Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Paar grote Villeroy & Boch tegels
Resultaat: 1.500 EUR

Paar grote Villeroy & Boch (Mettlach), Delftse-stijl tegels van bijzondere kwaliteit. Circa 1895 - 1900. Door Jean Baptiste Stahl. Duitsland 1869 - 1932. Eén tegel is gemaakt naar Gerard Dou. 1613 - 1...

K.P.M. servies, 1920 - 1930
Resultaat: 1.100 EUR

Uitgebreid Duits K.P.M. porseleinen eetservies met floraal en goud decor. Circa 1920 - 1930. Bestaande uit: 95 borden (soep, ontbijt, diner), 20 (deksel)schalen, 2 saucieres, 2 zoutnappen, 2 mosterdde...

2x 18e Eeuwse Delftse Fayence koeien
Resultaat: 800 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence koeien met wit glazuur. Mogelijke restauraties aan hoornen + oren. Afmeting: 18 - 23 cm. In goede staat.

Antieke majolica dekselschaal
Resultaat: 500 EUR

Grote antieke majolica fayence dekselschaal met kariatiden. Historisme. Circa 1890. Enkele chips. Afmeting: 40 x Ø 38 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzame Delftse plaquette
Resultaat: 400 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Delftse fayence plaquette met Hollands havengezicht en figuren. Verso monogram HB 135 527. T. Afmeting: H 43 x B 53 cm. In goede staat.

Porseleinen lampenvoet Zapf
Resultaat: 350 EUR

Grote handbeschilderde porseleinen lampenvoet met goud/landschap/figuren decor. Gesigneerd Zapf. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

Antieke Villeroy & Boch bloempot, 1890
Resultaat: 350 EUR

Grote antieke Villeroy & Boch bloempot met floraal decor. Circa 1890. Afmeting: H 33 x Ø 40 cm. In goede staat.

Antieke Engelse Minton pronkkan
Resultaat: 350 EUR

Antieke Engelse Minton porseleinen Renaissance-stijl pronkkan met onderschotel. Circa 1920. Met figuren/ranken en goud decor. Afmeting: 46 x Ø 36 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuws 5-delig Delfts kaststel
Resultaat: 325 EUR

18e - 19e Eeuws vijf-delig Delfts fayence kaststel met floraal/landschap decor. Minimale beschadiging. Afmeting: 17,5 - 28 cm. In goede staat.

Franse theekan
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame grote 19e eeuwse Franse porseleinen drie-delige theekan. Rok is theelicht, buste is theekan. Theelicht scherven ingelijmd. Afmeting: H 43 cm. In redelijke staat.

Zeldzame 17e eeuwse Delftse schotel Ø 45 cm.
Resultaat: 275 EUR

Zeldzame grote 17e eeuwse Delftse Fayence schotel met floraal decor. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 45 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Delftse schotel Ø 35 cm.
Resultaat: 275 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence polychrome schotel met putti/ranken decor. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.

2x Antieke Franse siervazen
Resultaat: 250 EUR

Twee grote antieke Franse porseleinen vazen met handbeschilderd landschap/figuren en goud decor. Circa 1900. Ongemerkt. Afmeting: H 40 x Ø 20 cm. In goede staat.

Antieke Meissen knobbelvaas
Resultaat: 250 EUR

Antieke Duitse porseleinen Meissen knobbelvaas met figuur voorstelling. 19e Eeuw. Bovenhals gerestaureerd. Afmeting: H 18 cm. In redelijke staat.

Zeldzame Rosenthal sauskom, 1904
Resultaat: 250 EUR

Zeldzame Duitse porseleinen sauciere. Patroon 'Stehende Herzen'. Ontwerp Hans Günther Reinstein voor Rosenthal. 1880 - 1938. Jugendstil. Circa 1904. Eén chip. Afmeting: 9 x 22 x 14 cm. In redelijke st...

Antiek 12-pas Delfts tegeltableau
Resultaat: 250 EUR

Antiek Delfts fayence 12-pas tegeltableau. Naar een schilderij van de bekende schilder Cornelis Springer. Lichte randglazuur schade bij één tegel. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Resultaat: 250 EUR

Vijf delig groot en antiek Delfts Fayence Kaststel, octagonaal met chinoiserie en Florale decors. Circa 1900. Afmeting: 28 - 39 cm. Een vaas heeft een haarlijn verder in goede staat.

18e Eeuws Delfts kaststel
Resultaat: 225 EUR

Zeldzaam 18e eeuws drie-delig Delfts fayence kaststel met landschap/floraal decor. A.P.V.M.V. Diverse beschadigingen. Afmeting: H 32 cm. In matig/redelijke staat.

