Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Duitse Arnold blikken speelgoedauto
Resultaat: 400 EUR

Duitse Arnold blikken speelgoedauto. Tin Lizzy U.S. Zone. Met Masse figuren. Afmeting: 25 cm. In zeer goede licht bespeelde staat.

Kavel treinen
Resultaat: 250 EUR

kavel met diverse locks treinen oa 3x Fleischmann met de nummers 1316 , 1324 en eentje zonder nummer, fleichman 1780 draaischijf, marklin 8398, liliput 252 03, 2 locks rivarossi, roco de blokkendoos n...

Preiser display
Resultaat: 160 EUR

Originele Preise draaibare display, deze is gevuld met 34 doosje met miniatuur poppetjes tbv treinbanen. cond G 73cm hoog.

Zwitserse treinset, 1930-1940
Resultaat: 150 EUR

Zwitserse Buco blikken speelgoed treinset met zeven wagons. Bespeeld. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 16 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Blikken speelgoed vliegtuig
Resultaat: 125 EUR

Amerikaans blikken speelgoed vliegtuig met batterij functie. Lipper Pan American World Airways. Met verlichting. Twee lampjes missen. Gama, Western Germany. 1950 - 1959. Afmeting: 17 x 38 x 51 cm. In ...

Diverse Disney figuren
Resultaat: 100 EUR

Grote verzameling Disney figuren. 90% Disney Productions USA + Parijs. Onder andere; Rubbert, hard kunststof et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 40 cm. In goede staat.

Karl Bub speelgoedtrein
Resultaat: 100 EUR

50er-Jaren Hollandse blikken N.S. speelgoedtrein. Gemaakt door de firma Karl Bub te Nürnberg/Duitsland. Western Gemany. Bespeeld, in originele doos. Afmeting: 40 x 31 x 7 cm. In goede staat.

Lot blikken speelgoed
Resultaat: 90 EUR

Lot oud blikken speelgoed. 50-er Jaren. Bestaande uit: Twee brandweerauto's, mechanisch, Foreign. Eén trein Stream Line M 10000, mechanisch. Eén zwarte trein + wagons, New York Central Lines. Eén Will...

Antieke speelgoed stoom-zaagmachine, 1920
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse Gebroeders Bing Nürnberg speelgoed stoom-zaagmachine. Gietijzer, gepolychromeerd. Circa 1920. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Hollandse speelgoedtrein, 1950
Resultaat: 70 EUR

Drie-delige Nederlandse N.S. blikken speelgoedtrein. Nr. 1108. Met rails. Karl Bub - Western Germany. 1950. Afmeting: 16 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

2x Steiff speelgoed dieren
Resultaat: 70 EUR

Twee oude Duitse Steiff mohair speelgoed dieren. Aap + lama. Circa 1950 - 1960. Afmeting: 26 - 37 cm. In goede staat.

Lot met schaalmodel auto's
Resultaat: 70 EUR

Lot schaalmodel auto's in originele verpakking. Ferrari Collezione Classico Shell. Afmeting: 12 - 34 cm. In goede staat.

4x Duitse speelgoedauto´s
Resultaat: 70 EUR

Vier Duitse metalen speelgoed auto's. Drie maal Märklin brandweer auto's. Eén maal Schuco Renault. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse Hermann teddybeer
Resultaat: 60 EUR

Duitse Gebroeders Hermann speelgoed teddybeer met certificaat. Nr. 186/2000. Mohair. Afmeting: 45 cm. In zeer goede staat.

2x Draken set schaakspel
Resultaat: 60 EUR

Twee schaakspelen. Drakensets met schaakbord van plexiglas en metaalkleurige kunststof schaakstukken. Afmeting: 11 x 42 x 42 cm. In goede staat.

2x Zuid Afrika schaakspelen
Resultaat: 60 EUR

Twee Zuid Afrikaanse schaakspelen. Eén maal Bush + Kangarus. Eén maal Masai + dieren. Kunststof beschilderde figuren + houten schaakbord. Afmeting: 13 x 44 x 44 cm / 12 x 38,5 x 38,5 cm. In goede staa...

Oude Wilesco stoomwals
Resultaat: 60 EUR

Oude Wilesco 'Old Smokey' blikken speelgoed stoomwals uit de 60er - 70er jaren. Schoorsteen niet origineel. Afmeting: 28 x 33 x 16 cm. In redelijke staat.

Schuco Magico auto
Resultaat: 50 EUR

Duitse blikken speelgoed Schuco Patent Magico auto. Rood. U.S. Zone. Met sleutel. Opdraaiveer defect, aan-uit pinakel mist. Afmeting: 14 cm. In redelijke staat.

Collectie tinnen soldaten
Resultaat: 50 EUR

Collectie tinnen soldaten. 20e Eeuw. Deels in originele doos. Hinchliffe models Ltd. Meltham England. Wargames Collection. Afmeting: 8 x 8 x 3 cm. In goede staat.

Lot blikken speelgoed
Resultaat: 50 EUR

Lot Tsjechisch (agrarisch) blikken speelgoed in originele doos. Kovap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 30 cm. In goede staat.

4x Celluloid schildpad poppen
Resultaat: 50 EUR

Vier Duitse schildpad poppen. Bestaande uit: Meisje T44. Meisje 35. Meisje bruin haar 36. Meisje bruin haar 46/1981, auflage 5000. Afmeting: 34 - 41 cm. Allemaal in goede staat.

3x Sonneberg poppen
Resultaat: 50 EUR

Drie grote Duitse Sonneberg poppen met papiermache hoofden. Circa 1930. Slaapogen, mohair + kleding. Afmeting: 55 - 70 cm. In goede staat.

Oud schaakspel
Resultaat: 40 EUR

Oud schaakspel met Griekse figuren. Figuren, compositie, schaakbord enkele beschadigingen. Afmeting: 61 x 61 x 15 cm. In redelijk/goede staat.

Lot oud metalen speelgoed
Resultaat: 35 EUR

Lot oud metalen speelgoed. Bestaande uit: Twee Dinky Toys auto's. Eén Corgi Toys London bus. Tien metalen oorlogs- vliegtuigen. Afmeting: 9 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Natuurstenen schaakspel
Resultaat: 20 EUR

Natuurstenen schaakspel met keramieken schaakbord. Zuid Afrika. Afmeting: 10 x 35 x 35 cm. In goede staat.