Vier antieke Duitse Biedermeier stoelen van kersenhout. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Circa 1820. Afmeting: 87 x 50 x 44 cm. In zeer goede staat.
Klein 18e eeuws Hollands wortelnoten dubbelgebogen kabinet met verguld messing beslag en klauwpoten. Oudere restauratie. Afmeting: 230 x 175 x 65 cm. In goede staat.
Duitse beukenhouten Biedermeier commode met bandintarsia. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 100 x 85 x 53 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse iepenhouten Louis Seize halve maantafel met twee kantellades. Hekwerk los erbij. Afmeting: 73 x 40 x 78 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delig 19e eeuws Louis Seize-stijl kamerscherm met prenten en goudkleurig stucwerk. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 180 x B 150 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse palissanderhouten muziekkast met intarsia, ranken en instrumenten. Circa 1900. Afmeting: 124 x 63 x 37 cm. In goede staat.
Antiek Frans notenhouten jachtbuffet met zwijnenkop/fruit/wildvoorstellingen. Snijwerk op panelen. Afmeting: 135 x 175 x 70 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Koloniaal teakhouten met wortelnoten secretaire. Hollandse Barok-stijl met bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 110 x 108 x 60 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe kast. Eén-deurs. Circa 1860. Afmeting: 185 x 106 x 47 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Antieke Hollandse Horrix spiegelbonheur met prachtig snijwerk, tollen en etages. Eiken geëboniseerd + noten. Circa 1860. Afmeting: 216 x 110 x 50 cm. In goede staat.
Prachtig groot antiek Frans Bretons buffet van kastanjehout met vijf deuren en twee lades. Met figuren voorstelling in gesneden panelen. Circa 1870. Afmeting: 250 x 165 x 50 cm. In zeer goede staat.
Prachtig kapitaal 18e eeuws Hollands Louis Seize kabinet van mahoniehout met origineel beslag, hekwerk, guirlandes, halve zuilen en vergulde messing capitellen. Afmeting: 242 x 195 x 65 cm. In goede o...
Hollandse wortelnoten dubbelgebogen Barok-stijl secretaire met bandintarsia, bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 107 x 105 x 50 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten commode in Rococo-stijl. Met vier lades en deurtje. Circa 1890. Afmeting: 77 x 42 x 84 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse gebogen wortelnoten twee-laden commode met klauwpoten en bronzen beslag. Circa 1900. Afmeting: 70 x 80 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Engelse twee-delige eikenhouten hoekkast met twee deuren en twee lades. Circa 1900. Afmeting: 209 x 105 x 47 cm. In goede staat.
Antieke Engelse twee-delige eikenhouten hoekkast met twee deuren en twee lades. Circa 1900. Afmeting: 209 x 105 x 47 cm. In goede staat.
Vier 50er - 60er jaren stoelen van Cees Braakman. Zogenaamde Pastoe stoel. Teakhout met velours stoffering. Afmeting: 79 x 47 x 59 cm. In zeer goede staat.
Drie 19e eeuwse Franse palissander bijzettafels met floraal intarsia. Afmeting: 40 - 55 cm. In goede staat.
Antieke ovale spiegel met vredesduiven, pijlenkoker, fakkel en bloemen. Oudere restauratie. Afmeting: H 94 x B 100 cm. In goede staat.
Franse rozenhouten marquetterie speeltafel met lade + spelen. Bronzen beslag. Mooie kwaliteit. Afmeting: 80 x 59 x 88 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten stomme knecht met drie bladen. Verstelbaar. Circa 1860. Afmeting: H 73 x Ø 53 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten wandconsole tafel met snijwerk. Circa 1860. Louis Philippe. Afmeting: 79 x 72 x 45 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Barok kabinet met bronzen beslag (vervangen). Louis Quinze. Ongerestaureerd. Afmeting: 260 x 190 x 60 cm. In redelijke staat.