Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Duitse regulateur
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse notenhouten Jugendstil regulateur met messing beslag. Gemerkt Pfeilkreuz. Circa 1900. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

Armleunstoel met rode velours
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Renaissance-stijl armleunstoel met Fratz en rode velours bekleding. Afmeting: 131 x 70 x 66 cm. In goede staat.

Antieke Engelse pianokruk
Resultaat: 40 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten pianokruk. 19e Eeuw. In hoogte verstelbaar. Afmeting: H 53 x Ø 32 cm. In goede staat.

19e Eeuws bokaalglas
Resultaat: 40 EUR

Groot 19e eeuws kristalglazen bokaalglas. Geëtst, floraal en goud decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Antieke likeurset
Resultaat: 40 EUR

Antiek gegraveerde likeurset. Bestaande uit: Karaf + twee glazen. Met wildvoorstellingen. 19e Eeuw. Afmeting: 11 - 26 cm. In goede staat.

3x 18e Eeuwse tegels
Resultaat: 40 EUR

Drie 18e eeuwse Hollandse bijbelse tegels in zwarte lakwerk lijsten. Afmeting: H 13 x B 13 cm. In goede staat.

Collectie Hummel borden (12x)
Resultaat: 40 EUR

Collectie van twaalf Duitse M.J. Hummel Sammelteller. Goebel. Gelimiteerd. In koffer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 23cm. In goede staat.

2x Twentse herdenkingsborden
Resultaat: 40 EUR

Twee Twentse Hollandse Fayence herdenkingsborden. Makkum + Delft. Eén maal de acht steden van Twente. Eén maal 40 jaar Van Heek. Afmeting: Ø 28,5 - Ø 36 cm. In goede staat.

2x Spaanse Fayence schotels Ø 36 cm.
Resultaat: 40 EUR

Twee grote Spaanse Fayence schotels met floraal/fruit decor. Mintado a Mano. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.

4x Chinese miniatuur vazen
Resultaat: 40 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen miniatuur vazen. Twee maal met vlinder/floraal decor, goed. Twee maal divers, goed. Afmeting: H 8 - 9 cm. In goede staat.

3x Chinese bronzen figuren
Resultaat: 40 EUR

Drie Chinese bronzen figuren. Hoogwaardigheidsbekleders. 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 cm. In goede staat.

Haarpin Laos
Resultaat: 40 EUR

Bijzondere haarpin, Laos, piramide vormig uit witmetaal versierd met knoppen en bewerking. Voorzien van dop welke door middel van een ketting verbonden is aan de houder. 22 cm. In goede staat

Antiek Japans bord Ø 31 cm.
Resultaat: 40 EUR

Antiek Japans bord met paradijsvogel decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 31 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese kommen
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met kippen in landschap decor. Beide chips. Afmeting: 5,5 x Ø 11,6 cm. In redelijke staat.

Imari schotel Ø 31 cm.
Resultaat: 40 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen gecontourneerde schotel met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.

2x Gouaches op zijde
Resultaat: 40 EUR

Twee Perzische schilderijen op zijde. Figurenvoorstelling. 19e - 20e Eeuw. Gouaches op zijde. Afmeting: H 70 x B 100 cm + H 80 x B 110 cm. In goede staat.

Zilveren beursje
Resultaat: 35 EUR

Zilveren beursje, 8000/000, manliënkolder tasje met een beugel versierd met floraal decor en figuren. Met draadoog. 7x8cm. ca 41,9 gram. In goede staat

Set alpaca sieraden
Resultaat: 35 EUR

Set van alpaca sieraden met een choker, oorhangers en 2 broches met parelmoer. In goede staat

Goudkleurig kralencollier
Resultaat: 35 EUR

Collier van goudkleurige kralen, ø 12mm, ingelegd met edelstenen stukjes, o.a. lapis en parelmoer. Voorzien van double sluiting. lengte 70 cm. In goede staat.

Chinese of Japanse gouache
Resultaat: 35 EUR

Chinese of Japanse gouache. Gesigneerd. Geisha bij boom. Afmeting: H 40 x B 27 cm. In goede staat.

Antiek inktstel
Resultaat: 35 EUR

Antiek koperen historisme inktstel met putti. Afmeting: 20 x 30 x 19 cm. In goede staat.

Koperen tabaksdoos
Resultaat: 35 EUR

18e Eeuwse koperen gegraveerde tabaksdoos met paardenvoorstelling en spreuken. Afmeting: 2,5 x 14 x 7,5 cm. In goede staat.

2x Antieke marmeren coupes, 1925
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke Art Deco marmeren coupes. Circa 1925. Afmeting: H 16 x Ø 15 cm. In goede staat.

Antiek eiken bordenrek, 1880
Resultaat: 35 EUR

Antiek Hollands eikenhout gestoken bordenrek. Circa 1880. Afmeting: 114 x 64 x 8 cm. In goede staat.