Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-  

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
324 Resultaten
Kavel: 2000

Antieke petroleum lamp

Resultaat: 130 EUR

Grote antieke Empire-stijl petroleumlamp met kariatiden, keramieken voet en gesatineerd glas. Met dubbele branders. Afmeting: H 79 cm. In goede staat.


Kavel: 2001

Antieke petroleum lamp

Resultaat: 150 EUR

Grote antieke messing petroleumlamp met keramieken voet en gesatineerd glas. Met dubbele brander. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.


Kavel: 2002

Grote Empire-stijl lampenvoet

Resultaat: 225 EUR

Grote 19e eeuwse Empire-stijl lampenvoet. Griekse dame met ampfora. Compositie metaal. Geëlektrificeerd. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.


Kavel: 2003

Originele 17e Eeuwse Nürnberger geldkist

Resultaat: 1.500 EUR

Originele 17e eeuwse Duitse Nürnberger ijzeren geldkist met origineel slot, slotplaat en sleutel. Functioneel. Afmeting: 43 x 80 x 46 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 2004

Kleine geldkist

Resultaat: 275 EUR

19e Eeuwse kleine geldkist. Frankrijk. Bache Brevette S.G.D.G. Dien et mon Droit. Slot mist. Afmeting: 18 x 33 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 2005

Antieke dekseldoos

Startprijs 950 EUR

Antieke notenhouten dekseldoos met vijf porseleinen plaquettes. Vermoedelijk Sevres. 19e Eeuw. Handbeschilderd met goud decor. Afmeting: 15 x 20 x 18 cm. In goede staat.


Kavel: 2006

Zeldzame Italiaanse weegschaal

Resultaat: 500 EUR

Unieke zeldzaam grote Italiaanse, Turijnse, vleesweegschaal met brons. Met stierenkoppen en messenhouder. Geijkt en gesigneerd. Portata 40 chilog. Vele stempels, Sgragcia Turin, Quaranti Roma Gr. Afme...


Kavel: 2007

Grote supraporte

Startprijs 1.200 EUR

Grote 19e eeuwse houtgestoken supraporte (bovendeurstuk) met bacchus en ranken. Afmeting: 70 x 270 x 12 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2008

18e Eeuwse geldkist

Startprijs 400 EUR

18e Eeuwse eikenhouten geldkist met groot slot en dubbele vergrendeling. IJzeren binnenbekleding + ijzeren beslag. Afmeting: 49 x 45 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 2009

Staande lamp met jardiniere, 1900

Startprijs 450 EUR

Grote metalen gepolychromeerde staande lamp met jardiniere en dame. Circa 1900. Afmeting: H 166 x Ø 43 cm. In goede staat.


Kavel: 2010

Antieke stereokijker, 1910

Startprijs 150 EUR

Antieke mahoniehouten stereokijker met diverse papieren voorstellingen. Circa 1910. Afmeting: 16 x 19 x 12 cm. In goede staat.


Kavel: 2011

Franse likeurkelder met boulle inleg

Resultaat: 1.000 EUR

19e Eeuwse Franse wortelhouten likeurkelder met boulle inleg en bandintarsia. Met originele karaffen en glazen. Onbeschadigd. Afmeting: 27 x 33 x 26 cm. In goede staat.


Kavel: 2012

2x Petroleumlampen, 1880

Resultaat: 550 EUR

Twee grote antieke tafelpetroleumlampen met porselein, messing en kristallen reservoirs. Handbeschilderd. Circa 1880. Geëlektrificeerd. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.


Kavel: 2013

2x Petroleumlampen, 1900

Resultaat: 150 EUR

Twee antieke porseleinen tafellampen. Geëlektrificeerde petroleumlampen, met messing en floraal beschilderd. Circa 1900. Eén vaas onderrand chip. Afmeting: H 69 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2014

Bronzen vergulde kandelaar

Resultaat: 225 EUR

Zwaar vuurvergulde bronzen kaarskandelaar met vrouw. Circa 1840. Afmeting: H 47 cm. Eén arm mist. Verder in goede staat.


Kavel: 2015

Zeldzame antieke schrijfkist

Startprijs 350 EUR

Zeldzame antieke coromandelhouten schrijfkist met religieus verguld messing beslag en mooi binnenleven. Gesigneerd E. Mordan & Co. London. Afmeting: 11 x 26 x 36 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 2016

Antieke platbodem, 1900

Resultaat: 300 EUR

Bijzonder grote Hollandse antieke platbodem met linnen zeilen en K.P. 4. Circa 1900. Afmeting: 128 x 123 x 35 cm. In goede staat.


Kavel: 2017

Franse boulle dekselkist

Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse Franse boulle dekselkist met koper/parelmoer inleg + schildpad. Craquelé. Lichte beschadigingen. Afmeting: 6 x 23 x 32 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2018

2x Antieke Joodse kerkkandelaren

Resultaat: 350 EUR

Twee zware antieke bronzen Joodse 7-lichts kaarskandelaren met tekst, Joodse sterren et cetera. Circa 1900. Afmeting: 49 - 34 x 14 cm. In goede staat.


Kavel: 2019

Franse majolica petroleumlamp

Resultaat: 400 EUR

19e Eeuwse Franse majolica met messing petroleumlamp. Historisme. Chips bodemrand. Afmeting: 80 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2020

Antiek scheepskompas, 1900

Startprijs 250 EUR

Antiek Hollands scheepskompas in mahoniehouten kist. Firma L.J. Harri te Amsterdam. Circa 1900. Afmeting: 17 x 23 x 23 cm. In goede staat.


Kavel: 2021

Gietijzeren paraplu houder

Resultaat: 110 EUR

Antieke gietijzeren paraplu houder. Circa 1900. Afmeting: 68 x 42 x 25 cm. In goede staat.


Kavel: 2022

Antiek album met postkaarten, 1910

Startprijs 100 EUR

Antiek Jugendstil Hollands postkaarten album. Circa 200 stuks. Onder andere; Amsterdam, Giethoorn et cetera. Voor de liefhebber! Afmeting: 39 x 24 cm. In goede staat.


Kavel: 2023

2x Antieke Hollandse miniatuur boten

Resultaat: 350 EUR

Twee oude/antieke Hollandse miniatuur boten. Platbodems. Volendam. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 50 - 67 cm. In goede staat.