Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese kop en schotel
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen kop en schotel in bloemvorm met celadon glazuur. Afmeting: H 6 x Ø 9 cm. In goede staat.

Grote antieke schotel Ø 33,5 cm.
Startprijs 80 EUR

Grote antieke porseleinen schotel met Chinees decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 33,5 cm. In goede staat.

Antieke Chinese wierookbrander
Startprijs 800 EUR

Antieke Chinese bronzen wierookbrander. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 12 cm. In goede staat.

Grote Chinese kom Ø 21,2 cm,
Startprijs 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met waterpartij/kraanvogel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 9,5 x Ø 21,2 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Resultaat: 800 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met ribbels. Bodemmerk. Afmeting: 22 x 9 x 9 cm. In goede staat.

5x Antiek Chinees tin
Startprijs 150 EUR

Vijf delen antiek Chinees tin. Circa 1900. Bestaande uit: tablet, twee stapeldozen (beschadigd) en twee vaasjes. Afmeting: 14 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 400 EUR

Bijzonder fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose vaas met draken in wolken/floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen basement
Startprijs 2.000 EUR

Chinees porseleinen basement met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 22 x 15 cm. In goede staat.

Grote blauwe bloempot, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse of Chinese porseleinen bloempot met Foo-honden en floraal decor. Afmeting: 38 x Ø 51 cm. In goede staat.

2x Chinese kommen
Startprijs 350 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes met godheid in de wolken decor en goudrand. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 9 cm. In goede staat.

Antieke liggende boeddha
Startprijs 60 EUR

Antieke Chinese liggende en lachende spekstenen boeddha. Afmeting: 6 x 11 x 5 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese spiegels
Startprijs 100 EUR

Twee oude Chinese houtgestoken spiegels met dieren. 20e Eeuw. Afmeting: H 81 x B 46 cm. / H 70 x B 66 cm. In goede staat.

Grote Chinese kom Ø 20 cm.
Resultaat: 3.000 EUR

Grote Chinees porseleinen kom in lotusbloem vorm met lichtblauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 20 cm. In goede staat.

6x Chinese Imari kop + schotels
Resultaat: 400 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels met landschap/visser decor. Enkele minimale chips + twee haarlijnen. Afmeting: 4 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.

6x Chinese porseleinen lepels
Startprijs 300 EUR

Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose soeplepels met floraal/paradijsvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: L 12,5 cm. In goede staat.

5x Chinees porselein
Startprijs 100 EUR

Vijf delen Chinees porselein. Bestaande uit: Eén capucijner Familie Rose kom, één chip. Vier maal 18e eeuwse Chinese borden, divers. Onder andere; koekoek in 't huisje, drie beschadigd/haarscheuren. A...

Lamp (van Chinese vaas)
Resultaat: 170 EUR

Donkerrode geglazuurde Chinees porseleinen tafellamp met olifantenkoppen. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Zeer grote 18e eeuwse Familie Rose kom Ø 29 cm.
Startprijs 250 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met landschap/figuren/pagodes en goud decor. Haarlijnen + minimale chips. Afmeting: H 13 x Ø 29 cm. In redelijke staat.

2x Chinese bonsai bloembakken
Startprijs 250 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen bonsai bloembakken met oranje glazuur en goudkleurig floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 8 x 31 x 23 cm. In goede staat.

Antiek Japans theeservies
Startprijs 50 EUR

Antiek acht-delig Japans theeservies met bodemmerk. Circa 1920. Deksel theepot mist. Chip mogelijk. Afmeting: 7 - 15 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Chinese lotusvormige dekselkom
Startprijs 300 EUR

18e Eeuwse lotusvormige Chinees porseleinen dekselkom met floraal en goud decor. Afmeting: 12,5 x Ø 14,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose dekselpot
Resultaat: 225 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met floraal decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 17 x Ø 14 cm. In goede staat.

4x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 150 EUR

Vier delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit; Dekselpot, Sung-stijl + Schaaltje, Cargo vondst, 18e eeuw + Celadon bolvaas + Bord, floraal/paradijsvogel decor. Afmeting: 6 - 27 cm. In goede staat...

Chinese drakenschotel Ø 22,3 cm.
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen drakenschotel met bodemmerk. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.