Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

18e Eeuwse Meissen schotel 6000
18e Eeuwse Meissen schotel
Startprijs 200 EUR
19e Eeuws Koffie/thee servies (Frankrijk) 6001
19e Eeuws Koffie/thee servies (Frankrijk)
Startprijs 80 EUR
Platelen Art Deco vaas 6002
Platelen Art Deco vaas
Startprijs 800 EUR
Antieke majolica vaas, 1900 6003
Antieke majolica vaas, 1900
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Paar grote Villeroy & Boch tegels 6004
Paar grote Villeroy & Boch tegels

Resultaat:

1.500 EUR

5-Delig Delfts kaststel 6005
5-Delig Delfts kaststel
Startprijs 400 EUR
2x Jacob Petit kandelaren 6006
2x Jacob Petit kandelaren
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Zeldzame Delftse plaquette 6007
Zeldzame Delftse plaquette

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antieke majolica dekselschaal 6008
Antieke majolica dekselschaal

Resultaat:

500 EUR

Antiek porseleinen figuur, 1930 6009
Antiek porseleinen figuur, 1930
Startprijs 250 EUR
Rosenthal figuur 6010
Rosenthal figuur
Startprijs 200 EUR
Verkocht
18e Eeuws Delfts kaststel 6011
18e Eeuws Delfts kaststel

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Porseleinen lampenvoet Zapf 6012
Porseleinen lampenvoet Zapf

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
K.P.M. servies, 1920 - 1930 6013
K.P.M. servies, 1920 - 1930

Resultaat:

1.100 EUR

Porseleinen Sevres dekseldoos, 1900 6014
Porseleinen Sevres dekseldoos, 1900
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Antieke Villeroy & Boch bloempot, 1890 6015
Antieke Villeroy & Boch bloempot, 1890

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Majolica bloempot + majolica piedestal 6016
Majolica bloempot + majolica piedestal

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Zeldzame 17e eeuwse Delftse schotel Ø 45 cm. 6017
Zeldzame 17e eeuwse Delftse schotel Ø 45 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Frans servies 6018
Frans servies

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
18e - 19e Eeuws 5-delig Delfts kaststel 6019
18e - 19e Eeuws 5-delig Delfts kaststel

Resultaat:

325 EUR

Duits Rosenthal Selb Bavari deelservies 6020
Duits Rosenthal Selb Bavari deelservies
Startprijs 300 EUR
Verkocht
2x Antieke fayence koeien 6021
2x Antieke fayence koeien

Resultaat:

130 EUR

Kapitale Clement Massier vaas, 1910 6022
Kapitale Clement Massier vaas, 1910
Startprijs 500 EUR
Japans? porseleinen inktstel, 1900 6023
Japans? porseleinen inktstel, 1900
Startprijs 100 EUR