2x Engels keramiek
Resultaat: 220 EUR

Twee delen Engels Leeds keramiek creamware met handbeschilderd floraal decor. Theepot minimale chips. Afmeting: 13 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Frans servies
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuws Frans servies met goud decor. Bestaande uit: Schaal, melkkan, suikerpot (top gelijmd), theepot, twaalf kopjes + twaalf schotels. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 6 - 19 cm. In goe...

5-Delig Delfts kaststel
Resultaat: 200 EUR

Antiek vijf-delig Hollands polychrome fayence Delfts kaststel. Gemerkt Tichelaar. Enkele beschadigingen/restauraties. Afmeting: 17 - 25 cm. In redelijke staat.

3x Tegeltableau
Resultaat: 200 EUR

Drie 19e eeuwse polychrome Fayence tegeltableau's. Bloemvazen decor. Drie tegels gescheurd. Afmeting: 25 - 39 cm. In redelijk/goede staat.

3x Hutschenreuther Weihnachtsglöcke
Resultaat: 200 EUR

Drie porseleinen Hutschenreuther kerstklokken. 1978: Lappland. 1980: Grönland, Eisbär. En een zeldzame two turtle doves. Afmeting: ca. 8 cm. In goede staat.

Majolica bloempot + majolica piedestal
Resultaat: 190 EUR

Majolica bloempot op majolica piedestal. 20e Eeuw. Piedestal voet gelijmd, bloempot goed. Afmeting: 80 cm. In redelijke/goede staat.

2 Porseleinen vazen met brons, 1860
Resultaat: 190 EUR

Twee antieke Franse porseleinen vazen met bronzen armaturen. Handbeschilderd met floraal/goud decor. Gesigneerd Guy. Circa 1860. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

5x Hutschenreuther Weihnachtsglöcke
Resultaat: 190 EUR

Vijf porseleinen Hutschenreuther kerstklokken. Bestaande uit: 1979: Alpenland/Steinbock. 1981: Im land der Walder. 1982: Kustenland. 1983: Marschland. 1984: Fischerdorf. Afmeting: ca. 8 cm. In goede s...

5x K.P.M. borden, 1900
Resultaat: 180 EUR

Vijf Duitse antieke porseleinen K.P.M. borden met floraal/insecten decor en goudrand. Circa 1900. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

2x Herend porseleinen bloempotten
Resultaat: 180 EUR

Twee delen Herend porselein. Betreft twee bloempotten, met foraal en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 x Ø 15 cm./ 15 x 22,5 x 14 cm. In goede staat.

Lot Engelse kop en schotels (28x)
Resultaat: 180 EUR

28x Diverse oude Engelse porseleinen kop en schotels. Onder andere; Royal Albert et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.

Antieke Franse Sevres vaas
Resultaat: 170 EUR

Antieke Franse porseleinen Sevres vaas met vergulde bronzen versieringen. Jugendstil. Circa 1900. Vrouw met spiegel + floraal zweepslag decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Lot Makkum (15x)
Resultaat: 170 EUR

15x Polychrome Makkumer borden, schaaltje. 20e Eeuw. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 9 - Ø 35 cm. In goede staat.

4x Antieke tegeltableau's
Resultaat: 160 EUR

Vier antieke Hollandse tegeltableau's. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit; Twee maal 6-pas met mangaan en vee decor, goed. Eén maal 6-pas met bloemvaas decor. En één maal 12-pas met Empire decor, één tege...

Lot antiek Petrus Regout aardewerk
Resultaat: 160 EUR

Groot lot antiek Petrus Regout Maastricht aardewerk. Onder andere: verdeelschalen, servies, herdenkingsborden, zeldzame metalen etsplaat et cetera. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 26 c...

Majolica bloempot
Resultaat: 160 EUR

Grote antieke Oostenrijkse Majolica cachet pot met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 26 x ø 33 cm. In goede staat.

Rosenthal Bavaria deelservies
Resultaat: 150 EUR

Duits Rosenthal Bavaria porseleinen deelservies. Bestaande uit onder andere; 4 Schalen, 14 borden, 1 sauciere, 5 ontbijtborden, 4 schotels. Enkele chip mogelijk. Afmeting: 15 - 35 cm. In goede staat.

Porseleinen lampenvoet
Resultaat: 150 EUR

Duitse porseleinen lampenvoet, figurengroep. Engel wordt vleugel geknipt. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 24 x 16 cm. In redelijk/goede staat.

