Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee kunstglazen kakatoes
Startprijs 75 EUR

Twee kunstglazen kakatoes in Murano-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Antieke likeurset
Resultaat: 40 EUR

Antiek gegraveerde likeurset. Bestaande uit: Karaf + twee glazen. Met wildvoorstellingen. 19e Eeuw. Afmeting: 11 - 26 cm. In goede staat.

Oude glazen vaas
Startprijs 50 EUR

Oude oranje-rood glazen vaas. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Lot kristal (13x)
Startprijs 50 EUR

Lot kristallen oude/antieke delen. Onder andere; onderzetters, messenleggers, schalentjes, schalen en karaf. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 37 cm. In goede staat.

Twee grote kunstglazen eenden
Resultaat: 75 EUR

Twee grote kunstglazen eenden in Murano-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 - 43 cm. In goede stijl.

7x Swarowski figuren
Startprijs 50 EUR

Zeven kristallen Swarowski dieren figuren. Bij één muis mist oor, is er los bij. Verder alles goed. Afmeting: 3 - 6 cm. In redelijk/goede staat.

Moderne vaas
Startprijs 35 EUR

Handbeschilderde glazen vaas met gezicht. 20e Eeuw. Afmeting: ca. 25 - 30 cm. In goede staat.

Moderne glazen sculptuur
Startprijs 40 EUR

Moderne glazen sculptuur met gezicht. 21e Eeuw. Afmeting: 40 x 24 x 11 cm. In goede staat.

Moderne vaas
Startprijs 35 EUR

Handbeschilderde glazen vaas met gezicht. 20e Eeuw. Afmeting: ca. 25 - 30 cm. In goede staat.

2x Glazen vazen, 1920
Startprijs 50 EUR

Twee antieke grote glazen vazen met chinoiserie gouden voorstelling. Circa 1920. Afmeting: H 41,5 cm. In goede staat.

Lalique vogel
Startprijs 80 EUR

Lalique France glazen vogel. 20e Eeuw. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.

Moderne vaas
Startprijs 35 EUR

Handbeschilderde glazen vaas met gezicht. 20e Eeuw. Afmeting: ca. 25 - 30 cm. In goede staat.

6x Glaswerk
Startprijs 35 EUR

Zes delen oud/antiek glaswerk. Divers. Circa 1920 en later. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.

Glazen kunst object
Startprijs 40 EUR

Modern abstract glazen kunst object. Glasfusing. Tweede helft 20e eeuw. Chip bij sokkel. Afmeting: 27 x 26 x 16 cm. In redelijk/goede staat.

Glazen hart sculptuur
Resultaat: 60 EUR

Prachtig groot massief roze-rood glazen hart met luchtbellen. 21e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Grote kunstglazen maanvis
Startprijs 60 EUR

Mooie grote kunstglazen maanvis. Blauw-transparant glas. 21e Eeuw. Afmeting: 42 x 46 x 15 cm. In goede staat.

Grote kunstglazen kalebas
Resultaat: 50 EUR

Leuke grote moderne kunstglazen kalebas in de kleuren groen/bruin/rood en iriserend goud. 21e Eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Glazen vaas
Startprijs 40 EUR

Grote mondgeblazen roze-kleurige glazen vaas. 20e Eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek glaswerk (7x)
Resultaat: 20 EUR

Lot oud/antiek glaswerk. Bestaande uit: gegraveerde bokaal, fruitschaal, kristallen bokaalvaas, decanter, drie onderzetters. 19e Eeuw. Afmeting: 15 - 35 cm. In goede staat.

Glazen Nautilusschelp
Resultaat: 50 EUR

Moderne kunstglazen Nautilusschelp met iriserend zilver effect en vele kleuren. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 37 x 18 cm. In goede staat.

Jugendstil-stijl glazen vaas
Resultaat: 70 EUR

Jugendstil-stijl glazen vaas met reliëf van bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Grote kunstglazen vaas
Resultaat: 50 EUR

Grote kunstglazen vaas in Murano Mille Fiori-stijl. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.

Moderne kunstglazen vaas
Resultaat: 60 EUR

Grote moderne kunstglazen kraagvaas. In de kleuren oranje/blauw. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Grote kunstglazen uil
Startprijs 50 EUR

Grote kunstglazen uil in Murano-stijl. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.