Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Aardewerken borden
Startprijs 20 EUR

Twee grote Roemeense geglazuurde aardewerken wandborden. Korono Mathe Imre, dansende figuren in klederdracht. Afmeting: ø35cm. In goede staat

2x Terracotta wand sierschotels
Startprijs 20 EUR

Twee antieke terracotta wand sierschotels. Jugendstil. Circa 1900. Met kastelen voorstelling. Importo d'Autriche 5683. Afmeting: Ø 26,5 cm. In goede staat.

Serie Charles Dickens borden (5x)
Startprijs 25 EUR

Vijf antieke Engelse keramieken Charles Dickens borden. Pickwick papers Dickens. Diverse voorstellingen. Eén bord gelijmd, rest goed. Circa 1920. Afmeting: Ø 24,7 cm.

Zilveren suikerstrooier
Startprijs 30 EUR

Zilveren strooilepel, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde bak met gezaagd bloemdecor en een steel versierd met voluten graveerwerk. MT.: Wed. H. van der Ree, Schoonhoven, jl.:V:1855. ca 26 g...

Ongesigneerd, Vaas op tafel met bloemen
Startprijs 30 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Vaas op tafel met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 21 x B 17 cm. In goede staat.

Monogram M.P., Twee vissers aan het converseren
Startprijs 30 EUR

Monogram M.P. Circa 1900. Moud Porter? Twee vissers aan het converseren. Aquarel op papier. Afmeting: H 31 x B 24 cm. In goede staat.

C.J.M., Zandpad met boerderij
Startprijs 30 EUR

C.J.M. 1901. Zandpad met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 25 cm. In goede staat.

Voor-oorlogse bakelieten haardroger.
Startprijs 30 EUR

Voor-oorlogse bakelieten haardroger in bakelieten kist. Gemerkt Ormond England. Afmeting: 11 x 26 x 20 cm. In goede staat.

2x Schemerlampen
Startprijs 30 EUR

Twee terracotta lampen met witte lampenkappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 65 x Ø 45 cm. In goede staat.

Voor-oorlogs baby bad, 1930
Startprijs 30 EUR

Voor-oorlogs uitklapbaar babybad in origineel Bijenkorf karton. Green Bay Box Compagny. Circa 1930. Afmeting: 30 x 77 x 43 cm. In goede staat.

2x Antieke Staffordshire honden
Startprijs 30 EUR

Twee antieke Staffordshire porseleinen honden. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Franse terrine
Startprijs 30 EUR

19e Eeuwse Frans porseleinen terrine met sleef en onderschotel. Sleef gelijmd, verder goed. Afmeting: 24 x Ø 37 cm. In goede staat.

Beauty case met byoux sieraden
Startprijs 35 EUR

Grote beautycase gevuld met byoux sieraden en haarklemmen.

7 Parelarmbanden
Startprijs 35 EUR

Lot met zeven armbandjes met parels en zilveren staafjes, geregen op elastiek. 925/000. Nieuw

Plafondlamp met geslepen glas
Startprijs 35 EUR

Oude hallamp van messing, hout en gematteerd glas. Circa 1970. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Duitse tafelklok, 1920
Startprijs 35 EUR

Antieke Duitse eikenhouten tafelklok met halfuur-slag op gongveer. Gemerkt met 'B'. Circa 1920. Afmeting: H 37 cm. In redelijk/goede staat.

Amerikaanse tafelklok
Startprijs 35 EUR

Antieke Amerikaanse houtgestoken Ansonia tafelklok. Halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Moderne vaas
Startprijs 35 EUR

Handbeschilderde glazen vaas met gezicht. 20e Eeuw. Afmeting: ca. 25 - 30 cm. In goede staat.

Moderne vaas
Startprijs 35 EUR

Handbeschilderde glazen vaas met gezicht. 20e Eeuw. Afmeting: ca. 25 - 30 cm. In goede staat.

Moderne vaas
Startprijs 35 EUR

Handbeschilderde glazen vaas met gezicht. 20e Eeuw. Afmeting: ca. 25 - 30 cm. In goede staat.

6x Glaswerk
Startprijs 35 EUR

Zes delen oud/antiek glaswerk. Divers. Circa 1920 en later. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.

