46. Oktoberveiling 2020

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

Antiek pistool 2726
Antiek pistool

350 EUR

Dubbelloops pistool 2704
Dubbelloops pistool

250 EUR

Antieke Engelse marine-kijker 2717
Antieke Engelse marine-kijker

250 EUR

Dubbelloops jachtgeweer 2721
Dubbelloops jachtgeweer

225 EUR

Dubbelloops geweer 2722
Dubbelloops geweer

200 EUR

Oud Japans 'Samoerai' zwaard 2727
Oud Japans 'Samoerai' zwaard

200 EUR

Dubbelloops pistool 2707
Dubbelloops pistool

170 EUR

Enkelloops dames jachtgeweer 2723
Enkelloops dames jachtgeweer

170 EUR

Antiek pistool, 1800 2700
Antiek pistool, 1800

160 EUR

Antiek sabel, (Frankrijk) 2702
Antiek sabel, (Frankrijk)

160 EUR

Dubbelloops pistool 2708
Dubbelloops pistool

150 EUR

Prachtige Deer Archery houten boog + accessoires 2714
Prachtige Deer Archery houten boog + accessoires

150 EUR

2x Duitse bajonet 2716
2x Duitse bajonet

130 EUR

2x Militaire oefensabels 2725
2x Militaire oefensabels

130 EUR

3x Oude cavalerie trompetten 2712
3x Oude cavalerie trompetten

120 EUR

Dubbelloops jachtgeweer 2724
Dubbelloops jachtgeweer

110 EUR

2x 19e Eeuwse voorlader 2701
2x 19e Eeuwse voorlader

100 EUR

Spaanse + Hollandse bajonet 2715
Spaanse + Hollandse bajonet

80 EUR

Duitse? legerkleding WO II 2709
Duitse? legerkleding WO II

75 EUR

Decoratief dubbelzwaard 2710
Decoratief dubbelzwaard

50 EUR

Afrikaans kapmes 2711
Afrikaans kapmes

45 EUR

Antiek lederen koppelriem 2719
Antiek lederen koppelriem

40 EUR