Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Dubbelloops jachtgeweer
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer met graveringen. Onschadelijk gemaakt. Kolf gerestaureerd. Afmeting: L 117 cm. In redelijke staat.

Enkelloops dames jachtgeweer
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuws enkelloops dames jachtgeweer met graveringen en kwikloop. Oxidatie. Afmeting: L 108 cm. In goede staat.

Dubbelloops geweer
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer met graveringen, damasten loop + knikbare loop. Afmeting: L 116 cm. In goede staat.

Dubbelloops jachtgeweer
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer met graveringen en kwikloop. Afmeting: L 111 cm. In goede staat.

5x Oost-Duitse militaire hoofdbedekking N.V.A.
Startprijs 50 EUR

Vijf maal Oost-Duitse militaire hoofdbedekking N.V.A. Afmeting: 22 - 27 cm. In goede staat.

Antiek lederen koppelriem
Resultaat: 40 EUR

Antiek lederen koppelriem versierd met vijf bronzen leeuwenkoppen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.

2x Oefen floret
Startprijs 40 EUR

Twee oude oefen floretten. Gemerkt vandervoodt Rotterdam. 20e Eeuw. Afmeting: L 109 cm. In goede staat.

Antieke Engelse marine-kijker
Resultaat: 250 EUR

Grote antieke Engelse messing marine-kijker. Maurice Cohen & Co. Bradford, Day or Night. Afmeting: 79 cm. In zeer goede staat.

2x Duitse bajonet
Resultaat: 130 EUR

Twee oude/antieke Duitse bajonetten. 20e Eeuw. Afmeting: L 41 - 55 cm. In goede staat.

Spaanse + Hollandse bajonet
Resultaat: 80 EUR

Oude Hollandse en Spaanse bajonet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 33 -57 cm. In goede staat.

Prachtige Deer Archery houten boog + accessoires
Resultaat: 150 EUR

Prachtige houten boog met zes pijlen, lederen bescherming, contragewicht + accessoires. In koffer. Gemerkt Deer Archery. Boog is drie-delig te assembleren. Afmeting: 84 x 28 x 14 cm. In zeer goede sta...

Antiek penvuur revolver
Startprijs 225 EUR

Prachtig antiek bewerkte penvuur revolver. Met houtgesneden kolf, floraal decor en chroom. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

3x Oude cavalerie trompetten
Resultaat: 120 EUR

Drie oude messing cavalerie trompetten. Eén gemerkt 'Special Service Groep'. Eén mondstuk mist. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.

Afrikaans kapmes
Resultaat: 45 EUR

Afrikaans kapmes met lederen schede + heft. 20e Eeuw. Afmeting: L 53 cm. In goede staat.

Decoratief dubbelzwaard
Resultaat: 50 EUR

Decoratief oud Chinees dubbelzwaard met messing + houtgesneden schede. 20e Eeuw. Afmeting: L 96 cm. In goede staat.

Duitse? legerkleding WO II
Resultaat: 75 EUR

Twee delen Duitse? legerkleding. WO II. Camouflage capes. Beschadigingen van dragen. Afmeting: 180 x 170 cm. In redelijke staat.

Dubbelloops pistool
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuws dubbelloops pistool met hoornen kolf, knikbare loop en restchroom. Afmeting: L 22 cm. In redelijke staat.

Dubbelloops pistool
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuws dubbelloops verchroomd pistool met knikbare loop, mahonie kolf met zilver inleg. Afmeting: 23 cm. In redelijk/goede staat.

Penvuur revolver
Startprijs 225 EUR

Prachtig bewerkt penvuur revolver met houtgesneden kolf met kariatiden. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.

Snider Enfield percussie-karabijn
Startprijs 340 EUR

Achterlader percussie-karabijn. Model 1971 Mark III. Uitvoering Snider-Enfield. Met diverse keuren voor toelating in het Britse leger.

Dubbelloops pistool
Resultaat: 250 EUR

Vroeg 19e eeuws dubbelloops pistool met graveringen. Gestempeld + genummerd. Afmeting: L 19 cm. In goede staat.

Hollands marine sabel + schede
Startprijs 50 EUR

Vergulde Hollandese marine sabel schede met zwart leer. Afmeting: L 91 cm. In goede staat.

Antiek sabel, (Frankrijk)
Resultaat: 160 EUR

Antiek verguld Frans sabel. Gesigneerd L. Garr. Mogelijk Grenadier Nationale Garde. Lyra op heft met ranken. Afmeting: L 79 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse voorlader
Resultaat: 100 EUR

Twee 19e eeuwse voorladers. Defect. Afmeting: L 113 - 128 cm. In matige staat.