Zilveren pillendoosje
Startprijs 40 EUR

Zilveren doosje, 800/000, ovaal model op het deksel versierd met een bloemenmand en aan de zijkanten voorzien van banden met diverse patronen. Scharnier defect. 5x4x2,3cm. ca 30 gram. In goede staat

Lot divers met zilver
Startprijs 40 EUR

Lot divers met o.a. een zilveren potlood in koker, 925/000, en theeduim, 833/000, en een metalen kast met stempel, "Jettie Nijland Zutphen" voorzien van een geelmetalen ketting met penningen voorzien ...

Schaal met inhoud
Startprijs 40 EUR

Kristallen schaal met plated rand, gevuld met een zilveren asbak, 5 plated lepels en een collier met vis en belletjes. In redelijk goede staat.

2 Zilveren zakhorloges
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren zakhorloges. 800/000, een groot model, ø 51mm voorzien van witte wijzerplaat met decentrale secondewijzer, de achterzijde is voorzien van een guilloche bewreking met gravure van een schi...

Zilveren collier en hanger met kruis
Startprijs 40 EUR

Zilveren collier met hanger, 925/000, in de vorm van een kruis. Slangencollier met daaraan een hanger in de vorm van een kruis met zwarte inleg. Grootte 28x20mm, inclusief oog. 42 cm. ca 11,1 gram. Ni...

Zilveren choker met zirconia's
Startprijs 40 EUR

Zilveren choker, 925/000, met zirconia's. Vierkant slangencollier met in het midden een vaste zilveren hanger versierd met 5 zirconia's geplaatst in 4-poot chatons. Grootte hanger 11x23mm. 40 cm. ca...

Zilveren collier en hanger met zirconia's
Startprijs 40 EUR

Zilveren collier en hanger, 925/000, met zirconia's. Slangencollier met daaraan een rechthoekig gecontourneerde hanger bezet met zirconia's in diverse vormen. Grootte 19,5x32mm. lente 40 cm. Totaal ca...

Lot edelstenen colliers
Startprijs 40 EUR

Lot edelstenen colliers met o.a. lapis lazuli, parels, rozenkwarts en een schelpen collier.

Zilveren armband en hanger inktvis
Startprijs 40 EUR

Collier en armband met zilveren bedels, 925/000. lederen collier met daaraan een grote bedel in de vorm van een inktvis, 6 cm, en een zilveren cfe armband met 6 zilveren bedels, tasje, pelikaan, geldz...

Gouden dasspeld
Startprijs 40 EUR

Geelgouden dasspeld, 585/000, met granaat. Metalen steekspeld bekroond met een ovale gouden zetkast, 10x14mm, voorzien van een ovaal gefacetteerde granaat. In redelijk goede staat

Collier met agaat en zilver
Startprijs 40 EUR

Collier van agaatkralen met zilveren stukjes ertussen en in het midden van het collier ziet een schildvormige hanger met graveerwerk en een ovale agaat steen. lengte 50 cm. grootte hanger 50x40mm.

2 Zilveren enkelbandjes
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren enkelbandjes, één enkelbandje met een figaro schakel en voorzien van 13 kleien bedeltjes in de vorm van dolfijnen en bolletjes, en een enkelbandje met singapore schakel met 2 hangertjes ...

Lot edelstalen sieraden
Startprijs 40 EUR

Lot edelstalen sieraden met een choker met vergulding en zirconia's, 5 ringen en een horloge.

Zilveren collier & kruis met ziconia
Startprijs 40 EUR

Zilveren collier en hanger in de vorm van een kruis met zirconia's. Venetiaans collier, 835/000, 2,7x2,7mm, 50 cm. met daaraan een zilveren kruis, 925/000, met 16 rond gefacetteerde zirconia's, 4 rech...

3 Colliers met edelstenen
Startprijs 40 EUR

Drie colliers met edelstenen, met diverse soorten edelstenen, o.a. parels, amethist, koraal, malachiet en hematiet. lengte 70-80-85cm. In goede staat

2 Colliers met git en agaat
Startprijs 40 EUR

Twee colliers, één collier met git en parels en een collier met agaat in bloemvorm. 80-95 cm.

