46. Oktoberveiling 2020

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

Franse tafelklok
Resultaat: 500 EUR

Junghans regulateur
Resultaat: 35 EUR

Schwarzwalder klokkenman
Resultaat: 50 EUR

Duitse compositie metalen gepolitoerde Schwarzwalder klokkenman. 20e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

6x Oude reiswekkers
Resultaat: 70 EUR

Zes oude reiswekkers. Divers. Onder andere: Veglia, Bayard, Cyma. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

West-Friese stoelklok
Resultaat: 325 EUR

West-Friese houtgestoken stoelklok met wekker. 19e - 20e Eeuw. Deels origineel. Wijzerplaat vernieuwd. Afmeting: 64 cm. In goede staat.

Kleine Friese stoelklok
Resultaat: 200 EUR

Franse staande lantaarnklok, 1800
Resultaat: 500 EUR

Antieke Franse pendule, 1860
Resultaat: 200 EUR

Antieke Franse pendule
Resultaat: 225 EUR

Friese kortstaart klok
Resultaat: 650 EUR

Vroeg 19e eeuwse Friese kortstaart klok met scheepjes mechaniek. Zoldervondst. Kast incompleet, geen slinger. Afmeting: 105 cm. In redelijke staat.