Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-  

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
29 Resultaten
Kavel: 2700

Antiek pistool, 1800

Resultaat: 160 EUR

Antiek gegraveerd pistool met achtkantige loop. Circa 1800. Mooie patina. Afmeting: L 34 cm. In goede originele staat.


Kavel: 2701

2x 19e Eeuwse voorlader

Resultaat: 100 EUR

Twee 19e eeuwse voorladers. Defect. Afmeting: L 113 - 128 cm. In matige staat.


Kavel: 2702

Antiek sabel, (Frankrijk)

Resultaat: 160 EUR

Antiek verguld Frans sabel. Gesigneerd L. Garr. Mogelijk Grenadier Nationale Garde. Lyra op heft met ranken. Afmeting: L 79 cm. In goede staat.


Kavel: 2703

Hollands marine sabel + schede

Startprijs 50 EUR

Vergulde Hollandese marine sabel schede met zwart leer. Afmeting: L 91 cm. In goede staat.


Kavel: 2704

Dubbelloops pistool

Resultaat: 250 EUR

Vroeg 19e eeuws dubbelloops pistool met graveringen. Gestempeld + genummerd. Afmeting: L 19 cm. In goede staat.


Kavel: 2705

Snider Enfield percussie-karabijn

Startprijs 340 EUR

Achterlader percussie-karabijn. Model 1971 Mark III. Uitvoering Snider-Enfield. Met diverse keuren voor toelating in het Britse leger.


Kavel: 2706

Penvuur revolver

Startprijs 225 EUR

Prachtig bewerkt penvuur revolver met houtgesneden kolf met kariatiden. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.


Kavel: 2707

Dubbelloops pistool

Resultaat: 170 EUR

19e Eeuws dubbelloops verchroomd pistool met knikbare loop, mahonie kolf met zilver inleg. Afmeting: 23 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2708

Dubbelloops pistool

Resultaat: 150 EUR

19e Eeuws dubbelloops pistool met hoornen kolf, knikbare loop en restchroom. Afmeting: L 22 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2709

Duitse? legerkleding WO II

Resultaat: 75 EUR

Twee delen Duitse? legerkleding. WO II. Camouflage capes. Beschadigingen van dragen. Afmeting: 180 x 170 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2710

Decoratief dubbelzwaard

Resultaat: 50 EUR

Decoratief oud Chinees dubbelzwaard met messing + houtgesneden schede. 20e Eeuw. Afmeting: L 96 cm. In goede staat.


Kavel: 2711

Afrikaans kapmes

Resultaat: 45 EUR

Afrikaans kapmes met lederen schede + heft. 20e Eeuw. Afmeting: L 53 cm. In goede staat.


Kavel: 2712

3x Oude cavalerie trompetten

Resultaat: 120 EUR

Drie oude messing cavalerie trompetten. Eén gemerkt 'Special Service Groep'. Eén mondstuk mist. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.


Kavel: 2713

Antiek penvuur revolver

Startprijs 225 EUR

Prachtig antiek bewerkte penvuur revolver. Met houtgesneden kolf, floraal decor en chroom. Afmeting: 18 cm. In goede staat.


Kavel: 2714

Prachtige Deer Archery houten boog + accessoires

Resultaat: 150 EUR

Prachtige houten boog met zes pijlen, lederen bescherming, contragewicht + accessoires. In koffer. Gemerkt Deer Archery. Boog is drie-delig te assembleren. Afmeting: 84 x 28 x 14 cm. In zeer goede sta...


Kavel: 2715

Spaanse + Hollandse bajonet

Resultaat: 80 EUR

Oude Hollandse en Spaanse bajonet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 33 -57 cm. In goede staat.


Kavel: 2716

2x Duitse bajonet

Resultaat: 130 EUR

Twee oude/antieke Duitse bajonetten. 20e Eeuw. Afmeting: L 41 - 55 cm. In goede staat.


Kavel: 2717

Antieke Engelse marine-kijker

Resultaat: 250 EUR

Grote antieke Engelse messing marine-kijker. Maurice Cohen & Co. Bradford, Day or Night. Afmeting: 79 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 2718

2x Oefen floret

Startprijs 40 EUR

Twee oude oefen floretten. Gemerkt vandervoodt Rotterdam. 20e Eeuw. Afmeting: L 109 cm. In goede staat.


Kavel: 2719

Antiek lederen koppelriem

Resultaat: 40 EUR

Antiek lederen koppelriem versierd met vijf bronzen leeuwenkoppen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.


Kavel: 2720

5x Oost-Duitse militaire hoofdbedekking N.V.A.

Startprijs 50 EUR

Vijf maal Oost-Duitse militaire hoofdbedekking N.V.A. Afmeting: 22 - 27 cm. In goede staat.


Kavel: 2721

Dubbelloops jachtgeweer

Resultaat: 225 EUR

19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer met graveringen en kwikloop. Afmeting: L 111 cm. In goede staat.


Kavel: 2722

Dubbelloops geweer

Resultaat: 200 EUR

19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer met graveringen, damasten loop + knikbare loop. Afmeting: L 116 cm. In goede staat.


Kavel: 2723

Enkelloops dames jachtgeweer

Resultaat: 170 EUR

19e Eeuws enkelloops dames jachtgeweer met graveringen en kwikloop. Oxidatie. Afmeting: L 108 cm. In goede staat.