2 Colliers van rozenkwarts
Startprijs 40 EUR

Twee colliers van rozenkwarts, een collier met ronde kralen, ø 10 mm, met in het midden een fraai gesneden hanger, 4x5cm. Lengte 75 cm en een collier gemaakt uit breed en plat, 3cm, geregen getrommeld...

Onduid.gesign., Gezicht op villa
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Gezicht op villa. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Schiemann, Landschap Lazorotte
Startprijs 40 EUR

Schiemann, 1984. Duitse School. Landschap Lanzarotte. Gouache op papier. Afmeting: H 56 x B 75 cm. In goede staat.

2x Ton van Os, Abstract
Startprijs 40 EUR

Twee lithografieën van Ton van Os 1972. Abstract figuratieve voorstellingen. Litho's op papier. Afmeting: H 52 x B 61 cm. In goede staat.

2x Ton van Os, Abstract
Startprijs 40 EUR

Twee lithografieën van Ton van Os 1974. Abstract figuratieve voorstellingen. Litho's op papier. Afmeting: H 50 x B 58 cm. In goede staat.

Lot etsen (6x),
Startprijs 40 EUR

Zes antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Figuren voorstelling. Afmeting: 15 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen vijzel
Startprijs 40 EUR

Grote 19e eeuwse bronzen vijzel met stamper. Afmeting: H 15 x Ø 17 cm. In goede staat.

2x Kruideniersscheppen, 1900
Startprijs 40 EUR

Twee grote koperen/messing kruideniersscheppen. Circa 1900. Afmeting: 42 - 44 cm. In goede staat.

2x Koperwerk, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Twee delen 19e eeuws Hollands koperwerk. Bestaande uit: Waterspuit + doofpot. Afmeting: 35 - 93 cm. In goede staat.

3x Koperen steelpannen
Startprijs 40 EUR

Drie 19e eeuwse koperen steelpannen. Afmeting: Ø 23 - Ø 30 cm. In goede staat.

Antieke baromether met thermometer, 1910
Startprijs 40 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil barometer met thermometer. Voorzien van floraal zweepslag decor. Circa 1910. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Lot diverse reclameblikken (9x)
Startprijs 40 EUR

Negen stuks diverse reclame voorraadblikken. 20e Eeuw. Onder andere: Verkade, Stuyvesant, Guyters, Droste. Afmeting: 5 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke lakwerk pennendoos
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse lakwerk pennendoos met cavalerie voorstelling. Afmeting: 5,5 x 20 x 3,5 cm. In goede staat.

2x Silhouet werken
Startprijs 40 EUR

Twee antieke wildwest houtsnijwerk silhouetten in eikenhouten lijst. Circa 1920. Afmeting: H 12 x B 33 cm. In goede staat.

80er Jaren staande lamp
Startprijs 40 EUR

80er Jaren staande lamp. Buigbaar. Met kunststof kap. Afmeting: H 154 cm. In goede staat.

2x Dekseldozen met intarsia
Startprijs 40 EUR

Twee mahoniehouten dekseldozen met landschap intarsia. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 30 cm. In goede staat.

Lot Goedewaagen tabakspijpen (8x)
Startprijs 40 EUR

Acht Hollandse terracotta Goedewaagen tabakspijpen in originele doos. Circa 1930. Afmeting: circa 40 cm. In goede staat.

Bronzen kroonluchter
Startprijs 40 EUR

Grote bronzen kroonluchter. Zes-lichts. Circa 1900. Afmeting: 68 X Ø 50 cm. In goede staat.

Engelse banjo barometer
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse Engelse palissanderhouten banjo barometer met verzilverde platen. Door J. Callaghon Carlisse. Bovenste glaasje mist. Draaiknop mist. Lijstje thermometer mist. Afmeting: L 95 x B 26 cm. In m...

5x Wandborden van koper
Startprijs 40 EUR

Vijf oude/antieke grote kopergeslagen wandsierschotels. Diverse afbeeldingen oa zeeschepen en interieurs. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 36 - 42 cm. In goede staat.

2x Oefen floret
Startprijs 40 EUR

Twee oude oefen floretten. Gemerkt vandervoodt Rotterdam. 20e Eeuw. Afmeting: L 109 cm. In goede staat.

Art Deco likeurstel, 1930
Startprijs 40 EUR

Vijf-delige Art Deco persglazen likeurset met mat zwart decor van jockey met paard. Circa 1930. Afmeting: H 21 x Ø 22 cm. In goede staat.