4x Japanse porseleinen schotels
Resultaat: 150 EUR

Vier antieke Japans porseleinen schotels met figuren in rijtuigen decor. Met blindstempel + bodemmerk. Afmeting: 24,5 x ø 37 cm. In goede staat.

2x Antieke fayence koeien
Resultaat: 130 EUR

Twee antieke polychrome fayence koeien. 19e Eeuw. Eén maal oud Delft, circa 1880. Eén maal ongemerkt. Afmeting: 16 - 22 cm. In goede staat.

Engels Royal Albert theeservies
Resultaat: 130 EUR

Mooi Engels Royal Albert porseleinen theeservies. Decor Old Country Roses. Bestaande uit; Theekan + comfoor, zes kop en schotels, melk + suiker set. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.

Lot oude/antieke tegels (26 st.)
Resultaat: 120 EUR

26x Diverse oude/antieke wandtegels. 19e - 20e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 8 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Franse porseleinen tazza
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse Franse porseleinen handbeschilderde tazza met floraal/vlinder en goud decor. Met monogram. Onduidelijk gestempeld, en Paris. Afmeting: H 14 x Ø 22,5 cm. In goede staat.

Meissen bord
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuws Duits Meissen porseleinen bord met zeldzaam decor, floraal/vogel. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

Antieke majolica schaal, 1900
Resultaat: 100 EUR

Antieke majolica schaal met vergulding en papegaaien. Polychrome. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 20 x 41 x 17 cm. In redelijke staat.

5x Delftse borden
Resultaat: 100 EUR

Vijf 19e eeuwse Delftse polychroom Fayence borden. Gemerkt PK. Eén chip. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.

3x Antiek Delfts blauw Fayence
Resultaat: 100 EUR

Drie maal antiek Delfts blauw Fayence. Bestaande uit; 18e eeuws bord met spreuk, chip. Een 19e eeuwse plooischotel met landschap decor. En een knobbelvaas, circa 1900, haarlijn + chip. Afmeting: 7 - 2...

Lot antieke tegels (ca. 22 st.)
Resultaat: 100 EUR

Circa 22 stuks diverse wand + vloertegels. 18e - 19e Eeuws. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen pauw
Resultaat: 100 EUR

Grote Duitse porseleinen pauw op stam. Gemerkt met letter F. Goebel Porzellan Fabrik in Oeslau. 1935 - 1937. Kuifje pauw gelijmd + chip voet. Afmeting: H 34 cm. In redelijk/goede staat.

6x Porseleinen figuren
Resultaat: 100 EUR

Zes porseleinen figuren met putti. 20e Eeuw. Duitsland, Gerold Porzellan et cetera. Eén poot van bok gelijmd. Afmeting: 6 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

2x Bierpullen Merkelbach/Grenzhausen
Resultaat: 100 EUR

Twee Duitse steengoed bierpullen. Merkelbach + Grenzhausen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 16 x Ø 12 cm. In goede staat.

Lot Makkumer aardewerk
Resultaat: 100 EUR

Groot lot Makkumer polychrome aardewerk. Onder andere; dekselvazen, schalen, dekseldozen et cetera. 20e Eeuw. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.

2 Vazen Warlamis
Resultaat: 100 EUR

Twee moderne kubistische porseleinen vazen. Vienna Collection Heide Warlamis. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.

2x Antieke koffiekannen
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke koffiekannen. Eén maal Empire + 1830 gravure decor. Eén maal KPM, 20e eeuw. Afmeting: 25 - 28 cm. In goede staat.

5 Delen Duits steengoed
Resultaat: 90 EUR

Vijf delen antiek Duits steengoed. Schalen en boternap met glazuur. Enkele chips. Afmeting: 16 - 30 cm. In goede staat.

Delfts mosselbord
Resultaat: 90 EUR

Zeldzaam 19e eeuws Delfts fayence mosselbord met annotatie 1865. Mangaan decor, meisje aan touwtje springen. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

19x Jugendstil tegels
Resultaat: 90 EUR

19x Diverse oude/antieke Jugendstil tegels. Enkele beschadigingen. Afmeting: 15 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

Wedgewood lamp
Resultaat: 90 EUR

Engelse Wedgwood Etruria porseleinen tafellamp met floraal decor. Creme-kleurig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 54 x Ø 35 cm. In goede staat.

Groot porseleinen figuur
Resultaat: 90 EUR

Grote wit porseleinen figurengroep. Met drie figuren, hond en sculptuur. 20e Eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 30 x 29 x 23 cm. In goede staat.

