Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Glazen vaas (Goran Tinback) 5500
Glazen vaas (Goran Tinback)
Startprijs 250 EUR
2x Antieke glazen vazen, 1900 5501
2x Antieke glazen vazen, 1900
Startprijs 170 EUR
Glazen vaas, Dale Chihuly/James Carpenter 5502
Glazen vaas, Dale Chihuly/James Carpenter
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
Glazen vaas, 1948 5503
Glazen vaas, 1948

Resultaat:

70 EUR

Glazen Richard Price schaal 5504
Glazen Richard Price schaal
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2x Daum glaswerk 5505
2x Daum glaswerk

Resultaat:

150 EUR

3x Modern glaswerk 5506
3x Modern glaswerk
Startprijs 80 EUR
Gegraveerd bokaalglas 5507
Gegraveerd bokaalglas
Startprijs 150 EUR
Verkocht
19e Eeuws bokaalglas 5508
19e Eeuws bokaalglas

Resultaat:

40 EUR

Glazen druivenspoeler 5509
Glazen druivenspoeler
Startprijs 70 EUR
2x Val Saint Lambert lampenvoeten 5510
2x Val Saint Lambert lampenvoeten
Startprijs 100 EUR
Verkocht
3 Delen modern glaswerk 5511
3 Delen modern glaswerk

Resultaat:

130 EUR

Art Deco likeurstel, 1930 5512
Art Deco likeurstel, 1930
Startprijs 40 EUR
Antieke kristallen flacon, 1831 5513
Antieke kristallen flacon, 1831
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Moderne kunstglazen schildpad 5514
Moderne kunstglazen schildpad

Resultaat:

180 EUR

Boheems kristallen bokaalglas 5515
Boheems kristallen bokaalglas
Startprijs 50 EUR
Lot glazen (19x) 5516
Lot glazen (19x)
Startprijs 100 EUR
Antieke glazen houder met montuur, 1900 5517
Antieke glazen houder met montuur, 1900
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Lot glaswerk 5518
Lot glaswerk

Resultaat:

20 EUR

4x 19e Eeuws glaswerk 5519
4x 19e Eeuws glaswerk
Startprijs 50 EUR
2 Swarovski figuren in originele doos 5520
2 Swarovski figuren in originele doos
Startprijs 80 EUR
Verkocht
3 Delen kristal 5521
3 Delen kristal

Resultaat:

60 EUR

3x Gegraveerde glazen karaffen 5522
3x Gegraveerde glazen karaffen
Startprijs 80 EUR
Verkocht
4x Kristallen karaffen 5523
4x Kristallen karaffen

Resultaat:

60 EUR