Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Schildpad poppen
Startprijs 50 EUR

Twee grote Duitse schildpad poppen. Meisje 53/56, oog los in hoofd. Meisje 50/56. Afmeting: 54 - 55 cm. Beide in goede staat.

4x Celluloid schildpad poppen
Resultaat: 50 EUR

Vier Duitse schildpad poppen. Bestaande uit: Meisje T44. Meisje 35. Meisje bruin haar 36. Meisje bruin haar 46/1981, auflage 5000. Afmeting: 34 - 41 cm. Allemaal in goede staat.

3x Sonneberg poppen
Resultaat: 50 EUR

Drie grote Duitse Sonneberg poppen met papiermache hoofden. Circa 1930. Slaapogen, mohair + kleding. Afmeting: 55 - 70 cm. In goede staat.

4x Duitse speelgoedauto´s
Resultaat: 70 EUR

Vier Duitse metalen speelgoed auto's. Drie maal Märklin brandweer auto's. Eén maal Schuco Renault. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Kavel treinen
Resultaat: 250 EUR

kavel met diverse locks treinen oa 3x Fleischmann met de nummers 1316 , 1324 en eentje zonder nummer, fleichman 1780 draaischijf, marklin 8398, liliput 252 03, 2 locks rivarossi, roco de blokkendoos n...

Preiser display
Resultaat: 160 EUR

Originele Preise draaibare display, deze is gevuld met 34 doosje met miniatuur poppetjes tbv treinbanen. cond G 73cm hoog.

Ca. 10 Steiff dieren
Startprijs 70 EUR

Lot van 10 diverse steif pluche dieren oa, pingquin, giraf, hondje, kip enz, in goede staat 17t/m 35 cm.