2x Antieke Meissen borden, 1900
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke Duitse Meissen porseleinen handbeschilderde borden met floraal decor. Knauf. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

2x Delftse vazen
Resultaat: 90 EUR

Twee 19e eeuwse octagonale Delftse Fayence vazen. Figuren in landschap decor. Eén minimale chip. Afmeting: 32 x 17 x 12 cm. In goede staat.

12x Hutschenreuther Weihnachtsglöcke
Resultaat: 90 EUR

Twaalf porseleinen Hutschenreuther kerstklokken. 2005 t/m 2016. Nieuw in doos. Afmeting: ca. 8 cm. In uitstekende staat.

Rosenthal figuur
Resultaat: 85 EUR

Duitse 30-er jaren gesigneerde Rosenthal Bavaria porseleinen figuur. Oriëntaalse vrouw met bloem. Door R. Förster. Modelnummer 139. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Villeroy & Boch theeservies
Resultaat: 80 EUR

Villeroy & Boch theeservies. Decor Acapulco. Bestaande uit: Theepot (handvat gelijmd), zes kop + schotels, zes onbijtborden, suiker/melk set met tableau. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 6 ...

17e - 18e Eeuws Delfts bord Ø 13 cm.
Resultaat: 80 EUR

17e - 18e Eeuws Delfts Fayence bord met floraal decor. Gemerkt met bijl. Lichte randschade. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.

4x Porseleinen dieren figuren
Resultaat: 80 EUR

Vier porseleinen dieren figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: (1) Windhond, ongemerkt. (2) Gems, onduidelijk gemerkt. (3) Fazant, Germany. (4) Steenbok, onduidelijk gemerkt. Afmeting: 19 - 28 cm. In goede...

Antiek Japans Kutani theeservies, 1930
Resultaat: 80 EUR

Antiek Japans Kutani porseleinen theeservies. Circa 1930. Bestaande uit: Twaalf kop + schotels, thee, suiker en melkpot. Enkele chips mogelijk. Afmeting: 6 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

Makkumer tegeltableau Zeeslag bij Duins 1639
Resultaat: 80 EUR

Makkumer porseleinen polychrome tegeltableau. 20e Eeuw. Zeeslag bij Duins 1639. Drie tegels gescheurd. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In redelijke staat.

Verzameling Cabinet Cats
Resultaat: 80 EUR

Verzameling Cabinet Cats in vitrine. Onder andere: Brons, glas, porselein, aardewerk, Franklin Mint et cetera. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.

9x Oude wandtegels
Resultaat: 80 EUR

Negen oude wandtegels met diverse decors. Figuren + mangaan. 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.

Antiek Schlaggenwald deelservies, 1920
Resultaat: 80 EUR

Antiek Duits Schlaggenwald deel servies. Circa 1920. Bestaande uit: 30 Borden, 5 schalen, 2 saucieres, 2 dekselterrines. Enkele barsten in borden. Afmeting: 22 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

17e Eeuws 4-pas tegeltableau
Resultaat: 80 EUR

17e Eeuws Hollands 4-pas tegeltableau. 2x Figuren met musket. 1x Steltenlopen. 1x Leerlooier. Afmeting: H 28 x B 28 cm. In goede staat.

Lot tegels (ca 40 st.)
Resultaat: 70 EUR

Circa 40 stuks diverse antieke wandtegels, circa 1920. Plus diverse extra. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 13 x B 13 cm. In redelijk/goede staat.

Zeer groot tegeltableau (48 pas)
Resultaat: 70 EUR

Zeer groot 48 pas Fayence tegeltableau in houten lijst. 20e Eeuw. Afmeting: H 77 x B 103 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 70 EUR

Twee maal Chinees porselein met floraal/vogel decor. Circa 1900. Bestaande uit; vaasje op bolpootjes + pelgrimsfles. Afmeting: 11,5 - 18 cm. In goede staat.

8x Antieke Japanse borden
Resultaat: 70 EUR

Acht antieke Japanse porseleinen borden. Circa 1900. Onder andere; Kutani, Imari. Afmeting: Ø 21 - 23 cm. In goede staat.

Hummel lamp
Resultaat: 70 EUR

Duitse Hummel keramieken tafellamp. West-Germany. Meisje in boom en hond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 42 x Ø 26 cm. In goede staat.

Duits Selb Bavaria Krautheim theeservies
Resultaat: 70 EUR

Duits Selb Bavaria Krautheim theeservies. 20e Eeuw. Bestaande uit: 10x kop + schotels, schaal, melk/suiker set, theepot. Met goudkleurig floraal decor. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 21 cm. In ...

