Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Louis Seize kabinet 4000
Louis Seize kabinet

Resultaat:

1.400 EUR

Wortelnoten vitrinekast 4001
Wortelnoten vitrinekast
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Barok secretaire 4002
18e Eeuwse Barok secretaire

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Antieke Barok secretaire 4003
Antieke Barok secretaire

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Biedermeier eethoek 4004
Biedermeier eethoek

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Barok commode 4005
18e Eeuwse Barok commode

Resultaat:

450 EUR

2x Duitse Barok zuilen, 1700 4006
2x Duitse Barok zuilen, 1700
Startprijs 1.000 EUR
Pronk vertico met spiegelopzet 4007
Pronk vertico met spiegelopzet
Startprijs 350 EUR
Antieke kersenhouten secretaire 4008
Antieke kersenhouten secretaire
Startprijs 800 EUR
Antiek damessecretaire, 1880 4009
Antiek damessecretaire, 1880
Startprijs 1.100 EUR
Verkocht
Zeldzame 17e - 18e eeuwse Italiaanse gredenza 4010
Zeldzame 17e - 18e eeuwse Italiaanse gredenza

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Antieke Franse vitrinekast 4011
Antieke Franse vitrinekast

Resultaat:

650 EUR

Vitrine opzetkast 4012
Vitrine opzetkast
Startprijs 250 EUR
Mahonie bureau 4013
Mahonie bureau
Startprijs 500 EUR
Wortelnoten kabinet 4014
Wortelnoten kabinet
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Pianokruk (adelaar) 4015
Pianokruk (adelaar)

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Eiken kastje met snijwerk 4016
Eiken kastje met snijwerk

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Spaanse boerenbank 4017
Spaanse boerenbank

Resultaat:

600 EUR

Franse vitrinekast 4018
Franse vitrinekast
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Antieke vertico, 1880 4019
Antieke vertico, 1880

Resultaat:

500 EUR

Franse vitrine van rozenhout 4020
Franse vitrine van rozenhout
Startprijs 1.000 EUR
Servieskast met snijwerk 4021
Servieskast met snijwerk
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Empire dessertkast 4022
Empire dessertkast

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antiek cylinder secretaire, 1800 4023
Antiek cylinder secretaire, 1800

Resultaat:

450 EUR