Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren dekseldoos
Resultaat: 140 EUR

Zilveren dekseldoos, 830/000, gecontourneerd vierkant model rijkelijk versierd met kwabben, krullen, bloemen en cartouchen. Geplaatst op 4 pootjes. Voorzien van een scharnierend deksel. MT.: GEWE Silv...

Zilveren schaal
Resultaat: 190 EUR

Zilveren schaal, 812/000, opengewerkt ovaal model met krullen en druivenranken, geplaatst op 4 bolpoten. In het midden van de schaal zit een verguld element voorzien van een wapengravure met tekst: La...

Antieke inktpot, 1880
Startprijs 250 EUR

Grote antieke plated messing inktpot met Arabieren. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 18 x 22 x 10 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Indonesisch berglandschap
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Indonesisch landschap met zee, rijstvelden en landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

H. Klein, Boeren interieur
Resultaat: 140 EUR

H. Klein. Circa 1880. Boeren interieur met handwerkende moeder en spelend kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 45 cm. In goede staat.

Zilveren mand
Startprijs 600 EUR

Fraaie zilveren mand, 800/000, in de vorm van een hengselmand met aan één zijkant een opgeschroefd applique met bladdecor. 24x16x25cm. ca 812 gram. In goede staat

P. Renard, Strandgezicht met bomschuiten
Resultaat: 200 EUR

P. Renard. Tweede helft 20e eeuw. Strandgezicht met bomschuiten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

I.I. Hughes, Heer met lektuur
Startprijs 100 EUR

I.I. Hughes. 19e Eeuw. Engelse School. Heer met lectuur bij schrijfbureau. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 33 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren bonbonschaal
Resultaat: 110 EUR

Zilveren bonbonschaal, 925/000, ovaal model met gezaagd spijlen en golvend patroon. Op ovale voet, de rand is voorzien van een opgesoldeerde parelrand. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschot...

Witgouden oorhangers met diamant
Startprijs 700 EUR

Witgouden oorhangers, 750/000, met briljant geslepen diamanten. Witgouden Ruitvormige oorstekers met briljant geslepen diamant, met daaronder een langgerekte U-vorm volledig bezet met briljant geslep...

Gouden ring met wapen
Resultaat: 225 EUR

Geelgouden wapenring, 585/000, met onyx. Rong met een ovale onyx voorzien van een vrouwelijk familiewapen. breedte ring 15 mm. Wat slijtage in de band en voorzien van restauratie aan de binnenzijde. c...

10 Dieren zilveren miniaturen
Resultaat: 110 EUR

Zilveren miniaturen, 925/000, jachttafereel, met 3 paarden met ruiters en 7 miniaturen met honden. 4x1,5x4cm en 1,8x1x1,2cm. totaal ca 85 gram. in goede staat.

Houten kast met groot zilveren bestek
Startprijs 2.500 EUR

Groot zilveren bestek, 800/000, met monogramgravure. Bestek met 18 tafelvorken en 16 -lepels, 21 cm, en 18 tafelmessen met zilveren heft, 25 cm. 18 visvorken, 18 cm, en 18 vismessen, 22 cm. 18 dessert...

Ongesigneerd, Moeder en kind wachtend bij veerpont
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. Twee-luik. Circa 1900. Hollandse voorstelling. Moeder en kind wachtend bij veerpont. Olieverf op paneel. Afmeting: H 81 x B 25 cm. In goede staat.

M. Ohlquist, Bosven
Resultaat: 40 EUR

Mathé Ohlquist. 20e Eeuw. Bosven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Gouden collier
Resultaat: 260 EUR

Geelgouden collier, 585/000. Collier uit een allegro-schakel versierd met 12 ovale gouden bollen met ribbewerking. Het collier is voorzien van een veeroog. 42 cm. ca 11,5 gram. Enkele bollen wat uit m...

Gouden ring met robijn en diamant
Resultaat: 500 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met robijn en diamant. Ring met een grote rozet bezet met 9 gefacetteerde robijnen en 8 diamanten met een oudslijpsel. ø kop 18 mm. ø 52, ca 8,0 gram. De band is aan de binne...

