Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd, Vaas op tafel met bloemen
Startprijs 30 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Vaas op tafel met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 21 x B 17 cm. In goede staat.

Monogram M.P., Twee vissers aan het converseren
Startprijs 30 EUR

Monogram M.P. Circa 1900. Moud Porter? Twee vissers aan het converseren. Aquarel op papier. Afmeting: H 31 x B 24 cm. In goede staat.

C.J.M., Zandpad met boerderij
Startprijs 30 EUR

C.J.M. 1901. Zandpad met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 25 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Gezicht op villa
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Gezicht op villa. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Schiemann, Landschap Lazorotte
Startprijs 40 EUR

Schiemann, 1984. Duitse School. Landschap Lanzarotte. Gouache op papier. Afmeting: H 56 x B 75 cm. In goede staat.

2x Ton van Os, Abstract
Startprijs 40 EUR

Twee lithografieën van Ton van Os 1972. Abstract figuratieve voorstellingen. Litho's op papier. Afmeting: H 52 x B 61 cm. In goede staat.

2x Ton van Os, Abstract
Startprijs 40 EUR

Twee lithografieën van Ton van Os 1974. Abstract figuratieve voorstellingen. Litho's op papier. Afmeting: H 50 x B 58 cm. In goede staat.

Lot etsen (6x),
Startprijs 40 EUR

Zes antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Figuren voorstelling. Afmeting: 15 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

W. Goliasch, Pierrot met bloem
Startprijs 50 EUR

William Goliasch, nummer 139/200. 1922 - 1986. Pierrot met bloem. Lithografie op papier. Afmeting: H 28 x B 32 cm. In goede staat.

2x Antieke gravures
Startprijs 50 EUR

Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. 1). Oude Haerlemmerpoort, poging om Amsterdam in te nemen 1577. 2). Templum Meridionale Zuiderkerk 1710 Amsterdam, door Petrus Schenk. Afmeting: 16 - 20 cm. Grav...

2x Jan Hoowij, Zelfpotret + bavianenkop
Startprijs 50 EUR

Twee werken van Jan Hoowij. 1907 - 1987. Eén maal zelfportret, ongesigneerd + beschadigd, olieverf. Eén maal bavianenkop, gouache. Afmeting: H 45 x B 34 cm. / H 29 x B 28 cm. Olieverf op linnen + goua...

Onduid. gesig., Stilleven met kan en fruit
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1941. Stilleven met kan en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 46 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Indonesisch berglandschap
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Indonesisch landschap met zee, rijstvelden en landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

K. Heynsius, Beek te Hohenwald Duitsland
Startprijs 50 EUR

Kees Heynsius. 1890 - 1981. Beek te Hohenwald Duitsland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Alya Brink, Roma
Startprijs 50 EUR

Alya Brink. Titel: Roma. Terme de cascalla. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Verso G. Verschoor, Landschap met Drentse boerderij
Startprijs 50 EUR

Verso G. Verschoor. 't Harde. Landschap met Drentse boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Vaas met bloemen
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1950. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

3x C.J. v.d. Vosse, Divers
Startprijs 50 EUR

Drie aquarellen van Cornelis Johanus v.d. Vosse. 1922 - . 50er Jaren. Hollandse School. 1x Landschap + 2x Riviergezicht. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.

Juliën, Stadsgezicht Parijs
Startprijs 60 EUR

Juliën. 21e Eeuw. Parijs' stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 27 cm. In goede staat.

2x Antieke gravures
Startprijs 60 EUR

Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal zes Bijbelse gravures, Luce Versen. Eén maal dubbele gravure ceremonie Marriage Amsterdam. B. Picart Fecit 1730. Gravures op papier. Afmeting: 12 - 36 c...

2x Antieke gravures
Startprijs 60 EUR

Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal de twaalfjarige Jezus in tempel. Jacob de Bije, Antwerpen. Circa 1607. Eén gravure Doelens Maisson des Arbalestres. Handboogdoelen Amsterdam 1663. Gravu...

K. Rodeck, Berglandschap met rivier
Startprijs 60 EUR

K. Rodeck. Circa 1880. Duitse School. Berglandschap met rivier en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.

J.J. Garjeanne, Hollands poldergezicht
Startprijs 60 EUR

J.J. Garjeanne. 1860 - 1930. Hollands poldergezicht met windmolens. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 21 cm. In goede staat.

A.H. Hoffmann, Riviergezicht met boot
Startprijs 60 EUR

A.H. Hoffmann. 20e Eeuw. Riviergezicht met boot en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.