Duits servies
Resultaat: 70 EUR

Negen-delig Duits 60-er jaren Elsterwerda keramieken servies. Verlopen glazuur, bruin/groen/oker. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 27 cm. In goede staat.

10x Hutschenreuther Weihnachtsglöcke
Resultaat: 70 EUR

Tien porseleinen Hutschenreuther kerstklokken. 1995 t/m 2004. Afmeting: ca. 8 cm. In goede staat.

9x Hutschenreuther Weinachtsglöcke
Resultaat: 70 EUR

Negen porseleinen Hutschenreuther kerstklokken. 1985 t/m 1993. Afmeting: ca. 8 cm. In goede staat.

Grote Delftse sierschotel Ø 41 cm.
Resultaat: 60 EUR

Grote Delftse Porceleyne Fles Fayence sierschotel met floraal decor + annotatie 1917. Afmeting: Ø 41 cm. In goede staat.

Lot tegels (11x)
Resultaat: 60 EUR

Elf stuks Makkumer tegels. Onder andere in lijst + polychrome. 20e Eeuw. Eén gelijmd. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Bowlpot, 1930
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse steengoed Grenzhausen bowlpot. Circa 1930. Afmeting: H 27 x Ø 21 cm. In goede staat.

Antieke schenkkan (bodemvondst)
Resultaat: 60 EUR

Antieke terracotta schenkkan. 19e Eeuw of ouder. Bodemvondst. Afmeting: 11 x 19 x Ø 15cm. In goede staat.

Arnhemse Fayence orenvaas
Resultaat: 60 EUR

Arnhemse platelen Jugendstil oorvaas met floraal decor. Ontwerp Klaas Vet. Circa 1910. Haarlijn in één oor. Afmeting: 12 cm. In redelijk/goede staat.

Duits Bavaria servies
Resultaat: 60 EUR

Duits Bavaria porseleinen servies met Zwiebelmuster decor + Jugendstil plated sleef. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: 6 eetborden, 6 diepe borden, melk/suiker set, 4 schalen, theekan, sauciere, 6...

Lot Villeroy & Boch serviesgoed
Resultaat: 60 EUR

Villeroy & Boch serviesgoed. Decor Wild Rose. 20e Eeuw. Bestaande uit: Zes kop en schotels, zes ontbijtborden, vier glazen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 20 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen paraplubak
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen zes-kantige paraplubak met floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

5x Divers antiek
Resultaat: 60 EUR

Vijf maal divers antiek. Aardewerk + een glas. Onder andere: Villeroy & Boch bierpul, haarlijnen. Mettlach V.B. Jugendstil bierpul met tinnen deksel. Georg Schmider Zell vaas 'immer wirß das Glück ist...

Wijwaterhouder, 1849
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse terracotta gepolychromeerde wijwaterhouder. Anno 1849. Vermoedelijk Spanje. Afmeting: 28 x 14 x 7 cm. In goede staat.

2x Hollands Fayence
Resultaat: 50 EUR

Twee delen Hollands polychrome Fayence. 20e Eeuw. Eén maal Porceleyne Fles knobbelvaas + Makkumer oorvaas. Afmeting: 2 7 -34 cm. In goede staat.

Duits koffieservies
Resultaat: 50 EUR

Zestien-delig Duits Mitterteich koffieservies met klokken-decor. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.

Grote Imari schaal
Resultaat: 50 EUR

Grote Imari porseleinen schaal met floraal/vogel/goud decor. Gemerkt Victoria Ware Ironstone. Afmeting: H 12 x Ø 31 cm. In goede staat.

4x Antieke Westerwald stopflessen
Resultaat: 50 EUR

Vier antieke Duitse steengoed Westerwald stopflessen met emaille stoppen. Neo Renaissance. Circa 1900. Afmeting: 22 - 31 cm. In goede staat.

3x Hollands keramiek
Resultaat: 50 EUR

Drie delen Hollands keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Eskaf bolvaas, zwart glas. En twee geglazuurde oor-bolvazen. Afmeting: 10 - Ø 16 cm. In goede staat.

Droste chocoladekan + beker
Resultaat: 50 EUR

Antieke Hollandse Droste cacao/chocolade kan met drinkbeker. Circa 1930. Afmeting: 10,5 - 22 cm. In goede staat.

2x Hummel figuren
Resultaat: 50 EUR

Twee Duitse porseleinen Hummel figuren. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Vrouw met pollepels + man met druiven. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.