Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-  

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1677 Resultaten
Kavel: 2311

Antieke barometer, 1915

Resultaat: 35 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil barometer. Circa 1915. Afmeting: 67 cm. In goede staat.


Kavel: 3020

Lot oud metalen speelgoed

Resultaat: 35 EUR

Lot oud metalen speelgoed. Bestaande uit: Twee Dinky Toys auto's. Eén Corgi Toys London bus. Tien metalen oorlogs- vliegtuigen. Afmeting: 9 - 17 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3699

Junghans regulateur

Resultaat: 35 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur. Gründerzeit. Circa 1890. Drie tolletjes missen. Afmeting: 67 cm. In goede staat.


Kavel: 313

5 Delen zilver (divers)

Resultaat: 30 EUR

Vijf delen met zilver, 835/000, een vaasje voorzien van gravure; 13-6-'49 Soerabaja, hoogte 16 cm, een specerijenbakje uit kristal met zilveren rand met parelbewerking, ø5x3,5cm, een suikertang met ha...


Kavel: 816

Collier, Emaille/cloisonne

Resultaat: 30 EUR

Collier uit grote witte cloisonne kralen, ø 14 mm. versierd met goudkleurig inleg en diverse bloemen. Voorzien van een double carabijnhaak Lengte 62 cm. In goede staat


Kavel: 1288

E.W. Linck, Stilleven met glas

Resultaat: 30 EUR

E.W. Linck. Circa 1930. Duitse School. Stilleven met glas. Gaatje linksboven. Afmeting: H 57 x B 47 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2209

3x Antieke tabletten, 1920

Resultaat: 30 EUR

Drie antieke keramieken tabletten met vernikkelde omranding. Fruit/floraal decor. Circa 1920. Eén tegel haarlijnen. Afmeting: 18 - 24 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2252

4x Bunzenbranders

Resultaat: 30 EUR

Vier oude/antieke messing bunsenbranders. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 48 cm. In goede staat.


Kavel: 2306

2x Antiek koperwerk

Resultaat: 30 EUR

Twee maal antiek koperwerk. Bestaande uit: Jugendstil schaal met floraal decor, circa 1910. En een Art Deco fotolijst met marmeren basement en koperen vogel, circa 1930. Afmeting: 34 - 35 cm. In goede...


Kavel: 4216

Electronisch Yamaha keyboard

Resultaat: 30 EUR

Electronisch Yamaha keyboard. Type Electone + bankje. Afmeting: 90 x 107 x 44 cm. In goede staat.


Kavel: 6193

5 Delen Delfts

Resultaat: 30 EUR

Vijf delig Delfts Fayence. 20e Eeuw. Een schaal, drie borden en 1 pot oud Delfts. Afmeting: 20 -28 cm. In goede staat.


Kavel: 2063

Messing theeservies

Resultaat: 25 EUR

Vijf-delig Hollands Eissenloefel-stijl theeservies van messing. Circa 1920. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.


Kavel: 2122

Messing aker + blaasbalg

Resultaat: 25 EUR

Antieke messing aker met hengsel en koperbeslagen vergulde blaasbalg. Afmeting: 39 - 45 cm. In goede staat.


Kavel: 2290

Lot ansichtkaarten Hengelo

Resultaat: 25 EUR

Circa vijftig stuks antiquarische postkaarten van Hengelo-Overijssel. 20-er Jaren in boekje. Afmeting: 25 x 12 x 5 cm. In goede staat.


Kavel: 6100

Lot Furstenberg porselein

Resultaat: 25 EUR

Fürstenberg porseleinen bonboniere met vier petit four schaaltjes welke voorzien zijn van rozen/goud decor + Thüringen porseleinen mandje. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 - 17 cm. In go...


Kavel: 6105

Duits warmhoud plateau

Resultaat: 25 EUR

Antiek Duits porseleinen Jugendstil warmhoudplateau met floraal decor. Twee-delig. Aerozons Wärmeplatte DRGM. Circa 1915. Afmeting: H 10,5 x Ø 22 cm. In goede staat.


Kavel: 7713

Chinese kom

Resultaat: 25 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met Familie Verte decor. Afmeting: 6,5 x ø 16,5 cm. In goede staat.


Kavel: 3019

Natuurstenen schaakspel

Resultaat: 20 EUR

Natuurstenen schaakspel met keramieken schaakbord. Zuid Afrika. Afmeting: 10 x 35 x 35 cm. In goede staat.


Kavel: 5518

Lot glaswerk

Resultaat: 20 EUR

Lot divers oud glaswerk/kristal. 20e Eeuw. Onder andere: vazen, ca 34 glazen en messenleggers en onderzetters. Afmeting: 8 - 21 cm. In goede staat.


Kavel: 5542

Lot oud/antiek glaswerk (7x)

Resultaat: 20 EUR

Lot oud/antiek glaswerk. Bestaande uit: gegraveerde bokaal, fruitschaal, kristallen bokaalvaas, decanter, drie onderzetters. 19e Eeuw. Afmeting: 15 - 35 cm. In goede staat.


Kavel: 7723

Lot oud/antiek Aziatica

Resultaat: 20 EUR

Lot oud/antiek Aziatica. Onder andere: China, terracotta, boeddha figuren, hoorn, been, houten beeld, ijzer. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 10 - 32 cm. In goede staat.