Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-  

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
31 Resultaten
Kavel: 3000

Blikken speelgoed vliegtuig

Resultaat: 125 EUR

Amerikaans blikken speelgoed vliegtuig met batterij functie. Lipper Pan American World Airways. Met verlichting. Twee lampjes missen. Gama, Western Germany. 1950 - 1959. Afmeting: 17 x 38 x 51 cm. In ...


Kavel: 3001

Duitse Arnold blikken speelgoedauto

Resultaat: 400 EUR

Duitse Arnold blikken speelgoedauto. Tin Lizzy U.S. Zone. Met Masse figuren. Afmeting: 25 cm. In zeer goede licht bespeelde staat.


Kavel: 3002

Schuco Magico auto

Resultaat: 50 EUR

Duitse blikken speelgoed Schuco Patent Magico auto. Rood. U.S. Zone. Met sleutel. Opdraaiveer defect, aan-uit pinakel mist. Afmeting: 14 cm. In redelijke staat.


Kavel: 3003

Lot blikken speelgoed

Startprijs 150 EUR

Groot lot blikken speelgoed. Treinset. Circa 1930 - 1950. Onder andere: Twee Hornby locs (Meccano) + acht wagons waaronder Hornby. Bespeeld. Afmeting: 10 - 16 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3004

Zwitserse treinset, 1930-1940

Resultaat: 150 EUR

Zwitserse Buco blikken speelgoed treinset met zeven wagons. Bespeeld. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 16 - 18 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3005

Hollandse speelgoedtrein, 1950

Resultaat: 70 EUR

Drie-delige Nederlandse N.S. blikken speelgoedtrein. Nr. 1108. Met rails. Karl Bub - Western Germany. 1950. Afmeting: 16 - 18 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3006

2x Steiff speelgoed dieren

Resultaat: 70 EUR

Twee oude Duitse Steiff mohair speelgoed dieren. Aap + lama. Circa 1950 - 1960. Afmeting: 26 - 37 cm. In goede staat.


Kavel: 3007

Antieke speelgoed stoom-zaagmachine, 1920

Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse Gebroeders Bing Nürnberg speelgoed stoom-zaagmachine. Gietijzer, gepolychromeerd. Circa 1920. Afmeting: 18 cm. In goede staat.


Kavel: 3008

Lot met schaalmodel auto's

Resultaat: 70 EUR

Lot schaalmodel auto's in originele verpakking. Ferrari Collezione Classico Shell. Afmeting: 12 - 34 cm. In goede staat.


Kavel: 3009

Collectie tinnen soldaten

Resultaat: 50 EUR

Collectie tinnen soldaten. 20e Eeuw. Deels in originele doos. Hinchliffe models Ltd. Meltham England. Wargames Collection. Afmeting: 8 x 8 x 3 cm. In goede staat.


Kavel: 3010

Lot blikken speelgoed

Resultaat: 50 EUR

Lot Tsjechisch (agrarisch) blikken speelgoed in originele doos. Kovap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 30 cm. In goede staat.


Kavel: 3011

Diverse Disney figuren

Resultaat: 100 EUR

Grote verzameling Disney figuren. 90% Disney Productions USA + Parijs. Onder andere; Rubbert, hard kunststof et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 40 cm. In goede staat.


Kavel: 3012

Lot kinderspeelgoed, 1930-1940

Startprijs 60 EUR

Lot hout beschilderd kinderspeelgoed. Circa 1930 - 1940. Bestaande uit; keuken en vijf-delige zitgelegenheid. Afmeting: 10 - 48 cm. In goede staat.


Kavel: 3013

75x Model auto's

Startprijs 60 EUR

Groot lot van 75 diverse model auto's. Onder andere; Matchbox, Majorette et cetera. Afmeting: 5 - 20 cm . In redelijk/goede staat.


Kavel: 3014

Duitse Hermann teddybeer

Resultaat: 60 EUR

Duitse Gebroeders Hermann speelgoed teddybeer met certificaat. Nr. 186/2000. Mohair. Afmeting: 45 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 3015

Karl Bub speelgoedtrein

Resultaat: 100 EUR

50er-Jaren Hollandse blikken N.S. speelgoedtrein. Gemaakt door de firma Karl Bub te Nürnberg/Duitsland. Western Gemany. Bespeeld, in originele doos. Afmeting: 40 x 31 x 7 cm. In goede staat.


Kavel: 3016

Oud schaakspel

Resultaat: 40 EUR

Oud schaakspel met Griekse figuren. Figuren, compositie, schaakbord enkele beschadigingen. Afmeting: 61 x 61 x 15 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3017

2x Draken set schaakspel

Resultaat: 60 EUR

Twee schaakspelen. Drakensets met schaakbord van plexiglas en metaalkleurige kunststof schaakstukken. Afmeting: 11 x 42 x 42 cm. In goede staat.


Kavel: 3018

2x Zuid Afrika schaakspelen

Resultaat: 60 EUR

Twee Zuid Afrikaanse schaakspelen. Eén maal Bush + Kangarus. Eén maal Masai + dieren. Kunststof beschilderde figuren + houten schaakbord. Afmeting: 13 x 44 x 44 cm / 12 x 38,5 x 38,5 cm. In goede staa...


Kavel: 3019

Natuurstenen schaakspel

Resultaat: 20 EUR

Natuurstenen schaakspel met keramieken schaakbord. Zuid Afrika. Afmeting: 10 x 35 x 35 cm. In goede staat.


Kavel: 3020

Lot oud metalen speelgoed

Resultaat: 35 EUR

Lot oud metalen speelgoed. Bestaande uit: Twee Dinky Toys auto's. Eén Corgi Toys London bus. Tien metalen oorlogs- vliegtuigen. Afmeting: 9 - 17 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3021

Oude Wilesco stoomwals

Resultaat: 60 EUR

Oude Wilesco 'Old Smokey' blikken speelgoed stoomwals uit de 60er - 70er jaren. Schoorsteen niet origineel. Afmeting: 28 x 33 x 16 cm. In redelijke staat.


Kavel: 3022

Lot blikken speelgoed

Resultaat: 90 EUR

Lot oud blikken speelgoed. 50-er Jaren. Bestaande uit: Twee brandweerauto's, mechanisch, Foreign. Eén trein Stream Line M 10000, mechanisch. Eén zwarte trein + wagons, New York Central Lines. Eén Will...


Kavel: 3023

Lot Matador speelgoed

Startprijs 50 EUR

Doos vol met oude Matador houten constructie speelgoed. Met gebruiksaanwijzing. Twee etages. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 x 53 x 30 cm. In goede staat.