Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-  

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1677 Resultaten
Kavel: 1006

2x J.J.C. Spohler, Wintergezicht + Zomers landschap

Resultaat: 7.500 EUR

Twee werken van Jacob Jan Coenraad Spohler. Pendant. 1837 - 1922. Eén maal wintergezicht met ijspret en vele figuren. Eén maal zomers landschap met figuren in boot en windmolens. Olieverf op linnen. A...


Kavel: 7001

9x Zeldzaam Chinees porselein

Resultaat: 7.500 EUR

Drie-delig Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Met bodemmerk. Met decor van herten in landschap, boom, paddenstoelen en vogels. 9x kopjes, 9x schotels, 6x deksels. Waarvan vier schotels ...


Kavel: 7628

Grote Chinese porseleinen pot

Resultaat: 5.000 EUR

Grote zware Chinees porseleinen pot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 16 x Ø 22 cm. In goede staat.


Kavel: 7000

Grote Familie Verte schotel Ø 37 cm.

Resultaat: 4.500 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met floraal/paradijsvogel decor. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.


Kavel: 7002

2x Antieke Chinese vazen

Resultaat: 4.500 EUR

Twee grote zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Vierkant met rondom figuren in landschap decor. Lichte randglazuur schades + chip. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.


Kavel: 5

Zilveren inktstel

Resultaat: 4.250 EUR

Bijzonder inktstel met zilver, 925/000. Inktstel op een rechthoekig gecontourneerd zwart houten basement rijkelijk versierd met zilveren elementen, met wapenschild met linten, voorzien van gravure: "...


Kavel: 1002

Ton Schulten, Twents coulissen landschap

Resultaat: 4.000 EUR

Ton Schulten, 1938 Ootmarsum. Twents coulissen landschap 1999. Kostprijs Hfl. 32.000,= Olieverf op linnen. Afmeting: H 200 x B 150 cm. Op dit schilderij is volgrecht van toepassing. In goede staat.


Kavel: 7442

Chinees Familie Rose bord Ø 23 cm.

Resultaat: 4.000 EUR

Fijn gedecoreerd Chinees porseleinen Familie Rose bord met geisha/zotjes decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.


Kavel: 7464

Chinese Familie Rose vaas

Resultaat: 3.750 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1063

Monogram onduidelijk, Hollandse ijspret

Resultaat: 3.000 EUR

Monogram onduidelijk. 19e Eeuw. Hollandse ijspret met vele figuren. Oudere restauratie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 7283

Grote Chinese kom Ø 20 cm.

Resultaat: 3.000 EUR

Grote Chinees porseleinen kom in lotusbloem vorm met lichtblauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 20 cm. In goede staat.


Kavel: 7357

Zeldzaam Chinees drakenbord Ø 17 cm.

Resultaat: 3.000 EUR

Zeldzaam Chinees porseleinen drakenbord. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.


Kavel: 526

Bicolour gouden klemarmband

Resultaat: 2.750 EUR

Prachtige wit- met geelgouden klemarmband, 750/000, Brede klemband, 30 mm, met geelgouden basis en aan de bovenzijde voorzien van een brede witgouden band. 59x70mm. De armband is voorzien van een matt...


Kavel: 1008

J.J. Destree, Zomers Hollands riviergezicht met boten, vee en figuren

Resultaat: 2.750 EUR

J.J. Destree. 1827 - 1888. Zomers Hollands riviergezicht met boten, vee en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 27 cm. In goede staat.


Kavel: 7242

5x Chinese kop + schotels

Resultaat: 2.750 EUR

Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Onder andere: Set van vier, floraal + bodemmerk en één maal divers, floraal, haarlijn. Afmeting: Ø 4 - 11 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7315

Chinese Kang Xi kop

Resultaat: 2.500 EUR

Zeldzaam Chinees porseleinen Kang Xi gemerkt kopje. Met twijg/vlinder decor. Afmeting: H 4 x Ø 7,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7539

Chinese geisha

Resultaat: 2.500 EUR

Grote Chinese terracotta Geisha met polychromie. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.


Kavel: 13

Twee antieke zilveren kandelaars

Resultaat: 2.250 EUR

Stel kapitale zilveren kandelaars, Empire stijl, op vierkante voet met bloemenrand en guirlandes. Voorzien van een pilaar met medaillons met portretten, kransen, een stuk zuil en daarboven een stuk ve...


Kavel: 841

Gouden choker met diamant

Resultaat: 2.250 EUR

Elegante geelgouden choker, 750/000, met diamanten. Fijn gevlochten collier met daaroverheen geschoven een grote losse hanger met in het midden een grote briljant geslepen diamant, ca 0,90 crt SI-I. N...


Kavel: 1001

Henri Jacques Bource, Boerenmeisje geeft planten water

Resultaat: 2.250 EUR

Groot werk van Henri Jacques Bource. 1826 - 1899. Belgische School. Boerenmeisje geeft planten water. Olieverf op linnen. Gat bij arm in het doek. Afmeting: H 107 x B 80 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7050

Grote Chinese schotel Ø 43 cm.

Resultaat: 2.250 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met figuur/tijger/floraal en goud decor. Afmeting: H 7,5 x Ø 43 cm. In goede staat.


Kavel: 5004

Beeld, R. Clark

Resultaat: 1.900 EUR

Gesigneerd bronzen beeld van R. Clark. 20e Eeuw. Prachtig groot gepatineerd beeld van een cowboy met drie paarden. Geplaatst op een houten basement. Afmeting (zonder basement): 70 x 160 x 36 cm. In go...


Kavel: 7270

Chinese Familie Rose kom Ø 17,7 cm.

Resultaat: 1.900 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met perzik/bloemen decor. Voorzien van rood glazuur. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 17,7 cm. In goede staat.


Kavel: 7428

Grote Chinese dekselschaal

Resultaat: 1.900 EUR

Grote Chinees porseleinen dekselschaal met kraanvogel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 12 x Ø 21 cm. In goede staat.