Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Frans verguld  bronzen klokkenstel 3524
Frans verguld bronzen klokkenstel

Resultaat:

450 EUR

Antieke Engelse staande klok, 1800 3525
Antieke Engelse staande klok, 1800
Startprijs 500 EUR
Antieke Charles Dix pendule, 1840 3526
Antieke Charles Dix pendule, 1840
Startprijs 250 EUR
Antieke Franse portaalklok, 1800 3527
Antieke Franse portaalklok, 1800
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Antieke vergulde Engelse skeletklok, 1900 3528
Antieke vergulde Engelse skeletklok, 1900

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Weense regulateur, 1880 3529
Weense regulateur, 1880

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Vrijslinger met balkon, 1890 3530
Vrijslinger met balkon, 1890

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Vergulde pendule, 1930 3531
Vergulde pendule, 1930

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Frans klokkenstel, 1880 3532
Frans klokkenstel, 1880

Resultaat:

400 EUR

Franse pendule 3533
Franse pendule
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Kapitale Franse Charles Dix pendule, 1840 3534
Kapitale Franse Charles Dix pendule, 1840

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Antieke Franse Tournant nachtklok, 1900 3535
Antieke Franse Tournant nachtklok, 1900

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke Franse Tournant nachtklok met wekker 3536
Antieke Franse Tournant nachtklok met wekker

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke Franse pendule 3537
Antieke Franse pendule

Resultaat:

225 EUR

Weense regulateur 3538
Weense regulateur
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antieke Franse klok, 1870 3539
Antieke Franse klok, 1870

Resultaat:

300 EUR

Duitse tafelklok, 1890 3540
Duitse tafelklok, 1890
Startprijs 200 EUR
Porseleinen klok 3541
Porseleinen klok
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Antieke Gründerzeit vrijslinger, 1890 3542
Antieke Gründerzeit vrijslinger, 1890

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Vergulde bronzen pendule, 1860 3543
Vergulde bronzen pendule, 1860

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
18e Eeuwse stoelklok 3544
18e Eeuwse stoelklok

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Friese stoelklok 3545
18e Eeuwse Friese stoelklok

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3546
Friese staartklok

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke Franse pendule, 1860 3547
Antieke Franse pendule, 1860

Resultaat:

550 EUR