Moderne glazen sculptuur
Startprijs 40 EUR

Moderne glazen sculptuur met gezicht. 21e Eeuw. Afmeting: 40 x 24 x 11 cm. In goede staat.

Glazen kunst object
Startprijs 40 EUR

Modern abstract glazen kunst object. Glasfusing. Tweede helft 20e eeuw. Chip bij sokkel. Afmeting: 27 x 26 x 16 cm. In redelijk/goede staat.

Glazen vaas
Startprijs 40 EUR

Grote mondgeblazen roze-kleurige glazen vaas. 20e Eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.

3-Delig Delfts kaststel 'De Klaauw'
Startprijs 40 EUR

Antiek drie-delig Delfts Fayence kaststel. Circa 1900. Gemerkt 'De Klaauw'. Eén chip deksel. Afmeting: H 21 - 31 cm. In goede staat.

Antiek Höchst figuur, 1800
Startprijs 40 EUR

Antiek Duits Höchst porseleinen figuur. Bloemenmeisje. Circa 1800. Hand beschadigd, bloemen chips. Afmeting: H 12,5 cm. In redelijke staat.

Schenkkan (aardewerk)
Startprijs 40 EUR

Duitse Westerwald steengoed schenkkan met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 x Ø 15 cm. In goede staat.

Goebel geurbrander
Startprijs 40 EUR

Duitse Goebel porseleinen rookverdrijver. Jongen met accordeon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Deel van Engels theeservies
Startprijs 40 EUR

Antiek (deel) Engels Art Deco theeservies. Gesigneerd Clarice Cliff. Circa 1930. Bestaande uit: Negen kopjes + schotels, suikerpot (deksel gelijmd), melkkan, theepot. Enkele reparaties. Afmeting: 7 - ...

Chinese Kantonese gemberpot
Startprijs 40 EUR

Chinese Kantonese gemberpot met krijger decor. Voorzien van bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 x Ø 15 cm. In goede staat.

Japanse cloisonné schaal
Startprijs 40 EUR

Japanse cloisonné schaal in bloemvorm met floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 7 x Ø 21 cm. In goede staat.

5x Japans porselein, 1900
Startprijs 40 EUR

Vijf delen Japans porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Twee maal kop + schotel, met figuren decor + bodemmerk. Eén schaal met floraal decor, chip. Afmeting: 8 - Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

5x 18e Eeuws Chinees porselein
Startprijs 40 EUR

Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Quen Lung et cetera. Drie vazen + twee kannen. Beschadigd. Afmeting: 8 - 14 cm. In matig/redelijke staat.

Chinese celadon vaas + sokkel
Startprijs 40 EUR

Chinees porseleinen vaas met celadonkleurig glazuur. Op sokkel. 20e Eeuw. Afmeting: 13,3 cm. In goede staat.

4 Delen div. China/Japan
Startprijs 40 EUR

Vier delen divers. China/Japan. Bestaande uit: Eén Kantonese porseleinen dekselpot. Drie maal cloisonne. Afmeting: 14 - 37 cm. In goede staat.

Set cloissone sieraden
Startprijs 45 EUR

Collier en oorhangers met cloisonne kralen, verlopend in grootte ø6-21mm. Blauw met roze bewerkte bloemen. 70 cm en 4,5cm. In goede staat

Hocker
Startprijs 45 EUR

Hoge Aziatische houtgestoken hocker met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 81 x Ø 40 cm. In goede staat.

6 Delen Chinees en Japans porselein
Startprijs 45 EUR

Zes delen Chinees en Japans porselein. Twee kantonese borden, een spekstenen beeld gelijmd, twee Imari borden en een chinese kan met een haarlijn. Afmeting: 15 - 21 cm. In redelijk tot goede staat.

Zilveren pepermuntdoosje
Startprijs 50 EUR

Zilveren pepermuntdoosje, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model versierd met een gegraveerde voorstelling. MT.: C.J.Bruinings, Joure jl.: Z: 1859. Gedeukt en voorzien van restauratie. 5x4x2cm. ca ...

