Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

5x Miniatuur portret
Startprijs 600 EUR

Vijf zeer gedetailleerde 19e eeuwse miniatuurschilderijen. Dames + heren portretten. Hall en Pitt. Verso monogram H.v.D., E.v.J. + kroon et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 4,5 x B 3,5 cm. In g...

Antieke globe
Resultaat: 400 EUR

19e Eeuwse Duitse globe. Schotles Schuler und Familienglobus, Ernst Schotle & Co. Berlin. Afmeting: H 69 x Ø 41cm. In goede originele staat.

3x Oosters snijwerk
Resultaat: 40 EUR

Drie delen Oosters snijwerk. Indonesië met dansers. Eén vaas iets beschadigd. Afmeting: 26 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Oude balans-weegschaal
Resultaat: 150 EUR

Oude balans-weegschaal voor laboratorium. Eikenhout. 50er -Jaren? Afmeting: 43 x 46 x 26 cm. In goede staat.

Oude dekseldoos
Startprijs 350 EUR

Oude handbeschilderde spaanhouten dekseldoos met ijzeren beslag en slot. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 39 x 27 cm. In goede staat.

Leitz Leica camera met toebehoren
Resultaat: 225 EUR

Leitz Leica camera. Type R3 mot electronic. In lederen koffer. Met objectief Leitz Canada. Afmeting: 24 x 24 x 13 cm. In goede staat.

2x Bokalen met brons/marmer
Resultaat: 130 EUR

Twee antieke wit marmeren bokalen met brons. Circa 1880. Onderdeel van ...?... Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Chinese of Japanse cloisonné kapspiegel
Resultaat: 300 EUR

Chinese of Japanse cloisonné kapspiegel met floraal decor en geëtste spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Engelse oorkonde 1818
Startprijs 350 EUR

Antieke Engelse oorkonde, betreffende; Lease for a year. Anno 1818. Voor land, acres, parcels van Lord Henry Paulet aan Mr. George Doswell. Handgeschreven en gesigneerd door Henry Paulet, met lakzegel...

Engelse oorkonde 1733
Startprijs 350 EUR

Antieke Engelse handgeschreven oorkonde betreffende een betaling. Door John Heridge. Anno 1733. Moeilijk leesbaar. Handgesigneerd. Lakstempel mist. Diverse andere signaturen. Afmeting: 43 x 61 cm. In ...

Bronzen inktpot, 1900
Resultaat: 110 EUR

Antiek bronzen inktstel op zwart marmeren basement. Circa 1900. Waterpot is inkthouder, boomstam is penhouder. Afmeting: 12 x 17 x 9 cm. In goede staat.

Historisme bronzen inktstel
Resultaat: 130 EUR

Historisme bronzen inktstel in de vorm van een Romeinse strijdwagen. Circa 1890. Afmeting: 14 x 23 x 10 cm. In goede staat.

Palissander theekist + flacons
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse Franse palissander theekist met floraal intarsia + drie porseleinen handbeschilderde flacons met Oriëntaalse figuren/goud decor. Eén chip flacon. Afmeting: 14 x 24 x 12 cm. In redelijk/goed...

Wagenschot (kapstok)
Startprijs 200 EUR

19e Eeuws Hollands houtgestoken wagenschot met polychromie. Doet nu dienst als kapstok. Afmeting: 20 x 112 x 48 cm. In goede staat.

17e Eeuws snijwerkstuk
Resultaat: 90 EUR

17e Eeuws Hollands eikenhouten snijwerkstuk met koppen/vogel/fruit decor. Met ebbenhout. Renaissance. Afmeting: 116 x 17 x 10 cm. In goede staat.

Zeldzame bijbelkist, 1650
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame eikenhouten gotische bijbelkist met origineel slot + beslag. Circa 1650. Afmeting: 19 x 40 x 52 cm. In goede staat.

3x Antiek Duits aardewerk
Resultaat: 250 EUR

Drie delen antiek Duits aardewerk. Bestaande uit: Steengoed tabakspot, Wilckens Kautabak, circa 1880, goed. Majolica vaas, historisme, gerestaureerd. Steengoed kruik, goed. Afmeting: 18 - 31 cm. In re...

3x Oude Duitse bierpullen/kan
Startprijs 50 EUR

Drie oude Duitse bierpullen/kan. 19e - 20e Eeuw. 1x steengoed bierpul met porseleinen plaquette, figuren voorstelling met spreuken, circa 1900. 1x tinnen WMF bierpul met afbeeldingen van schilderijen...

Antieke model ophaal (Magere) brug
Startprijs 250 EUR

Antieke origineel gepolychromeerde houten model ophaalbrug. Magere brug. Circa 1900. Afmeting: 52 x 101 x 22 cm. In goede staat.

Bronzen tafellamp
Resultaat: 100 EUR

Bronzen tafellamp met onyx. De drie gratiën. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.

Antiek inktstel
Resultaat: 35 EUR

Antiek koperen historisme inktstel met putti. Afmeting: 20 x 30 x 19 cm. In goede staat.

2x Miniatuur portretten
Resultaat: 60 EUR

Twee miniatuur schilderijen. Eén maal herenportret, gesigneerd Koser. En een damesportret met bloemen in haar. Afmeting: 6,5 - 8 cm. In goede staat.

Tinnen lepels op rek
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws eikenhouten lepelrek met tinnen lepels. Afmeting: 52 x 34 x 8 cm. In goede staat.

3x Miniatuur portretten, Dames
Startprijs 240 EUR

Drie miniatuur schilderijen. Damesportretten. 20e Eeuw. Met messing lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.