Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Witgouden tennisarmband met diamant 526
Witgouden tennisarmband met diamant

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Gouden horloge met diamant 731
Gouden horloge met diamant

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Witgouden oorstekers met tanzaniet 905
Witgouden oorstekers met tanzaniet

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Gouden horloge Universal Geneve 543
Gouden horloge Universal Geneve

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Witgouden horloge met diamant 546
Witgouden horloge met diamant

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Witgouden horloge met diamanten 549
Witgouden horloge met diamanten

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Gouden choker met diamant 688
Gouden choker met diamant

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Gouden ring met robijn, saffier en diamant 511
Gouden ring met robijn, saffier en diamant

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Gouden broche met diamant en parel, 19e eeuw 512
Gouden broche met diamant en parel, 19e eeuw

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Witgouden ring met tanzaniet 913
Witgouden ring met tanzaniet

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Gouden rozetring met saffier en diamant 623
Gouden rozetring met saffier en diamant

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant met oud slijpsel 552
Gouden ring met diamant met oud slijpsel

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Gouden oorhangers met jade 743
Gouden oorhangers met jade

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Longines horloge 544
Longines horloge

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Collier met bloedkoraal en gouden slot 646
Collier met bloedkoraal en gouden slot

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Collier van lapis lazuli met gouden slot met diamant 713
Collier van lapis lazuli met gouden slot met diamant

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Gouden pennenarmband 522
Gouden pennenarmband

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Gouden ring met saffier 683
Gouden ring met saffier

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Gouden herenring met rode steen 655
Gouden herenring met rode steen

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Geelgouden oorstekers met diamant 924
Geelgouden oorstekers met diamant

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
Gouden ring met lapis lazuli en diamant 579
Gouden ring met lapis lazuli en diamant

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Witgouden oorstekers met amethist 783
Witgouden oorstekers met amethist

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Gouden oorknoppen met saffier en diamant 684
Gouden oorknoppen met saffier en diamant

Resultaat:

290 EUR

Verkocht
Gouden ring smaragd en diamant 620
Gouden ring smaragd en diamant

Resultaat:

275 EUR