Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-  

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
53 Resultaten
Kavel: 5500

Glazen vaas (Goran Tinback)

Startprijs 250 EUR

Gesigneerde moderne glazen vaas door K.G. Tinback Maleras. (Klas Goran). Sweden. Nr. 4860. Transparant met blauw en geel. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5501

2x Antieke glazen vazen, 1900

Startprijs 170 EUR

Twee antieke vergulde Jugendstil glazen vazen met floraal/vogel decor. Circa 1900. Twee minimale chips. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.


Kavel: 5502

Glazen vaas, Dale Chihuly/James Carpenter

Startprijs 2.000 EUR

Zeldzame glazen vaas van Dale Chihuly en James Carpenter. Gemaakt in 1973 tijdens Europa tour in Murano Italië. Vaas is speciaal gemaakt voor de moeder van de ex-vrouw van James Carpenter, mevrouw Vae...


Kavel: 5503

Glazen vaas, 1948

Resultaat: 70 EUR

Dikwandige Leerdam glazen vaas met zwanen decor. Ontwerp Floris Meydam 1948. Chip bodemrand. Afmeting: 9 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5504

Glazen Richard Price schaal

Startprijs 100 EUR

Richard Price glazen schaal op voet. Rietveld Academie, atelier. 1960 Engeland. Schaal met bronskleurig iriserend effect. Afmeting: H 6,5 x Ø 10 cm. In goede staat.


Kavel: 5505

2x Daum glaswerk

Resultaat: 150 EUR

Twee delen Daum France glaswerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Vaasje + schaal. Afmeting: 18 - 35 cm. In goede staat.


Kavel: 5506

3x Modern glaswerk

Startprijs 80 EUR

Drie delen modern glaswerk. Gesigneerd. Bestaande uit: Grote oranje-gele schaal, Leerdam, Holub 2005. Een Rostik Patku glazen schaal. En een onduidelijk gesigneerde glazen vaas. Afmeting: 24 - Ø 35 cm...


Kavel: 5507

Gegraveerd bokaalglas

Startprijs 150 EUR

Groot 19e eeuws gegraveerd bokaalglas met roccailles/goud en tekst decor 'Memento nostrae amicitiae 1866'. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.


Kavel: 5508

19e Eeuws bokaalglas

Resultaat: 40 EUR

Groot 19e eeuws kristalglazen bokaalglas. Geëtst, floraal en goud decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.


Kavel: 5509

Glazen druivenspoeler

Startprijs 70 EUR

19e Eeuwse glazen druivenspoeler met jachtscene. Mooie kwaliteit. Afmeting: 11,5 x Ø 7,8 cm. In goede staat.


Kavel: 5510

2x Val Saint Lambert lampenvoeten

Startprijs 100 EUR

Twee grote glazen Val Saint Lambert lampenvoeten. Transparant roze + transparant groen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.


Kavel: 5511

3 Delen modern glaswerk

Resultaat: 130 EUR

Drie delen modern glaswerk. Bestaande uit; Blauwe Olaf Stevens vaas 1999, eivormig object van Studio Attos Sweden en een vaas zwart/neutraal 1993, Koste? LH 1619. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.


Kavel: 5512

Art Deco likeurstel, 1930

Startprijs 40 EUR

Vijf-delige Art Deco persglazen likeurset met mat zwart decor van jockey met paard. Circa 1930. Afmeting: H 21 x Ø 22 cm. In goede staat.


Kavel: 5513

Antieke kristallen flacon, 1831

Startprijs 50 EUR

Antiek gegraveerde Duitse kristallen flacon. Anno 1831. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5514

Moderne kunstglazen schildpad

Resultaat: 180 EUR

Prachtige grote moderne kunstglazen schildpad in de kleuren rood/bruin/wit en met goud iriserend effect. Afmeting: 27 x 40 x 37 cm. In goede staat.


Kavel: 5515

Boheems kristallen bokaalglas

Startprijs 50 EUR

Boheems kristallen bokaalglas met goud/floraal en emaille decor. Circa 1920. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.


Kavel: 5516

Lot glazen (19x)

Startprijs 100 EUR

19x Diverse glazen. Onder andere: geëtst paardrijden, sekt glazen, wijnglazen, cognac glazen. Merk: Ritzenhoff, Michael Schaley. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.


Kavel: 5517

Antieke glazen houder met montuur, 1900

Startprijs 90 EUR

Antieke glazen Jugendstil houder, handbeschilderd, met vergulde messing armaturen. Floraal. Circa 1900. Afmeting: 21 x 23 x 11 cm. In goede staat.


Kavel: 5518

Lot glaswerk

Resultaat: 20 EUR

Lot divers oud glaswerk/kristal. 20e Eeuw. Onder andere: vazen, ca 34 glazen en messenleggers en onderzetters. Afmeting: 8 - 21 cm. In goede staat.


Kavel: 5519

4x 19e Eeuws glaswerk

Startprijs 50 EUR

Vier delen 19e eeuws glaswerk. Eén maal mondgeblazen knijpfles + drie kristallen glazen. Afmeting: 12 - 35 cm. In goede staat.


Kavel: 5520

2 Swarovski figuren in originele doos

Startprijs 80 EUR

Twee Swarovski figuren in originele doos. 20e Eeuw. Eén maal Masquerade Columbine 2000. En een paard. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.


Kavel: 5521

3 Delen kristal

Resultaat: 60 EUR

Drie delen groen/transparant Boheems kristal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 - 32 cm. In goede staat.


Kavel: 5522

3x Gegraveerde glazen karaffen

Startprijs 80 EUR

Drie 19e eeuwse gegraveerde glazen karaffen met floraal decor. Afmeting: 29 - 33 cm. In goede staat.


Kavel: 5523

4x Kristallen karaffen

Resultaat: 60 EUR

Vier diverse oude/antieke kristalglazen karaffen met slijpsel. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 22 - 37 cm. In goede staat.