2 Zilveren scheppen en breidoppen
Startprijs 50 EUR

Lot zilver, 835/000, met een zilveren roomlepel en suikerschep met een getorste steel met graveerwerk en 2 zilveren breidoppen. Totaal ca 56,4 gram. In goede staat

Zilveren beugel
Startprijs 50 EUR

Zilveren tasbeugel, 833/000, opengewerkt met putti en een tafereel van figuren bij een tafel. MT.: Firma B.W.Eldick Zutphen. jl.:K: 1920. Voorzien van jasseronketting. 16x12cm. ca 136 gram. In goede s...

Zilveren roomlepel
Startprijs 50 EUR

Antieke zilveren roomlepel, 833/000, met een ronde bak versierd met een voorstelling met figuren en een gekrulde steel voorzien van spelend figuur. MT.: Onduidelijk, jl.:H:1817. Voorzien van restaura...

Kristallen coupe op zilveren voet
Startprijs 50 EUR

Kristallen coupe op zilveren voet, 835/000. Coupe met een omgeslagen bewerkte rand geplaatst op ronde zilveren voet. MT.: Fa Niekerk, Schoonhoven, jl.: p:1975. ø19x16cm. In goede staat.

Zilveren roomlepel
Startprijs 50 EUR

Zilveren roomlepel, 833/000, met een geschulpte bak voorzien van een gedreven voorstelling met melkmeisje. Voorzien van een gekrulde steel met duif. MT.: J.F. de Wilde, Schoonhoven, jl.: B:1911. 13 cm...

Lot armbanden
Startprijs 50 EUR

Lot armbanden, met twee zilveren slavenbanden voorzien van bewerking en scharnier met bakslot, 835/000. En acht rinkelbanden met diverse bewerkingen. ca 45 gram. In goede staat

Lot edelstenen
Startprijs 50 EUR

Lot edelstenen collier met o.a. parels, bloedkoraal, lavasteen en lapis lazuli.

Lot edelstenen
Startprijs 50 EUR

Lot edelstenen met onder andere colliers van parels, agaat, bloedkoraal en aquamarijn.

Gouden oorknoppen
Startprijs 50 EUR

Geelgouden oorknoppen, 585/000, met diamant. Halfronde oorknoppen versierd met een lijnenbewerking en een witgouden stukje bezet met een kleine singlecut geslepen diamant. 10 mm. ca 0,80 gram. Nieuw

14x (Zilveren) munten
Startprijs 50 EUR

Kavel met 14 (zilveren) munten waaronder; 1x zilveren 2,5G 1931, 2 penningen Rabobank 100 jaar, 2x zilveren 10G 1994, 1x 1/2 dollar 1965, 1x 20 Pesos 1981 Mexico, 4x 10 Mark Duitsland (2x Carl Zeiss, ...

W. Goliasch, Pierrot met bloem
Startprijs 50 EUR

William Goliasch, nummer 139/200. 1922 - 1986. Pierrot met bloem. Lithografie op papier. Afmeting: H 28 x B 32 cm. In goede staat.

2x Antieke gravures
Startprijs 50 EUR

Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. 1). Oude Haerlemmerpoort, poging om Amsterdam in te nemen 1577. 2). Templum Meridionale Zuiderkerk 1710 Amsterdam, door Petrus Schenk. Afmeting: 16 - 20 cm. Grav...

2x Jan Hoowij, Zelfpotret + bavianenkop
Startprijs 50 EUR

Twee werken van Jan Hoowij. 1907 - 1987. Eén maal zelfportret, ongesigneerd + beschadigd, olieverf. Eén maal bavianenkop, gouache. Afmeting: H 45 x B 34 cm. / H 29 x B 28 cm. Olieverf op linnen + goua...

Onduid. gesig., Stilleven met kan en fruit
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1941. Stilleven met kan en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 46 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Indonesisch berglandschap
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Indonesisch landschap met zee, rijstvelden en landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

K. Heynsius, Beek te Hohenwald Duitsland
Startprijs 50 EUR

Kees Heynsius. 1890 - 1981. Beek te Hohenwald Duitsland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Alya Brink, Roma
Startprijs 50 EUR

Alya Brink. Titel: Roma. Terme de cascalla. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Verso G. Verschoor, Landschap met Drentse boerderij
Startprijs 50 EUR

Verso G. Verschoor. 't Harde. Landschap met Drentse boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Vaas met bloemen
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1950. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.