46. Oktoberveiling 2020

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

C.J.M., Zandpad met boerderij
Startprijs 30 EUR

C.J.M. 1901. Zandpad met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 25 cm. In goede staat.

Monogram M.P., Twee vissers aan het converseren
Startprijs 30 EUR

Monogram M.P. Circa 1900. Moud Porter? Twee vissers aan het converseren. Aquarel op papier. Afmeting: H 31 x B 24 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vaas op tafel met bloemen
Startprijs 30 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Vaas op tafel met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 21 x B 17 cm. In goede staat.

Zilveren suikerstrooier
Startprijs 30 EUR

Serie Charles Dickens borden (5x)
Startprijs 25 EUR

2x Terracotta wand sierschotels
Startprijs 20 EUR

2x Aardewerken borden
Startprijs 20 EUR