Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-  

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
62 Resultaten
Kavel: 5010

Sculptuur van Ruurd Hallema

Resultaat: 1.200 EUR

Grote moderne bronzen sculptuur op zwart marmeren sokkel. Door Ruurd Hallema, Munstergeleen 1954, Borne. Afmeting: 133 x 50 x 25 cm. In goede staat.


Kavel: 5007

Groot bronzen beeld

Resultaat: 1.100 EUR

Groot antiek bronzen figuur. Circa 1915. Naakt kussend paar. Ongesigneerd. Mooie patina. Afmeting: 57 x 30 x 38 cm. In goede staat.


Kavel: 5004

Bronzen figuur, Clodion

Resultaat: 850 EUR

19e Eeuws Frans bronzen figuur op marmeren basement. Gesigneerd Clodion. 1738 - 1814. Griekse vrouw met druiven. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.


Kavel: 5049

Jos Wong Lun Hing, Dansende vrouw

Resultaat: 650 EUR

Groot Houten beeld van Jos Wong Lung Hing 1928- beeld getiteld Dansende Shiva gemaakt van naaldhout. beeld is geheel demontabel voor vervoer 240 cm hoog en 255cm breed. in redelijke goede staat stukj...


Kavel: 5073

Antiek bronzen figuur met ivoren gezicht

Resultaat: 600 EUR

Antiek verguld bronzen figuur met ivoren gezicht op marmeren basement. Circa 1900. Jongen met boek op klompen. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.


Kavel: 5000

Frans bronzen figuur, E. Villanis, Geketende vrouw

Resultaat: 500 EUR

Antiek Frans bronzen figuur door Emanuel Villanis 1858 - 1914. Prise de Corsaire. Afmeting: 55 cm. Breuklijn in onderbeen en verder in redelijk tot goede staat.


Kavel: 5025

Bronzen beeld van F. Barbedienne, Naakte dame

Resultaat: 500 EUR

Ferdinand Barbedienne. 1810 - 1891. Bronzen naakte dame. Met gietstempel 'Reduction mechanique' en gesigneerd Jaley Rome 1802 - 1866. Afmeting: 28 cm. In goede staat.


Kavel: 5018

Albast figuur, Naakte vrouw

Resultaat: 450 EUR

Groot wit marmeren figuur op marmeren basement. Naakte dame. Circa 1900. Gesigneerd Pozzi. Waarschijnlijk Egidio Pozzi. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.


Kavel: 5011

Bronzen beeld, Griekse vrouw met lyra

Resultaat: 425 EUR

19e Eeuws bronzen figuur op rood marmeren basement. Griekse vrouw met lyra. Afmeting: 41 x 44 x 17 cm. In goede staat.


Kavel: 5029

Terracotta buste van Plato

Resultaat: 400 EUR

19e Eeuwse terracotta buste van Plato. Door Giovanni Mollica, Napels 1842 - 1862. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5002

Erotische bronzen dame

Resultaat: 375 EUR

Antiek erotisch bronzen figuur met ivoor. Beate Uhse collectie. Circa 1920. Dame met kousen en de wind waait haar rokje omhoog. Op etiket onderop staat Inventar Beate Uhse Erotik Museum. Afmeting: 17,...


Kavel: 5093

2x Antieke Japanse bronzen boekensteunen

Resultaat: 375 EUR

Twee antieke Japanse bronzen boekensteunen met signatuur. Circa 1900. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.


Kavel: 5017

Heilig figuur

Resultaat: 350 EUR

Russisch orthodoxe houtgesneden heilige Maria met polychromie. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.


Kavel: 5014

Antieke bronzen buste

Resultaat: 325 EUR

Antieke bronzen buste door Van Daele. L.N. Paris gietstempel. Buste faun. 19e Eeuw. Afmeting: 18 cm. In goede staat.


Kavel: 5092

2x Compositie metalen beelden, 1900

Resultaat: 310 EUR

Twee zware antieke compositie metalen beelden. Musicerende Italiaanse figuren in 17e eeuwse klederdracht. Circa 1900. Afmeting: H 46 - 47 cm. In goede staat.


Kavel: 5019

Bronzen sierschotel Nuss

Resultaat: 300 EUR

Duitse bronzen sierschaal. Gesigneerd Nuss 48. Fritz Nuss. Duitse School. 1907 - 1999. Rondom figuren/dieren decor. Afmeting: 5 x Ø 30,3 cm. In goede staat.


Kavel: 5008

Bronzen beeld, Naakte dame op paard

Resultaat: 275 EUR

Gesigneerd bronzen figuur met goudkleurige patina. Circa 1920. Naakte dame op paard. Door de Bust? Afmeting: 34 x 31 x 12 cm. In goede staat.


Kavel: 5012

3x Heilig figuren

Resultaat: 275 EUR

Drie 17e - 18e eeuwse houtgestoken Heilig figuren met originele polychromie. Beschadigingen. Afmeting: 21 - 22 cm. In goede staat.


Kavel: 5016

Sculptuur van Corneille, Vrouwelijk naakt

Resultaat: 250 EUR

Houten sculptuur van Corneille '96. Vrouwelijk naakt met duif. Met polychromie. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.


Kavel: 5027

Bronzen beeld 'Moeder Gods'

Resultaat: 225 EUR

19e Eeuws religieus bronzen figuur. Moeder Gods'. Mooie patina. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.


Kavel: 5069

Bronzen figuur, Hermes

Resultaat: 225 EUR

Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. Hermes. 21e Eeuw. Afmeting: 60 cm. In goede staat.


Kavel: 5050

Houten beeld

Resultaat: 200 EUR

Groot houtgestoken figuur. Vrouw met korenschoven. 20e Eeuw. Afmeting: H 101 cm. In goede staat.


Kavel: 5090

Bronzen figuur, Naakte vrouw

Resultaat: 180 EUR

Groot oud Jugendstil-stijl bronzen figuur. Naakte vrouw met vogel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 55 x 28 cm. In goede staat.


Kavel: 5086

Bronzen figuur, Krijger met speer

Resultaat: 170 EUR

Oud bronzen figuur op marmeren basement. Krijger met speer. Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.