Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-  

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
3031 Resultaten
Kavel: 4000

Louis Seize kabinet

Resultaat: 1.400 EUR

18e Eeuws mahoniehouten Louis Seize kabinet met halve zuilen, messing capitellen en origineel beslag. Circa 1780. Afmeting: 230 x 185 x 58 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 67

Zilveren broodmand

Resultaat: 420 EUR

Fraaie ovaal gezaagde zilveren broodmand, 833/000, met o.a. spijlendecor en parelrand. Geplaatst op een ovale ring met filetranden. MT.:L.Marcellis, Voorschoten. jl.:M:1947. Grootte 30x19,5x10cm. ca 4...


Kavel: 1346

Posthuma, Poldergezicht met vissers bij nacht

Resultaat: 170 EUR

Posthuma. 19e Eeuw. Hollandse School. Poldergezicht met vissers bij nacht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1339

Antieke ets, Plaats langs rivier

Resultaat: 70 EUR

Grote antieke ets. Circa 1920. Plaats langs rivier. Vochtvlekken. Afmeting: H 48 x B 70 cm. In redelijke staat.


Kavel: 60

Zilveren brandewijnkom

Startprijs 240 EUR

Zilveren brandewijnkom, 833/000, klein gelobd model met grepen versierd met putti. jl.:T: 1929. 17x12x7cm. ca 128 gram. In goede staat


Kavel: 53

Paar zilveren kandelaars

Resultaat: 180 EUR

Stel zilveren kandelaars, 925/000, op ronde voet versierd met een filetrand. Importeursteken: Rikkoert Schoonhoven. 9x18cm. In goede staat


Kavel: 49

Zilveren dekseldoos

Resultaat: 140 EUR

Zilveren dekseldoos, 830/000, gecontourneerd vierkant model rijkelijk versierd met kwabben, krullen, bloemen en cartouchen. Geplaatst op 4 pootjes. Voorzien van een scharnierend deksel. MT.: GEWE Silv...


Kavel: 1328

H. Klein, Boeren interieur

Resultaat: 140 EUR

H. Klein. Circa 1880. Boeren interieur met handwerkende moeder en spelend kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 45 cm. In goede staat.


Kavel: 42

Antieke inktpot, 1880

Startprijs 250 EUR

Grote antieke plated messing inktpot met Arabieren. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 18 x 22 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 35

Zilveren mand

Startprijs 600 EUR

Fraaie zilveren mand, 800/000, in de vorm van een hengselmand met aan één zijkant een opgeschroefd applique met bladdecor. 24x16x25cm. ca 812 gram. In goede staat


Kavel: 1321

P. Renard, Strandgezicht met bomschuiten

Resultaat: 200 EUR

P. Renard. Tweede helft 20e eeuw. Strandgezicht met bomschuiten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 317

Zilveren schaal

Startprijs 150 EUR

Zilveren grote kom, 833/000, rond iets uitlopend model met omgeslagen rand voorzien van een floraal decor. ø19x8,5cm. totaal ca 290 gram. In goede staat


Kavel: 1314

Ongesigneerd, Moeder en kind wachtend bij veerpont

Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. Twee-luik. Circa 1900. Hollandse voorstelling. Moeder en kind wachtend bij veerpont. Olieverf op paneel. Afmeting: H 81 x B 25 cm. In goede staat.


Kavel: 310

2 Zilveren miniaturen

Startprijs 80 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000,met een draaimolen, 8x5x1,5cm, en een Steinbach piano, 2,5x4x3cm. MT.: o.a. Lesener Amsterdam b.v. 1958-1988. ca 77 gram. In goede staat


Kavel: 2723

Enkelloops dames jachtgeweer

Resultaat: 170 EUR

19e Eeuws enkelloops dames jachtgeweer met graveringen en kwikloop. Oxidatie. Afmeting: L 108 cm. In goede staat.


Kavel: 2719

Antiek lederen koppelriem

Resultaat: 40 EUR

Antiek lederen koppelriem versierd met vijf bronzen leeuwenkoppen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.


Kavel: 2712

3x Oude cavalerie trompetten

Resultaat: 120 EUR

Drie oude messing cavalerie trompetten. Eén gemerkt 'Special Service Groep'. Eén mondstuk mist. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.


Kavel: 2705

Snider Enfield percussie-karabijn

Startprijs 340 EUR

Achterlader percussie-karabijn. Model 1971 Mark III. Uitvoering Snider-Enfield. Met diverse keuren voor toelating in het Britse leger.


Kavel: 24

Houten kast met groot zilveren bestek

Startprijs 2.500 EUR

Groot zilveren bestek, 800/000, met monogramgravure. Bestek met 18 tafelvorken en 16 -lepels, 21 cm, en 18 tafelmessen met zilveren heft, 25 cm. 18 visvorken, 18 cm, en 18 vismessen, 22 cm. 18 dessert...


Kavel: 17

Zilveren kardinaals kruis

Resultaat: 250 EUR

Groot zilveren kruis, 925/000, een dubbel kruis met crucifix en armen die eindigen in klaverbladen voorzien van een voorstelling van een heilige. De rand om het kruis is bewerkt met een florale decora...


Kavel: 303

Reisnecessaire

Resultaat: 200 EUR

Zeer fraaie houten reisnecessaire met zilver, 800/000. Gecontourneerd houten kistje met intarsia op het deksel en geplaatst op 4 metalen pootjes. Gevuld met een kristallen potje met zilveren deksel, e...


Kavel: 10

Zilveren schaal

Startprijs 200 EUR

Zilveren schaal, 830/000, ovaal gecontourneerd model met ribben, op de rand versierd met voluten. MT.: Wilkens & Söhne, Bremen. 31x21x4,5cm. ca 398 gram. Klein deukje in de schaal verder in goede staa...


Kavel: 1303

Jan van Weerden, Rivier en paardenkar in bergachtig landschap

Startprijs 250 EUR

Jan van Weerden. 1905 - 1975. Rivier en paardenkar in bergachtig landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1296

L. Brauer, Duitse man met hoofdbedekking

Resultaat: 50 EUR

L. Brauer. Duitse School. München. Circa 1900. Duitse man met hoofdbedekking. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 12 cm. In goede staat.