Zilveren brandewijnkom, 1819
Startprijs 680 EUR

Zilveren brandewijnkom, 833/000, ovaal gelobd model versierd met gedreven familiewapen, geplaatst op een ovale voet en voorzien van grepen uit 2 staande leeuwen die een kroon dragen. MT.: R.Huizinga, ...

Zilveren kardinaals kruis
Resultaat: 250 EUR

Groot zilveren kruis, 925/000, een dubbel kruis met crucifix en armen die eindigen in klaverbladen voorzien van een voorstelling van een heilige. De rand om het kruis is bewerkt met een florale decora...

Gouden gourmetarmband
Resultaat: 550 EUR

Fraaie geelgouden armband, 585/000, met een bolgourmetschakel. Voorzien van een bakslot en veiligheid. Breedte 11 mm. lengte 19 cm. ca 20 gram. In goede staat

Witgouden ring met saffier en diamant
Startprijs 1.800 EUR

Prachtige antieke witgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Art Deco. Ring met in het midden een grote ovaal gefacetteerde blauw saffier, 12,8x9mm, met daaromheen een rand in de vorm van een ac...

Zilveren jat
Resultaat: 190 EUR

Zilveren jat, 84 zolotniks, voorzien van opengewerkt stuk versierd met filigrain bewerking met 2 stenen. Bekroond met een staande leeuw. 30 cm. ca 57 gram. Voorzien van pseudokeuren.

Zilveren schaal
Startprijs 150 EUR

Zilveren grote kom, 833/000, rond iets uitlopend model met omgeslagen rand voorzien van een floraal decor. ø19x8,5cm. totaal ca 290 gram. In goede staat

6x Jan Thoorop, Divers
Resultaat: 70 EUR

Zes lithografieën van Jan Thoorop in lijst. 1858 - 1928. Diverse voorstellingen. Lithografie op papier Afmeting: H 23 x B 13,5 cm. In goede staat.

Jan van Weerden, Rivier en paardenkar in bergachtig landschap
Startprijs 250 EUR

Jan van Weerden. 1905 - 1975. Rivier en paardenkar in bergachtig landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

4 Zilveren miniaturen
Startprijs 90 EUR

Vier zilveren miniaturen, 835/000, met een spinnenwiel, 2,5x2,5x6,5cm, een vijlsel, ø2,5x4,5cm, een theestoof, ø3,5x5cm en een oliekraantje, ø3x7,5cm. MT.: o.a. Lesener Amsterdam 1958-1988. Totaal ca ...

2 Zilveren miniaturen
Startprijs 80 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000,met een draaimolen, 8x5x1,5cm, en een Steinbach piano, 2,5x4x3cm. MT.: o.a. Lesener Amsterdam b.v. 1958-1988. ca 77 gram. In goede staat

3 Zilveren miniaturen
Startprijs 90 EUR

Drie zilveren miniaturen op plaat, 835/000, met een fotograaf met echtpaar, 6,5x3x3cm, een man aan de schandpaal, 5,5x3,5x3,5cm, en een paar zagende mannen, 5,5x3x3,5cm. MT.: Lesener Amsterdam b.v. 19...

Antieke Franse vitrinekast
Resultaat: 650 EUR

Antieke Franse notenhouten één deurs vitrine kast met met bronzen beslag, intarsia en marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: 150 x 40 x 72 cm. In zeer goede staat.

Antiek damessecretaire, 1880
Startprijs 1.100 EUR

Twee-delig antiek wortelnoten damessecretaire met origineel bronzen beslag en rondom versierd met florale intarsia. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 130 x ...

L. Brauer, Duitse man met hoofdbedekking
Resultaat: 50 EUR

L. Brauer. Duitse School. München. Circa 1900. Duitse man met hoofdbedekking. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 12 cm. In goede staat.

