Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
A. P. Schotel, Volendamse platbodem bij aanlegsteiger 1000
A. P. Schotel, Volendamse platbodem bij aanlegsteiger

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
J.F. Hoppenbrouwers, Hollands wintergezicht met ijspret 1012
J.F. Hoppenbrouwers, Hollands wintergezicht met ijspret

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Karel Frans Philippeau, Italiaans landschap 1015
Karel Frans Philippeau, Italiaans landschap

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
G.J. Staller, Amsterdam 1064
G.J. Staller, Amsterdam

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
H.C.A. Paradies, Gracht Rotterdam met vele figuren 1004
H.C.A. Paradies, Gracht Rotterdam met vele figuren

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
A. Karssen, Winter 1068
A. Karssen, Winter

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
H.C.A. Pardies, Gracht Rotterdam 1003
H.C.A. Pardies, Gracht Rotterdam

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
G. Grobe, Bomschuit in de branding 1029
G. Grobe, Bomschuit in de branding

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
W.G.F. Jansen, Havengezicht Harlingen 1019
W.G.F. Jansen, Havengezicht Harlingen

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Charles P. Gruppe, Bomschuit met vissers op strand 1085
Charles P. Gruppe, Bomschuit met vissers op strand

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
W. Howard, Hollands havengezicht 1022
W. Howard, Hollands havengezicht

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
J. Menotti, Pendant 1077
J. Menotti, Pendant

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
M. Nefkens, Vaas met bloemen 1213
M. Nefkens, Vaas met bloemen

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Roy Lichtenstein, Naakte blondine voor spiegel 1146
Roy Lichtenstein, Naakte blondine voor spiegel

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Dick Ket, Stilleven met gemberpot en wijnflessen 1023
Dick Ket, Stilleven met gemberpot en wijnflessen

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
10x Andy Warhol, Campbells Soup 1105
10x Andy Warhol, Campbells Soup

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
J. Holtrop, Zandpad langs rivier de IJssel 1042
J. Holtrop, Zandpad langs rivier de IJssel

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
A. Karssen, Spelende kinderen 1067
A. Karssen, Spelende kinderen

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
10x Andy Warhol, Campbells Soup 1105.
10x Andy Warhol, Campbells Soup

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
W. Hambüchen, Botters op zee 1107
W. Hambüchen, Botters op zee

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Berglandschap 1087
Onduid.gesign., Berglandschap

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
F. Bogaerts, Schilder in zijn atelier 1139
F. Bogaerts, Schilder in zijn atelier

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
A.M. Gorter, Bosven 1014
A.M. Gorter, Bosven

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
H. ten Cate, Poldergezicht met visser en windmolens 1020
H. ten Cate, Poldergezicht met visser en windmolens

Resultaat:

500 EUR