46. Oktoberveiling 2020

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00  |  Veiling afgelopen

3031 Resultaten
Kavel: 7736

2x Chinese snuffbottles

Startprijs 60 EUR

Kavel: 7737

Chinese snuffbottle

Resultaat: 50 EUR

Kavel: 7738

Trompetvormige vaas

Resultaat: 1.100 EUR

Kavel: 7739

Chinese Familie Rose vaas

Resultaat: 1.100 EUR

Kavel: 7740

2x Chinese borden

Startprijs 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese Imari borden met tuin decor. Beide haarlijn + één chip. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.

Kavel: 7741

Chinese blauwe kom

Startprijs 100 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal/vlinder decor. Bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: 7,5 x ø 15 cm. In redelijke staat.

Kavel: 7742

4x Chinese kop & schotels

Resultaat: 225 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop & schotels met floraal- en gouddecor. 1 Schotel met haarlijn en 1 kopje met haarlijn, in redelijk tot goede staat, ca. 5-12cm.