Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Engelse secretaire met intarsia 4086
Engelse secretaire met intarsia

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Grote Chinese sierschotel Ø 42,5 cm. 7089
Grote Chinese sierschotel Ø 42,5 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zilveren broodmand 67
Zilveren broodmand

Resultaat:

420 EUR

Verkocht
Grote oude Chinese sierschotel 7732
Grote oude Chinese sierschotel

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
3x Oud/antiek Chinees porselein 7725
3x Oud/antiek Chinees porselein

Resultaat:

50 EUR

Zilveren brandewijnkom 60
Zilveren brandewijnkom
Startprijs 240 EUR
Duitse commode, 1830 4050
Duitse commode, 1830
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Paar zilveren kandelaars 53
Paar zilveren kandelaars

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Antieke Engelse klepbank, 1880 4043
Antieke Engelse klepbank, 1880

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke Mechelse vitrine kast 4036
Antieke Mechelse vitrine kast

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
H. Klein, Boeren interieur 1328
H. Klein, Boeren interieur

Resultaat:

140 EUR

Chinese vaas op console 7053
Chinese vaas op console
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
P. Renard, Strandgezicht met bomschuiten 1321
P. Renard, Strandgezicht met bomschuiten

Resultaat:

200 EUR

Zilveren schaal 317
Zilveren schaal
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Moeder en kind wachtend bij veerpont 1314
Ongesigneerd, Moeder en kind wachtend bij veerpont

Resultaat:

80 EUR

Houten kast met groot zilveren bestek 24
Houten kast met groot zilveren bestek
Startprijs 2.500 EUR
17e - 18e Eeuws Chinees Kang Xi bord 7039
17e - 18e Eeuws Chinees Kang Xi bord
Startprijs 400 EUR
2 Zilveren miniaturen 310
2 Zilveren miniaturen
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Zilveren kardinaals kruis 17
Zilveren kardinaals kruis

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Reisnecessaire 303
Reisnecessaire

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Louis Seize kabinet 4000
Louis Seize kabinet

Resultaat:

1.400 EUR

Zilveren schaal 10
Zilveren schaal
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Antiek lederen koppelriem 2719
Antiek lederen koppelriem

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Oude cavalerie trompetten 2712
3x Oude cavalerie trompetten

Resultaat:

120 EUR