk, Patriciers/Blokmolen
Resultaat: 40 EUR

Twee maal ets van Jan van Rijsewijk. 1954 - . Landschappen. Eén maal patriciers. Eén maal blokmolen. Etsen op papier. Afmeting: H 33 x B 49 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Figuur loopt over wadden
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Zeefdruk. Epreuve d'artiste. Figuur loopt over wadden. Zeefdruk op papier. Afmeting: H 50 x B 76 cm. In goede staat.

A. Smeerdijk, Landweggetje
Resultaat: 40 EUR

Anton Smeerdijk. 1885 - 1965. Landweggetje November-dag bij Kortenhoef. Olieverf op linnen. Afmeting: H 15 x B 20 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Vissersboten aan de kade
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk. 20e Eeuw. Vissersboten aan de kade. Olieverf op board. Afmeting: H 35 x B 50 cm In goede staat.

W. T. Haettenschweiler, Duits winterlandschap
Resultaat: 25 EUR

Walther F. Haettenschweiler. Duitse School. 1933 Zug. Duits winterlandschap. Nr. 178/200. Lithografie op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.