A. v.d. Poll, Man met warme drank
Resultaat: 50 EUR

A. v.d. Poll. Circa 1930. Man met warme drank. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Zilveren schaal
Startprijs 200 EUR

Zilveren schaal, 830/000, ovaal gecontourneerd model met ribben, op de rand versierd met voluten. MT.: Wilkens & Söhne, Bremen. 31x21x4,5cm. ca 398 gram. Klein deukje in de schaal verder in goede staa...

Gouden beursje
Startprijs 1.500 EUR

Geelgouden maliënkolder beursje, 585/000, met een rechthoekige beugel en 2 knoppen in de vorm van een eikel met blauwe steentjes. ca 39,5 gram. In goede staat

Reisnecessaire
Resultaat: 200 EUR

Zeer fraaie houten reisnecessaire met zilver, 800/000. Gecontourneerd houten kistje met intarsia op het deksel en geplaatst op 4 metalen pootjes. Gevuld met een kristallen potje met zilveren deksel, e...

2 Zilveren kinderlepels
Startprijs 60 EUR

Twee zilveren kinderlepels, één lepel, 800/000, voorzien van een floraal gevormde steel met een peervormige bak. Aan de achterzijde van de steel voorzien van initialen: O.B. gemerkt F.Burgtorff. 19 cm...

18e Eeuwse Barok secretaire
Resultaat: 800 EUR

18e Eeuws Hollands dubbelgebogen mahoniehouten Barok secretaire met klauwpoten, opstand en originele facet geslepen spiegels in de deuren. Verstelbare schappen, en mooi binnenleven. Afmeting: 235 x 13...

Louis Seize kabinet
Resultaat: 1.400 EUR

18e Eeuws mahoniehouten Louis Seize kabinet met halve zuilen, messing capitellen en origineel beslag. Circa 1780. Afmeting: 230 x 185 x 58 cm. In zeer goede staat.

Zilveren tabaksdoos 12 heelepels
Startprijs 240 EUR

Zilveren tabaksdoos met lepels, 833/000, rechthoekige tabaksdoos met ribbewerkingen en een guilloche bewerkt deksel. Aan de binnenzijde voorzien van gravure: H.Schuur 1882. MT.: J.F.G. Mattheyser, Utr...

Zilveren koektrommel
Resultaat: 350 EUR

Fraaie zilveren koektrommel, 835/000, rechthoekig gecontourneerd model met scharnierend deksel. 13x17x8cm. Deksel sluit net niet helemaal goed. ca 484 gram. In goede staat

2 Zilveren roomlepels
Startprijs 90 EUR

Twee zilveren roomlepels, 833/000, voorzien van ronde bak en gekrulde steel. Eén voorzien van een voorstelling in de bak met gedreven dorpsgezicht en een steel met leeuw, De andere roomlepel is glad e...

Pen vuur revolver
Startprijs 160 EUR

Antieke penvuur revolver. Gemerkt ELG + nummer. Achtkantige loop. Afmeting: L 16 cm. In goede staat.

Enkelloops dames jachtgeweer
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuws enkelloops dames jachtgeweer met graveringen en kwikloop. Oxidatie. Afmeting: L 108 cm. In goede staat.

Dubbelloops jachtgeweer
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer met graveringen en kwikloop. Afmeting: L 111 cm. In goede staat.

Antiek lederen koppelriem
Resultaat: 40 EUR

Antiek lederen koppelriem versierd met vijf bronzen leeuwenkoppen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.

Prachtige Deer Archery houten boog + accessoires
Resultaat: 150 EUR

Prachtige houten boog met zes pijlen, lederen bescherming, contragewicht + accessoires. In koffer. Gemerkt Deer Archery. Boog is drie-delig te assembleren. Afmeting: 84 x 28 x 14 cm. In zeer goede sta...

3x Oude cavalerie trompetten
Resultaat: 120 EUR

Drie oude messing cavalerie trompetten. Eén gemerkt 'Special Service Groep'. Eén mondstuk mist. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.

Snider Enfield percussie-karabijn
Startprijs 340 EUR

Achterlader percussie-karabijn. Model 1971 Mark III. Uitvoering Snider-Enfield. Met diverse keuren voor toelating in het Britse leger.