Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-  

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
53 Resultaten
Kavel: 5548

Moderne kunstglazen fruitschaal

Startprijs 50 EUR

Moderne kunstglazen fruitschaal in Murano Mille Fiori-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 43 x 25 cm. In goede staat.


Kavel: 5549

2x Moderne kunstglazen vazen

Resultaat: 75 EUR

Twee moderne kunstglazen Murano Mille Fiori-stijl vazen met iriserend goud. 21e Eeuw. Afmeting: H 22 - Ø 24 cm. In goede staat.


Kavel: 5550

Set kristalglazen kandelaren

Resultaat: 70 EUR

Twee moderne kristalglazen kandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5551

Set kristallen golfbokalen

Startprijs 50 EUR

Twee grote kristalglazen dekselbokalen met gegraveerde golfclubs decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.


Kavel: 5552

Kristalglazen fruitschaal

Startprijs 60 EUR

Grote kristalglazen fruitschaal. 21e Eeuw. Afmeting: 34 x 31 cm. In goede staat.