Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Beeld, Vrouw in boot
Resultaat: 160 EUR

Antieke bronzen pendulefiguur. Vrouw in boot. Afmeting: basement 23 x 10 cm. In goede staat.

Bronzen buste van Napoleon
Resultaat: 150 EUR

Antieke bronzen buste van Napoleon Bonaparte op zwart marmeren sokkel. Circa 1900. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Religieus snijwerk
Resultaat: 140 EUR

Antieke vruchtenhouten religieus snijwerk. Circa 1900. Afmeting: 45 x 50 x 6 cm. In goede staat.

2x Houten Barok putti
Resultaat: 140 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse vergulde houten putti's met korte vleugels. Barok. Afmeting: 37 - 38 cm. In goede staat.

Antieke terracotta buste
Resultaat: 130 EUR

Antieke terracotta Friedrich Goldscheider Wien Jugendstil buste. Ontwerp Van Steen. Meisje in klederdracht. Afmeting: 39 x 37 x 21 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Grote uil
Resultaat: 130 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Art Deco-stijl uil. Gesigneerd Fernande. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Art Deco bronzen fazant, 1930
Resultaat: 130 EUR

Art Deco bronzen fazant op marmeren basement. Circa 1930. Afmeting: 16 x 24 x 7,5 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, 1900
Resultaat: 120 EUR

Antiek bronzen figuur. Ruppsack. Circa 1900. Jongen met schooltas door O. Morallo. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

2x Bronzen éénhoorns
Resultaat: 120 EUR

Twee maal David Cornel bronzen éénhoorns. The golden unicorn + plated en bronzen éénhoorn, gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.

Gietijzeren Art Deco schaal van Ewald Mataré
Resultaat: 110 EUR

Ewald Mataré. 1887 - 1965. Duitsland. Pseudoniem H.E. Schniewind. Gietijzeren Art Deco schaal met pauw. Afmeting: 18,5 x 23 x 1 cm. In goede staat.

2x Franklin Mint figuren
Resultaat: 110 EUR

Twee Franklin Mint bronzen figuren. Adelaars bij rots. Door Ronald van Ruyckveldt 1990. Afmeting: 28 x 19 x16 cm. In goede staat.

Thaise bronzen boeddha
Resultaat: 100 EUR

Thaise bronzen vergulde boeddha. 20e Eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Russische soldaat
Resultaat: 100 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Russische soldaat op ski's. Kyrillisch gemerkt. Afmeting: 27 x 19 x 9,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Zwemmer in duikhouding
Resultaat: 90 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Zwemmer in duikhouding. Gesigneerd Milo. 21e Eeuw. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Kleine uil
Resultaat: 90 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Uil. Gesigneerd M. de Coste. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur van Eido
Resultaat: 90 EUR

Grote moderne bronzen sculptuur op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd Eido 2/15. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x 22 x 10 cm. In goede staat.

3 Adelaars met glazen bol
Resultaat: 85 EUR

Bronzen Franklin Mint sculptuur vliegende adelaren in de wolken met glazen bol, staand op houten sokkel, 20e eeuw. Afmeting: 42x28x20cm. In goede staat

Franse Art Deco standaard, 1920
Resultaat: 80 EUR

Franse Art Deco standaard. Circa 1920. Pierrot, deels verguld, met bel onder parasol. Eén vinger mist, breuk in arm. Afmeting: 36 x 18 x 12 cm. In redelijke staat.

2x Pierrot figuren
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Franse Art Deco pierrots op albasten basement. Compositie metaal. Circa 1920. Afmeting: 12 x 12 x 8 cm. In goede staat.

Edelhert op basement
Resultaat: 75 EUR

IJzeren edelhert op houten sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: 49 x 45 x 13 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur
Resultaat: 75 EUR

Antiek bronzen figuur. Lezende vrouw op tuinbank. Circa 1915. Afmeting: 12 x 11 x 7 cm. In goede staat.

3x Beeldjes, Vrouwen
Resultaat: 70 EUR

Drie bronzen jugendstil- stijl damesfiguren, 20e eeuw, Afmeting 23-30 cm., In goede staat

Buste van J.W. Goethe
Resultaat: 60 EUR

Antieke terracotta buste van J.W. Goethe. Circa 1900. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

3x Antieke metalen figuren
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke metalen figuren. Onder andere: één maal putti van compositie metaal, één maal brons, iets afgebroken. Afmeting: H 11 - 22 cm. In redelijk/goede staat.